ערב טוב, עזרה בבקשה

ערב טוב, עזרה בבקשה

היי לכולם, אתמול אני וחבר שלי אימצנו חתולה בריטית כחולה בת 4 בערך.. הבעיה היא שאנחנו סוג של מנסים לראות אם נסתדר איתה קודם.. היא חתולה של מכרה שלנו... היא מהממת ואני רוצה שחבר שלי יאהב אותה הבעיה היא שהיא מופנמת ביותר... היא מתחבאת מתחת למיטה במשך שעות על גבי שעות מה שלא מקל...ויש לה נשירה איומה של שיער... ברגע שמכריחים אותה לצאת היא מקסימה היא מגרגרת המון ונהנת מליטופים בלי סוף אבל אחרי שתי דקות היא תברח שוב להתחבא.. קניתי לה צעצועים וחטיפים לחתולים וקיר גירוד כזה היא מתעלמת מהכל.. עזרה בבקשה

snake5

New member
בד"כ לוקח לחתול זמן עד שהוא מתרגל לסביבה חדשה

ולאנשים חדשים. בטח ובטח אם הבאתם אותה רק אתמול. חתולים מאוד נקשרים לטריטוריה שלהם כך שמעבר לדירה חדשה זה צעד טראומטי בשבילם. אני לא יודעת כמה זמן בדיוק זה צריך לקחת אבל אני מעריכה שבטח לפחות שבוע. אל תתייאשו ותהיו סבלנים

אין לי ספק...

גם בבית הקודם שלה היא היתה רק מתחת למיטה במשך חודש בערך..אולי יותר... השאלה שלי היא האם יש איך לעזור להעביר את הטראומה.. אני פשוט יודעת כמה שזה עצוב לומר זאת שאני די מוגבלת בסבלנות כי זו חייבת להיות הסכמה הדדית של שנינו על החיה שניקח ומאוד חשוב לי שחבר שלי יספיק להכיר ולאהוב אותה..

dimitrygo

Active member
מנהל
תנסו לשחק איתה - משחקי חכה, או סתם לקשור

חתיכת נייר מקופלת לחוט ולמשוך לפני החתולה. והעיקר - תהיו סבלניים.

snake5

New member
בד"כ לוקח לחתול זמן עד שהוא מתרגל לסביבה חדשה

ולאנשים חדשים. בטח ובטח אם הבאתם אותה רק אתמול. חתולים מאוד נקשרים לטריטוריה שלהם כך שמעבר לדירה חדשה זה צעד טראומטי בשבילם. אני לא יודעת כמה זמן בדיוק זה צריך לקחת אבל אני מעריכה שבטח לפחות שבוע. אל תתייאשו ותהיו סבלנים

למעלה