ערב טוב

לילך1

New member
ערב טוב ../images/Emo140.gif

שמי לילך תאריך לידה 22/07/1975 שעת לידה 23:55 שם פרטי : 3,1,3,2 שם משפחה (לאחר נישואים) :1,6,2,5 התחלתי פרוייקט חדש בתחום הקריירה ואין לי מושג לאן הוא הולך להתפתח למרות שאני מקווה שהוא יהפוך לעבודה קבועה לכן רציתי לשאול מה אפשר להגיד לי לגבי קריירה בשנה הקרובה תודה רבה

לילך 1

את נמצאת בתקופה בה את רוצה לנוח,חשוב מאוד בשנה הזו להשמע לקול הפנימי שלך ולחפש את השלווה והשלמות,קיימים עיכובים ומחסור באנרגיה פיסית,מוטב לחשוב חיובי בשנה זו,המשיכי בקריירה בשנה הקרובה למרות המחסור באנרגיה...

לילך1

New member
תודה על התשובה ../images/Emo140.gif והמשך לשאלה ...

כתבת להמשיך בקריירה למרות חוסר אנרגיה האים הכוונה להמשיך במה שאני מנסה לבנות ובתחום שבו אני מנסה להתפתח מבחינת קריירה ומבחינה נפשית גם אם זה אומר להילחם ליזום ולדחוף כדי להצליח או לתת לדברים לזרום ומה שצריך לקרות יקרה ואני רק צריכה לשבת ולקבל את מה שיש ?? זה נשמע קצת מבולבל מקווה שהבנת למה אני מתכוונת שוב תודה רבה

לילך1

New member
מקפיצה את השאלה

השאלה ברחה לדף השני ולא רציתי שתתפספס לילך

לילך

דווקא בשנה הנוכחית אני כן ממליץ ליזום ולדחוף את נושא הקריירה עד כמה שניתן ולא להיות פסיבית..השנה הבאה והיא עומדת בפתח,תחום הקריירה יעמוד על הפרק ויהיה לך יותר קל,לכן המלצתי לא לוותר...

לילך1

New member
תודה רבה ואם אפשר ...

היתי רוצה לדעת איזה תחומי עיסוק מתאימים לי איזה כיוון הוא המתאים ביותר שוב המון תודה לילך

למעלה