ערב טוב למועדון ה
של יום ה'

../images/Emo45.gif מילים כדרבנות ../images/Emo46.gif

מצטרפת למחאת הציבור, ובכל זאת מודה למארגנות שבטח לא לזה התכוונו.

קרן משם

New member
חברים אני איתכם באכזבתכם...

לא ציפיתי שזה יגמר כך! התודות וכל השאר על האירוח מגיעים ישירות לתפוז שיזמו את האירוח וקבעו את השעה, היום וסוג האירוח...לא היתה לי יד ורגל בנושא מלבד נוכחותי בזמן האירוח כמוכם. שירוק, אני מבינה את אכזבתך (כמו חברים אחרים) ואני חוששת שלא ה
שלי הפנתה את האורחת להשיב לשאלתי (יש לי הנחה אחרת על הקפיצה הזאת) כמובן שגם בנושא הזה לא הייתי מעורבת. אני אכתוב מכתב להנהלת תפוז ואפנה אותם לקרוא את תגובותיכם.. אני חייבת לציין ש: אכן השידור לא העניין (למרות שמאוד הסתקרתי בהתחלה לראות אך זה מתבצע) אבל מה שהד"ר ענתה היא ענתה בהרחבה ולעניין וחבל שלא הספיקה להשיב על שאלות רבות חשובות... אני אבדוק אפשרות לקבל תשובות לשאלות שנותרו פתוחות אבל אני ממש לא הייתי מהמרת על זה. צר לי שרבים התאכזבו, אני בטוחה שלא זאת היתה המטרה של תפוז, הם מבחינתם חשבו על הפורום שלנו והציעו ויזמנו אירוח שזה כשלעצמו דבר מבורך. אעדכן אתכם בהמשך אם יהיה לי במה.

anat30g

New member
עדכון קטן

פניתי להנהלת הפורומים בתפוז ושאלתי האם יש אפשרות שד"ר פלוטניק תענה בזמנה החופשי על השאלות הנותרות, ונאמר לי שזה בלתי אפשרי. פניתי שוב בבקשה ואני מקווה שכן תמצא הדרך בה ד"ר פלוטניק תענה על שאר השאלות. בכל אופן למי שתהה איך האירוח הזה בכלל נראה הנה כמה תמונות - ככה זה נראה אצלי במחשב.

שרינה1

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif ענת ../images/Emo70.gif

אומנם הנבואה ניתנה לשוטים... השביתה הסתיימה
(נכון לעכשיו..)

יעל של 4

New member
אני שכחתי לגמרי מהאירוח אבל מבינה

מתגובותיכם שלא הפסדתי כלום כי תשובות לשאלותיכם לא בהכרך נענו. נקווה לאירוחים מוצלחים יותר. יעל

יעל של 4

New member
גיליתי שדווקא קבלתי תשובות יפות../images/Emo13.gif

דווקא ראיתי שהיא נתנה תשובה יפה ומעמיקה לשאלות שלי. אני מרוצה.

למעלה