ערב טוב של יום שמח

ערב טוב של יום שמח

היום יום הולדתי לפי התאריך העברי ויש לי ממש יום חג. כבר אתמול הלכתי לישון עם הרגשתה נעימה . בבוקר שמעון קם עם הקטנים ואני ישנתי עד שבע. כשפקחתי עיניים ראיתי ליד מיטתי כרטיס ברכה נפלא ממנו ומתנה- עגילים יפיפיים. לתלמידי בבית הספר הבאתי קרמבו, וכמה ילדות בכתה א' כתבו לי בעמל רב ברכות מתוקות. גם את המורות לא קיפחתי וחגגנו בהפסקה עם עוגת גבינה שאפיתי. בצהרים שמעון חזר מוקדם ולקח את הקטנים לטיול כך שיכולתי לנוח. את אחר הצהרים ביליתי באהבה איתם ועכשיו הם הלכו לישון ואני אחרי אמבטיה מהנה לפני חגיגת הערב- שמעון הזמין כמה מחברותי ואת אחיותי לארוחת ערב. אני במחשב כי הבנים הגדולים שלי בסלון מציירים לי ציורי הפתעה. את המסיבה בבית נערוך בערב שבת. בקיצור אני בשלב ה"מה ללבוש", אם כי כפי ששמעון ציין, אם זה רק בנות את לא חייבת להתלבש... אז ערב טוב לכולם.

רינת p a

New member
ערב טוב לכולם ולך שלומית מזל טוב

אושר ושמחה
בריאות ואהבה
שכל משאלות ליבך יתגשמו נעים לקרוא על היום החגיגי שלך מאחלת עוד הרבה ימים נפלאים כאלה

ערב טוב והמון המון ../images/Emo49.gif

הצלחה אושר בריאות....גם לי היתה יום הולדת לפני כמה ימים (עקרבית זה עקרבית..) אז תהני מכל רגע ומההרגשה..מגיע לך

Agata

New member
../images/Emo49.gif

מגיע לך יום נעים ומקסים שכזה!!! הרבה אושר! חגית

סאני2

New member
שלומית ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב... תהני מאחלת לך המון שנים של חגיגות מסוג זה... שתמיד תהיי מאושרת...

michal66

New member
ערב טוב ../images/Emo29.gif

שלומית, מזל טוב ליום הולדתך
אושר, בריאות ושמחת חיים
עד 120 עם המון חיוכים וכייף
עכשיו סיימתי את הבישולים למחר..
ואני מוכנה ומזומנה לצ'אט....יש מישהו???

ערב טוב../images/Emo25.gif

התחלנו לראות סרט אני וה-
, אבל השתעממתי למוות. באתי לכאן במטרה לפגוש אתכן חברות אהובות שלי...אבל שקט דממה. איפה כולן נעלמו? בכל מקרה פורשת לעשות לי קצת עבודות יצירה. לילה טוב לכולם וסוף שבוע מקסים

למעלה