ערב טוב עם עוד ציוץ של שי גולדן

קמצנות, זו לא רק מחלה , זו טיפשות

קמצנות, זו לא רק מחלה , זו טיפשות

חבר שלי, לא יכל להשתמש בווצאפ, ובקושי הספיקה לו הבטריה בטלפון.

יש לו מערכת הפעלה אנדרואיד ישנה.

האינטרנט במכשיר בקושי זז , ולא ממש רואים את המסך טוב בבירור

(הוא צריך מיילים של מידע לגבי משרות ועבודה )

ולכן קשה לו לעדכן, כמו כן לא ידעתי מה הסיבה, האם הבטריה לא תקינה

או אולי , שהמכשיר לא תקין , ולכן הבטריה נשחקת מהר .

לדעתו עדיף לקנות בטריה חדשה , או בטריה נטענת.

אמרתי לו שעדיף לקנות מכשיר חדש (רמה בינונית) , סביב 500 שקלים

או בינונית +, סביב 800 ,

כי אז הוא מקבל מכשיר חדש, עם אחריות וכו'

ואני באילת ב ויכול לקנות לו במחירים האלו +-15 אלו פחות

הוא מעדיף שלא, אלא להשקיע בבטריה חדשה

שאם לא יתקמצן וימצא מקורית (?) תעלה לו סביב 100-120, או בטריה נטענת

שתעלה לו גם סביב 100, כך שכל הסיפור יעלה 200, ולא יתן לו מכשיר חדש ומהיר
לטענתו באיטיות של המכשיר נובעת מקשייי קליטה...

אמרתי לו שאם יוסיף עוד 300/500 יוכל לקנות חדש...

הוא החליט בינתיים להישאר ככה ...

לדעתי אתה צודק

סבתא שלי הייתה אומרת שהבזול תמיד יוצא יקר והיקר יוצא בזול.
לגבי הסמרטפון של החבר שלך, זה באמת מזכיר לי את הנייד הקודם שהיה לי והבטריה שלו הייתה נגמרת תוך שעות ספורות והאינטרנט היה בקושי זז. התייעצתי ואמרו לי שעדיף להחליף את הפלאפון ולקנות חדש.
בדיוק היה לי יום הולדת אז האיש שלי בבית קנה לי חדש MEIZU M3 NOTE ואני ממש מרוצה ממנו. הסוללה חזקה מאוד מחזיקה המון זמן מעמד.
עלה 800 ש"ח.
עכשיו, אני לא יודעת אם קמצנות זאת מחלה או טפשות. כך או כך קמצנות היא לא בריאה בכלל

Ron W

New member
מרוצה מהמיצו

אפילו יותר ישן
גם לא בא לי אייפון אם אילנה רואה בו נטו הצלחה של ביבי

יפה כתבת.... סבתא שלי אמרה, עדיף אחד וטוב

ובאמת הטלפון שלו , אינו עונה ממש על צרכיו, הוא מנסה לשכנע את עצמו שכן.

תתחדשי ..

דינהמית

New member
אם הוא מאמין שסוללה חדשה תפתור את הבעיה הוא צודק

מבחינתו יהיה לו מכשיר שעונה על הצרכים שלו במחיר זול יותר מאשר לרכוש חדש.

אתה חושב שהמכשיר עצמו לא תקין ואם האבחנה שלך נכונה אתה צודק ואז יתקיים בו המשפט "קמצן משלם פעמיים".
ישלם על סוללה חדשה ואחרי כן על טלפון חדש.

קצר וקולע, אהבתי את המשפט , לא ממש הכרתי אותו....

אני לא מומחה, אבל בראיה ראשונית, זה טלפון שהוא ישן

שמתאים רק לsms, ובקושי לגלישה .. או ווצאפ

וגם לא שומעים בו טוב, כי לא שומעים אותו כשהוא מדבר

יכול להיות שזה בגלל שהוא מתקמצן על אוזניה, הייתה לי אוזניה חדשה מקופסא שלא הייתי צריך , רציתי למכור לו, 50 שקל, הוא לא רצה , אמר שלא צריך

מכרתי לחבר אחר שממש ממש מרוצה ...זו אוזניה בלוטוס של ג'ברה

הוא משתמש במסך השמן , crt - של פעם. שכבר ב2001

היה ניתן לראות בניו יורק מסכים דקים

הוא עדיין משתמש בזה

רציתי למכור לו את שלי, שיש לי מסך דק של סמסונג טלויזיה , של 24 אינטש

דגם טוב, שעלה לי בזמני 1400 שקל, קניתי אותו לפני כ7 שנים.

והוא לא רצה ,

לפעמים זה בכלל לא קשור לקמצנות ו\או טפשות ..
אצלנו בעבודה אני רואה לפחות שניים "כאלו" בכל שבוע שבאים עם מדפסת\פקס ישן שרק הזמן+הדלק+תשלום לחניה שווים יותר מהמכשיר שבאים ומסבירים להם בעברית פשוטה שהתיקון יעלה להם 50-100 שקל יותר ממכשיר חדש וזה לא עוזר לנו מהסיבה הפשוטה שהם מבוגרים מאוד והתרגלו למכשיר הישן ולא בא להם להתחיל ללמוד מכשיר חדש
&nbsp
אם אתה המלצת לו על מכשיר חדש והוא זה שלא מעוניין לשמוע על זה אז אתה בתור החבר הטוב עשית את שלך ועכשיו זה בידיים שלו ...

לפעמים נקשרים , למכשירים, גם הפשוטים , גם לי היה מכשיר פשוט

מאוד של zte

, ולא הייתי צריך מכשיר חדש , אלא רק כאשר היה

לי שימוש בווצאפ, ואז קניתי

אכן ,,עשיתי את מה שיכולתי ....

ערב טוב עם עוד ציוץ של שי גולדן

"באמת, ביבי? חתמת על עצומה לחנינת אלאור אזריה? באמת? יש לך את זה ביותר טוקבקיסטי? חסר אחריות? ציני? מזויף? דמגוגי? פופוליסטי? פלגני? מביש? מביך? עלוב? צבוע? כוזב? שקרני? דו פרצופי? המוני? ילדותי? לא ממלכתי? מירי רגבי? יש? כי קשה לי להאמין שאפשר נמוך ומביש יותר מזה. אתה חרפה למוסד שאתה עומד בראשו. ובושה לכולנו. הבאת את העם ואת המדינה הזאת לתחתית."

אז כידוע לכם או שלא ידוע לכם (לי לא היה ידוע עד עכשיו) אז ראש הממשלה בנימין נתניהו חתם על עצומה הפונה לנשיא המדינה ומבקשת חנינה עבור אלאור אזריה.
באמת. זאת לא בדיחה. הבן אדם הזה התחרפן בשנה האחרונה.

והנה עוד ציוץ של בן כספית:
"כן. זה אמיתי. ראש הממשלה העביר עכשיו חוק שגונז את זכות הציבור לדעת את סיכומי המשטרה בחקירותיו. הדמוקרטיה הישראלית 2017. תודה"

ואני זוכרת שביבי ביקש שלא יחוקקו בשבילו שום חוק. הוא לא רוצה שום חוק בשבילו. אז הוא ביקש. אז הוא אמר, אז הוא לא ידע. הוא לא שמע. הוא לא רוצה כלום כי לא היה כלום כי אין כלום. ואני הגעתי למסקנה שהוא צודק. בנימין נתניהו הוא כלום. כלום. כלום.
הכנסת מחוקקת חוקים בשביל כלום, בשביל להציל את הכלום, בשביל שלא נדע יותר לעולם אם יש כלום או אין כלום. אין כלום אבל יש כלום. כלום עלינו ישראל!

לי היה ידוע וכבר חששתי לשים קישורים,שמא אואשם כמציפה,חח

מלכתחילה נראה לי שיכלו לסגור הכל בפן הצבאי ולשחרר את הבחור..אבל כאשר נהיה כבר כזה טררם,אז נראה לי שאזריה אמור היה לוותר על כל הבלאגן וללכת לכלא לתקופה הקצרה שנקבעה לו ואף ׳קוצרה ע״י הרמטכל.

באופן כללי אני אף פעם לא מבינה לשם מה יש משפט,אם תוך זמן קצר יש חנינה ולדעתי תמיד זה בגדר של זילות בפסק הדין

dory141

New member
מהמעט שאני יודע

המשפט נותן סוג של עונש מקסימום והחנינה ניתנת, אם וכאשר משתכנעים שהנאשם עמד בקריטריונים. למשל, התנהגות טובה או הבעת חרטה על המעשה. אני אישית, חושב שאזריה קורבן של חינוך לקוי, בבית ובצבא. אם היה יודע מהן ההשלכות של המעשה, לא היה מבצע אותו.

נכון, וחבל. זה היה צריך להיסגר אחרת במסגרת צבאית

ולא להכניס עם שלם לסיפור כזה שלא נגמר.

לא בטוחה שאני מבינה לגבי חוק ההמלצות..

כרגיל יצא לי לקרא בתגובה רק על אלאור אזריה ועכשיו אני מבינה שהיה המשך..

אז תחילה אדגיש:בנימין נתניהו הוא ממש לא כלום ומי שעיניים לו ולב נקי,יודע זאת.

לגבי חוק ההמלצות,אם אני מבינה נכון,הכוונה היא שהמלצות המשטרה לא יזינו את התקשורת ויגרמו לרעש תקשורתי כל שני וחמישי,אלא יהיו גלויות בעיקר ליועץ המשפטי,שהוא אמון לתת את חוות דעתו המקצועית וחפה מכל רעשי רקע שאותם מנסים להשמיע בהפגנות השונות?

אני חלוקה כאן:מצד אחד אני אומרת,אם רה״מ יודע שאין כל רבב בהתנהלותו,הוא אינו צריך לדאוג לשום חוק המלצות..

מצד שני,בתוך עמי אני יושבת ואני יודעת עד כמה כל ׳הרחש-בחש׳ של העתונות בעקבות המלצות המשטרה שתהיינה גלויות לציבור,עשוי לעשות נזק בחתירה אל חקר האמת.

הרי אם ההמלצות תהיינה גלויות אך ורק בפני גורמי המשפט המוסמכים,זה רק יקל עליהם להגיע להחלטה משפטית

הוגנת ונטולת פניות,כי הרי המשטרה אינה אמונה על המשפט והצדק והיא רק נותנת את המלצותיה בראיה שאינה

משפטית. וכאשר העתונות נכנסת לתמונה,אז מבחינתי זה ישר להעביר את התיק אל התליין וללא כל משפט צדק.

לא נורא... גם אני לא מסוגלת עכשיו להגיד איך קוראים לי

אני גמורה מעייפות,
עוברים עליי ימים לא קלים...

תודה לאל, הלילה עבר בשלום והלחץ דם ירד קצת...

אני חייבת לעשות קצת דיאטת מלח, לעסוק בספורט, ללכת הרבה,
להפסיק להתעצבן על כל שטות שמישהו כותב כאן ולהפסיק לדאוג לעתיד העולם.
העולם ישרוד עוד מאות שנים אחריי וגם המדינה צריכה להפסיק להדאיג אותי אחרי לכתי. היה לי בוס שהיה אומר - אה לה פאט מאט

למעלה