ערב טוב ראיתם את המוכרים היום...

מצב
הנושא נעול.

eyal5559

New member

באופציה בוני התיכון אופציה3 ממש קרנבל אני נתתי לימיט480 עמדתי שם בעלייה של איזה400% איזה שעתיים

eyal5559

New member
יום חמישי היה מחזור וגם היום.......

על בוני תיכון אופ`
לא עקבתי לא היה ג€ מתי מה היה המחזור שם?
יום חמישי היה מחזור וגם היום.......
אופציה מסוכנת מאוד וקצרה לשלושה חודשים בלבד...למהמרים בלבד השאלה כאן מה תעשה המנייה הישירה שלה בוני תיכון אגח ג שנסחרת כעת במחיר92.1אג והיה שם מחזור ענק היום מעל1.1מליון שח

new user1

New member
לחובה לקרוא ולשאר החברים בפורום,,

מכרתי היום גם
אקס טי אל ברווח נאה
הנושא xtl הסיבה לעליות במנייה, טמון במינויו של רון בן צור כמנכל חדש בחברה ישנה כתבה בגלובס ...למינוי הנל יש עבר מוכח ניהל חברה גדולה בשם קריקס והעלה את שער המנייה שלה מ1 דולר ל13 דולר ,,וכמובן המיזוג עם חברה נוספת ,ומדענים מהשורה הראשונה ,ופיתוח המולקולות המשופרות נגד צהבת ,אני אישית מושקע בה כרגע ומופסד כ20 אחוז ומקווה להמשךעליות ,לכיוון שער 400 ו450 בהצלחה לכולם .לחובה כניראה שעשית טוב , כשמכרת לפידות אופציה זה היה ממש מפחיד לכולנו,,,,,,,,,,,,,,,,,,

לגבי לפידות חלץ

הנושא xtl הסיבה לעליות במנייה, טמון במינויו של רון בן צור כמנכל חדש בחברה ישנה כתבה בגלובס ...למינוי הנל יש עבר מוכח ניהל חברה גדולה בשם קריקס והעלה את שער המנייה שלה מ1 דולר ל13 דולר ,,וכמובן המיזוג עם חברה נוספת ,ומדענים מהשורה הראשונה ,ופיתוח המולקולות המשופרות נגד צהבת ,אני אישית מושקע בה כרגע ומופסד כ20 אחוז ומקווה להמשךעליות ,לכיוון שער 400 ו450 בהצלחה לכולם .לחובה כניראה שעשית טוב , כשמכרת לפידות אופציה זה היה ממש מפחיד לכולנו,,,,,,,,,,,,,,,,,,
לגבי לפידות חלץ
ושוב מכרתי על פי רגש ולא על פי מידע.הפוך על פי מידע הלא מחייב הכל טוב.בכל מקרה אני עדיין עם קצת יותר מג‚×10000בה ויתכן והיום אני אחליט גם לגבי זה. בהצלחה!

iaron012

New member
צופה בהודעות שלך

לגבי לפידות חלץ
ושוב מכרתי על פי רגש ולא על פי מידע.הפוך על פי מידע הלא מחייב הכל טוב.בכל מקרה אני עדיין עם קצת יותר מג‚×10000בה ויתכן והיום אני אחליט גם לגבי זה. בהצלחה!
צופה בהודעות שלך
וקצת מבואס בשבילך שאתה לא הולך עם החברה עד הסוף , לטוב ולרע ההחלטה בידיים שלך ואני מבין "בעל המאה הוא בעל הדעה" בכל אופן כנראה שאצטרך לשמוח לבד פה בפורם. מקווה שבמידה ותצא הודעה חיובית יהיה לך את הזמן להיכנס שוב , אף פעם לא מאוחר. ומאחל לך בהצלחה בהמשך.

תודה ירון

צופה בהודעות שלך
וקצת מבואס בשבילך שאתה לא הולך עם החברה עד הסוף , לטוב ולרע ההחלטה בידיים שלך ואני מבין "בעל המאה הוא בעל הדעה" בכל אופן כנראה שאצטרך לשמוח לבד פה בפורם. מקווה שבמידה ותצא הודעה חיובית יהיה לך את הזמן להיכנס שוב , אף פעם לא מאוחר. ומאחל לך בהצלחה בהמשך.
תודה ירון
10000ג‚× גם כסףג€ ואני עוקב אחריה כל הזמן.תרא אין לי בעיה לקנות אף ביותר זול ממה שמכרתי נכון לעכשיו נחכה ונראה.ג€

מכרתי גם את10%

תודה ירון
10000ג‚× גם כסףג€ ואני עוקב אחריה כל הזמן.תרא אין לי בעיה לקנות אף ביותר זול ממה שמכרתי נכון לעכשיו נחכה ונראה.ג€
מכרתי גם את10%
מתחיל פניקה בניירג€ אני מקווה בשבילך שטעיתי.בכל מקרה אולי אני אחזור עליו עוד בהמשך. בהצלחה!

dw2322

New member
ראה תגובה בעניינה בשרשור של hgsl123

ראה תגובה בעניינה בשרשור של hgsl123

מצב
הנושא נעול.
למעלה