ערב טוב לכל חברי הפורום
|עזרה

m u g i

New member
ערב טוב לכל חברי הפורום ../images/Emo9.gif |עזרה

ערב טוב לכולם. ליפני כמה שבועות קיבלתי טיסן מסוג "סקיי טראנד מקס" אז הגוף כבר תיקנתי (כמו שתיראו בתמונות ) עכשיו נישארה רק כנף... עכשיו אני מעלה מיספר תמונות ותגידו לי אתם אם יש סיכוי לתקן אותה . או עדיף כבר ליקנות ב 100 שקל כנף חדשה???

m u g i

New member
אחרונה... מיצטער על איכות התמונות..

פשוט צילמתי במיקלט???

td12

New member
אממ לפי דעתי

הטיזן זה שטויות לתקן...3 ו 4 (תמונות) גם שטויות גם לי היה מקרים זהים לתקן שפת התקפה ופינה של כנף יצא תיקונים בסדר גמור. אבל בתמונה של ה "התמונות הבאות קשות לצפיה" רואים בצד ימין למעלה שחסר חלק גדול, לא כל כך רואים בדיוק אבל השאלה אם זה סתם הבלז על הפרופילים, או שהכל והפרופילים בפנים שבורים... אם תתן עוד כמה תמונות של האזור ההוא יהיה יותר קל לדעת. תראה תסתכל טוב תחשוב לעצמך אם אתה מסוגל לתקן...מקסימום 100 שקל זה מחיר אחלה לכנף שלי התרסק הטרינר הייתי יכול לשלם 450 בשביל כנף חדשה בשבילו. מקווה שעזרתי, תומר.

td12

New member
אני ינסה עוד כצת באופן עבודה

בטיסן קח בלזה באופן דומה למקור מקסימום תשייף תחתוך יפה באורך שצריך ותשייף בקצוות שמצידי הטיסן שיהיו מעוגלים ותצפה. (דבק מהיר או אולי נגרים) בכנף בשפת התקפה תחתוך את האפוקסי מסביב לא בקמצנות שיהיה קל לעבודה תחתוץ ריבוע סביב השבר כח חתיכה של בלזה (בשר ) או אפילו שתיים שיהיה אחד על השני (כמו שאני עשיתי) תחתוך שאריות ותשייף הרבה הרבה הרבה כדי ליצור העתק של שפת ההתקפה ואז תצפה. (תעבוד עם אפוקסי) בצד של הכנף תחסוף שטח ותמצא איך להדביק חתיכה שתתאים ותשייף גם שיהיה באותו גובה של השוליים מהבלזה מסביב יענו שיהיה יפה וכאילו לא קרה כלום ותצפה תזביק עם אפוקסי נראה לי הכי כדיי. זה במקרה שאתה מחליט לתקן את הכנף. ובקשר לחתיכה הגדולה שחסר ראיתי שם פרופיל שלם אז זה ניראה כאילו רק הפלטת בלזה שמצפה את הכף כסרה אם זה ככה זה גם שטויות תחתוך כמה מלבנים מתאימים ותשייך שבייהייהם לא יהיה חורים ובליטות יענו שיהיו מעוגלים בצורה שכנף ואז תצפה (פה גם ניראה לי אפוקסי או נגרים) תמונה יותר ברורה של המקום תעזור. בהצלחה

avistar6

New member
אבל אלכס...

אם אתה רוצה שיהיה לך טיסן נורמלי ובלי כנף שתעשה "כפיים" אז אתה צריך לצפות עם פיבר כי המצב של הכנף ממש גרוע ראיתי את הכנף לפני שקנית אותה והיא לדעתי לא שווה תיקון אז 100 שקל זה ממש לא הרבה בשביל כנף שלמה שלא עברה ריסוקים...

avistar6

New member
לצפות עם פיבר את החיבור של אמצע...*

הכנף, כי חסרים שם הרבה פרופילים וחלק מהכנף נשבר באמצע

Buzz light year

New member
לדעתי הבעייה מתחילה

בקריסטל קולה שאתה שותה סתם
אל תחשוש לעולם מתיקון , תתחנן תוך היתיחסות לחוזק מול מישקל קשה לאמוד את קושי התיקון בתמונות לא ניראה שהקורה המרכזית ניפעה (הקורות בשיא העובי של הפרופיל ) אם כן עבודתך כשה אך לא מיותרת עד כדי רחישת כנף חדשה .

למעלה