ערב טוב פורום

הערב אני אמיץ ../images/Emo9.gif

אפילו נכנסתי לפורום מהבית
נכון שאשתי לא בבית עכשיו אבל זה גם דורש טיפונת אומץ, לא

לאיאלית

New member
חח חחהה ג'ונסי

בהתחשב נוכחות פורום שלך בתקופה האחרונה (23:00 בלילה, 01:30 בבוקר..) קשה לי להאמין שבשעות האלו אתה מקליד מהעבודה.. ואם כן - המצב שלך באמת על הפנים.

דווקא לי היה היום אומץ ../images/Emo13.gif

אבל הוא נגמר
יעלי, האומץ צריך להיות שלך ולא שלנו, גם אם לכולנו יהיה מלאן ת'לפים של אומץ לא נוכל להעביר לך ולו גרם אחד. חיזקי ואימצי

אומץ...

יעלי... כל עוד "השקרים"
שלך מתיישבים עם פעולות שאת עושה ו/או עשית בעבר קרי "לצאת עם חברות" זה דבר שכבר קרה ולא משהו שככה פתאום נוחת לו פתאום משום מקום... לכי על זה !! מסוכן ביותר לעשות דברים חריגים אלה אם הם חד פעמיים... יש לבסס שיגרה מסויימת בשביל המערכת המקבילה על מנת שתוכלי לחיות בתוכה והצד השני "יקנה" אותה כשיגרה... כל מעשה אחר אולי הוא יהיה אמיץ/נועז/הרפתקני אך גם עלול להובילך לנקודה שלא בטוחני שאת רוצה להיות בה... ואולי כן ?? לפעמים גם אני חשבתי לעצמי... לכל הרוחות תתאפס... אתה רוצה שבכח יתפסו אותך
אז נהגתי בדיוק בצורה שבה אני מייעץ לך כאן לנהוג ואני בטוח שאת יודעת את זה עוד לפני שכתבתי את זה
אם לא... אממממ אז את יודעת עכשיו. בהצלחה

89896

New member
מכירה את ההוא

שמחזיק אותך ואומר "תחזיקי אותי" כמו שאמר המנוח קנדי "אל תאמר מה המדינה יכולה לעשות עבורך, אמור מה אתה יכול לעשות בשביל מדינה" ואיך הצלחתי להכניס למשפט היפה הזה את הפסיכי עם המבטא הצרפתי שכבר מזמן שכחתי את שמו ולעיניננו. קדימה, תזרקי ת'מקלדת ורוצי לך....

מכיר את ההרגשה...

לא נורא... אצא מנקודת הנחה שהאומץ שלך הערב והשקיקה להיפגש עם "האחד" באו בהפתעה ולא השתלבו "טוב" בשיגרה... אז אולי עדיף שכך... מה שכן... תכיני את הקרקע לאפשרויות שכאלה... קרי... גם אם אין לך מפגש אמיתי איתו את צריכה לייצר מקרים שכאלה שבהם את יוצאת... ביום שיתאפשר אזי... יציאתך לא תראה תמוהה ולא ישאלו שאלות כי הרי זה כבר היה
מקווה שהבנת... בהצלחה

יעלי מותק ../images/Emo13.gif

לא התכוונתי להשאיר את הדברים בתשובה המתבדחת בלבד, וישבתי לכתוב לך תשובה רצינית. דא עקא שבדיוק התמלא הבית בדורשי שלומי ומבקשי קרבתי ולא היה לי אומץ להמשיך להקליד שמא אתפס...
לדעתי, כמו הרבה דברים אחרים אומץ הוא מושג יחסי ולכן קשה להציע לך "איך לתפוס קצת אומץ" כאשר לכל אחת ואחד מאיתנו רצונות ויכולות שונים, תנאים שונים בבית, בני זוג עם רגישויות שונות, ושותפים "לדבר עבירה" שכל אחד מהם שונה מהאחר. בסופו של דבר תצטרכי לעשות לעצמך חשבון של "תועלת - עלות" ולשקול את הצרכים שלך והסכנות בפניהן את עומדת. נראה לי שהערב כבר הכרעת לצד התועלת, אבל אז השתבשו התוכניות. ולמרות שהפעם לא קרה כלום, תוכלי להשתמש באומץ שצברת להערב בפעם הבאה שתתקלי במצב בו תרצי לממש את האסור, כי הרי כבר נאמר כאן שפעם בוגד תמיד בוגד...
אז שיהיה בהצלחה!

למעלה