ערב טוב ,, נראה לי מקום נחמד

optimi10

New member
ערב טוב ,, נראה לי מקום נחמד

מקבלים פה חדשים ? בפאב ../ optimi10 נכנס לפאב ..מכנסי ג`ינס משופשפים ,חולצה שחורה .הפאב ריק. ניגש לבר ,ביקשתי וודקה אשכוליות, הברמנית מגישה לי .,מנגינה קצבית מתנגנת בחלל הפאב ,אני לוגם מהמשקה ,,טעם הוודקה ומנגינה קצבית עושה לי את זה ,אגן הירכיים מתחיל לנוע ורגליי מתחילות לקפץ, בצעדי ריקוד וגופי המתפתל צועד אל מרכז רחבת הריקודים הריקה ..גופי מתפתל בקצב המנגינה ,ראשי בעננים עיני נעצמות ,כל תחושותיי נמצאים בתוך המנגינה השמימית ,,ואז אני מרגיש את ידה הרכה מתחת חולצתי מלטפת את חזי החלק , אצבעותיה מלטפות את פיטמתי ..גרררררר,, אני מתקשה , ידה ממשיכה ומלטפת את בטני וגופה נע ביחד עם גופי לקצב המנגינה ..נשקתי לצווארה ,היא פלטה אנחה קטנה ..בעזרת שיני ולשוני פתחתי כפתור בחולצתה ושדיה פרצו משמלתה ,ליטפתי קלות את שדיה , חשתי בגופה רעד קל ,נשקתי לה על שפתיה ולשונה חדרה לחלל פי,לחשתי לה ,"אני רוצה אותך ,רוצה לקרוע שמלתך ",,היא לחשה ,"שכחתי ללבוש בגד תחתון" , פתחתי כפתור נוסף מתחת לבטנה , וידי זחלה לעבר ירכיה .היא גנחה ולחשה בקול חנוק, "אני רוצה אותך בתוכי" ..אחזתי במותניה ובתנועות ריקוד לקצב המנגינה גררנו רגלינו אל הכורסה בפינת הפאב .,דחיפה קלה ועדינה ,והיא נזרקה על הכורסה ,,ראשה שמות אל משענת הכורסה ישבנה על קצה הכורסה, רגליה מפוסקות חושפות את משולש אהבה ,רכנתי על ברכיי ולשוני החליקה בין רגליה , גופה מתפתל לקצה המנגינה כולה רטובה מתשוקה , רכנה לקראתי ,פתחה את כפתורי מכנסיי , תפסה אותו בידיה והחדירה אותו לתוכה , מתנועעים באיטיות בקצב המנגינה , אוחז במותניה ולש אותן, ציפורני לוחצות על עורה ואני מרגיש שתכף עורה יקרע ,ממש רגע לפני השיא התעוררתי כולי רטוב ..וקול נשי נשמע מהחדר הסמוך ,"עוד פעם קרעת את מזרון המים ,זה המזרן השלישי השבוע ,, והיום רק יום שלישי "....

למעלה