ערב טוב פורום יקר

bimbo.

New member
ערב טוב פורום יקר../images/Emo141.gif

אני מודה לכל המברכים אותי ליום הולדתי
מחר אוכל להודות לכם אישית. מחכה כבר בהתרגשות. חווה'לה, מאוד חבל שלא תוכלי לבוא. העיקר שתהיי בריאה, ומהר. פאזי, הדברים שהבאת נוגעים מאוד ללב. כל מלה שם אמיתית ומה-
להתראות מחר

emmy5

New member
בימבו ,טוב לראות אותך עכשיו|חיבוק

הערב אנחנו לא נהיה יותר מדי און ליין , אקח דוגמה מיעלי ואלך לישון מוקדם .. הרבה בריאות לך בימבו גם לכולם , ונשמח תמיד ביחד ..יום הולדת שמח !!!!

HAVA159

New member
בימבו ליום הולדתך שולחת לך ורדים.

ורדים בשבילך ליום ההולדת אוהבת חוה ורדים בשבילך

ora11

New member
בימבו יקרה ../images/Emo49.gifוחנוכה שמח../images/Emo138.gif

לכבודך בימבו נרים כוסית
לשנים טובות ומאושרות לבריאות נחת אהבה ויצירה עד מאה כעשרים שנה מכל ה

נֵנָה

New member
../images/Emo65.gif לבימבו היקרה ../images/Emo49.gif

לכבוד יום הולדתך הכנתי לך שטיח אדום ומאחלת לך הרבה שנים של בריאות ונחת מילדייך, נכדייך, ידידיך וכל אוהביך, באושר ושמחה והרבה הרבה אהבה
<i

נֵנָה

New member
התפוז השובב לא העביר את השטיח

בשלמותו. אבל העיקר הכוונה, נכון?

סבאאורי

New member
לילה טוב פורום ולבימבו מזל טוב

לצערי לא אוכל להשתתף במפגש תהנו ברכות

offe

New member
לילה טוב פורום וחלומות פז ../images/Emo29.gif

אולי אני מדברת ללמפה - אולם זה עתה חזרתי ממסיבת חנוכה - היה שמח - רקדנו - אכלנו - שרנו - נחמד מדי פעם לצאת מהשגרה. האדרנלין עדיין זורם בי ואיני יודעת איך אירדם והרי מחר יש לי עוד מסיבה באזורי חן - יום הולדת של חברה. מה אני מקשקשת - הרי זו מסיבה איתכם ויום הולדת של בימבו.
אז כנראה בוקר טוב ולהתראות. offe

לחברי היקרים!!!!!!!!!!

חברי היקרים! מאוד התרגשתי מהמפגש הנפלא הזה, מהידידות הטובה שיש בין כולם. להכיר את כולם, אתם כל כך נחמדות/ים, וחביבות/ים, זה כמו לגעת באושר, כי אני הרגשתי ממש מאושרת ושמחה, אתם הרי מכירים את מילות השיר "הנה מה טוב ומה נעים שבת אחים גם יחד". בימבו מאחלת לך כל טוב ליום הולדתך, כי זה יום מיוחד. עד 100 כ-20 . שבת שלום לכל חברי בפורום,

vera2

New member
תודה לבימבו על האירגון ובחירת המקום

הנחמד.תודה לכל חברי הפורום על גילויי החברות המופלאה הפירגון והסימפטיה. תודה ללאה שלום על הנסיעה והחברה הנעימה והמעניינית שזכיתי לה בדרכי הביתה.וכפי שכבר נאמר ע"י אמי כל זה תודות לאפשרות ההיכרות דרך האינטרנט. זה היה בוקר של חויה מיוחדת,להתראות

ורה היקרה

שמחתי לשמוע ממך, ושהגעת מהר הביתה, גם חברתך נעמה לנו מאוד, את צודקת זאת היתה חוויה נהדרת, נשאר לנו טעם של עוד וזה טוב. שולחת לך פרחים לשבת, להתראות

למעלה