ערב טוב, קצת מאמרות השפר של

ערב טוב, קצת מאמרות השפר של

הקטנה שלי (שגדלה מהר מידי לטעמי),זאת שאמרה לי לפני כמה ימים "עם אבא יותר כיף ממך". היא לוחצת בד"כ שאבא שלה יקלח אותה "כי איתו יותר כיף לי". היום ביקשה והתעקשה שאני אקלח אותה, ובמקלחת פתאום אמרה לי "את יודעת שגם איתך כיף לי? לא כמו עם אבא, כי את לא אבא. זה כיף אחר אבל זה כיף. נכון שזה לא משנה איזה כיף כל אחד עושה לי, העיקר שכיף לי עם שניכם?..." אכלתי אותה עם הסבון שהיה עליה.
ואתמול שהתכוננתי לצאת להליכה היא באה לחדר שלי נעמדה מולי ואמרה לי "נכון שבשבילך הליכה זה כמו חוג שהיית הולכת פעם? אז גם על ההליכה את לא מוותרת, כמו שעל החוג לא היית מוותרת, רק שבהליכה את קובעת לעצמך באיזה שעה ללכת ומתי לחזור..." אין ספק שאני יכולה ללמוד ממנה המון. ועכשיו אני יוצאת שוב להליכה, אז להתראות, ולילה טוב, אם לא נשתמע שוב הלילה.

וזה מה שמקסים

מהקטנים שומעים את כל האמת ובלי שום מניירות, עד הלב פנימה הם מגיעים עם המילים שלהם. מרגש. ויותר מכל, שתדעי, אני גאה בך שאת שומרת על החוט שבידיך
(הקשר איתנו). אל תשמטי את החוט הזה ל"מ..זה אומר הכל: אומר שאת אוחזת בעצמך לא לשקוע ולא מוותרת (תמיד חוזרים למילים האלה
). לילה טוב, דליה

חזרתי. 40 דק' הליכה, הרגשה נהדרת,

והפעם, נהדרת במיוחד, כי האיש שלי הצטרף אלי. זה עבר יותר מהר מתמיד. כמעט בלי שארגיש. ממש נהניתי, ולא רציתי שיגמר. אם הייתי לבד, הייתי עושה עוד סיבוב, אבל ריחמתי על האיש שלי, שבשבילו זו הפעם הראשונה של הליכה בקצב מהיר יותר. דליה, תודה על הפירגון, והתמיכה. לילה נהדר שיהיה לכולכם

החוכמה האמיתית נמצאת אצל הילדים

נקודות מבט והשקפה שטרם התקלקלו בציפיות שונות ומשונות של הסביבה והחיים. כל מילה שאמרה לך עבורה היא האמת היחידה והיא נשמעת לי מקסימה ומדליקה אמיתית. בת כמה היא ??? כל הכבוד על הצעידה הלילית והיכולתלראות את האור והחיובי באירועים שעוברים עלייך. ענקון

זה הקטן עוד גדול יהיה

תהני מהקטנים כמה שאת יכולה, ממבט על אחי שגדל מול עיניי זה עובר מהר מאוד אבל נראה לי אחד מתענוגות החיים ואח מיתרונות האישה של היכולת להביא עוד נפש לעולם , נראה לי פשוט מקסים להוצי אמתוכך ייצור קטן , חמוד אוייש לאכול אותם .. מתה כבר לילד ... ולגביי האמת אין ספק שתמימות של ילד יכולה להוציא ממנו את המיטב, הם פשוט קטנים גדולים ... כל הכבוד על ההליכה המשותפת - כן ירבו .. לגביי המסר שלך , ראיתי , קבלתי , אברר ואחזור אלייך (בתקווה עם תשובה ) יום טוב נגד הרוח

למעלה