ערב-ליל מנוחה

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הייתי מצפה לשיתוף הוגן ובאמת באם היה/קרה מקרה שפגשתם-נפגשתם עם גבר/אישה וחויתם עוגמת נפש כזו שמן הראוי שחברי הפורום צריכים לדעת מזה.(או במסר פרטי אליי).
חוצמיזה,הכנתי לי קפה קפוצ'ינו,יושבת עם הנער שלי שמתרגש לקראת מבחן שיתן לו ציון מגן במתמטיקה,ומקווה שאצלכם הכל טוב .❤️💜💙

לילוש_3

Well-known member
הייתי מצפה לשיתוף הוגן ובאמת באם היה/קרה מקרה שפגשתם-נפגשתם עם גבר/אישה וחויתם עוגמת נפש כזו שמן הראוי שחברי הפורום צריכים לדעת מזה.(או במסר פרטי אליי).
חוצמיזה,הכנתי לי קפה קפוצ'ינו,יושבת עם הנער שלי שמתרגש לקראת מבחן שיתן לו ציון מגן במתמטיקה,ומקווה שאצלכם הכל טוב .❤️💜💙

בהצלחה לנסיך שלך💋

את מתכוונת פגישה בכלל? או רק עם חבר/ה מהפורום הזה?
בהצלחה לבן שלך השוקד על הלימודים.|4U|

doriangray011

Well-known member
לפגוש אדם שפגע ? אני מניח שלכל אחד ואחת יש סיפור אומלל שכזה. האם מישהי שהכרתי בפורום פגעה ? עוד לא היה לי את הזמן לכך. אבל אני מניח שאם עלמת חמד שאפנה אליה תסרב…. זו לא פגיעה. זו זכותה.
עם זאת. האם יש דברים בגו? האם פגעו בך? רק תאמרי ואבירייך הנאמנים ירוצו להגן על כבודך. 😄
ולנושא השני שלכאורה לא קשור. בהצלחה לתלמיד החרוץ.

שי12346

Well-known member

בהצלחה לילד
בבגרויות
תקופה מרגשת 🌷🌺🌹🙏

in bal1

Well-known member

אחד המשפטים השנואים עלי ביותר."אם אתה בוחר להפגע אתה תפגע".לפעמים נפגעים במקרה הזה זה מבן או בת הזוג.
למה הכוונה בלהפגע אני שואלת. האם היה מפגש ראשוני ולא היה נראה למישהו איך השני נראה אז הוא/היא אמרו מה שהם חושבים על הצד השני?
כולנו פה בתחום האסור ולכן יכול להיות שלזוג בתחום שלנו יהיה תקופה מסוימת טוב אחד עם השני אבל מה צריך לקחת בחשבון שזה עלול להגמר.
ופה אם כבר יודעים שזה עלול לקרות אולי יש איזשהי הכנה נפשית לזה.

Yakir4179

Well-known member
מי שנמצא כאן שנים כבר ראה הכל מהכל
זאת אחת הסיבות שהמאהב שלי לא מכאן
בהצלחה לילדון​
בפורומים ובקבוצות אני זוכר שכבת עם אחת וכל הפורום והקבוצה ידעה וזה לא ממני,מכיוון שכאן זה עולם האסור אז פחות יכול לקרות בעיות מאשר עם פורום פתוח של פנויים​

אבח"י

Well-known member
בהצלחה לנער. אני מקווה שלא יאכזב את עצמו ולא את אמו.
מוזרה הפנייה - האם את מתכוונת למישהו כאן שפגע, או סתם באופן כללי?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא מוזר,משהו שעלה לי בראש אתמול בערב ולכן העלתי זאת.
❤️והתייחסתי כאן בפורום.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בהצלחה לילד..
אנ י עדיין מלקק פצעים..
הסבר,נמק
אני רוצה להתלונן על חברות הפורום.

למרות פניות יום יומיות שלי בהודעות - על הודעות.

הן לא רוצות לפגוש בי.

אישוניאיש.
פסול מראש.
תלונתך נרשמה והיא תטופל בצינורות המקובלים😆

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אותי הוא לא צריך לרצות,אני מדגישה תמיד את חשיבות הלימודים-מבחנים למרות הקשיים שלו,לקויות למידה,adhd ,ומלמדת אותו לא לוותר לעצמו.

למעלה