ערב טוב לכולם

מושיתי

New member
ערב טוב לכולם

אני צריכה המלצות דחופות על בתי מלון טובים בתאילנד

היי

תאילנד גדולה.... איפה בתאילנד? יש פורום המזרח הרחוק תיכנסי לשם , יש שם הרבה מידע.

מושיתי

New member
אני הולכת לאיבוד בפורום שם

זה לא הבית שלי
אני חשבתי אולי פוקט אולי קוסומי תציעו לי מקומות

שימי לב..

פוקט כאי לא מומלץ לזוגות, אלא אם את בחוף השקט מאד, ואז-גם משעמם. האי עצמו בגדול הפך להיות בית זונות לקשישים שמוצאים נחמה בזרועותיה של ליידי בוי. קוסמוי מדהימה (זה גם ירח הדבש שלנו..), והייתי בתאילנד כבר 3 פעמים... אם אתם בענין של פינוק אמיתי, ממליצה על ""בננה פאן" ברצועה צ'וואנג אם לא, כמעט כל גסט האוס על החוף הוא נקי וסבבה להתאכסן שם.

michal24

New member
המומלצים שלי בתאילנד ../images/Emo41.gif

מבחינת מקומות בתאילנד : 1. הצפון - אני ממליצה בחום על עיירה בשם PAI אם אתם בקטע של סתלבט רגוע. יש שם נהר כזה עם בתים על הגדות שלו מ 2 הצדדים, ממש כמו בגלויות, עיירה קטנה, 2 פאבים, דיסקוטק, שוק, והמון אופציות לטיולים מסביב. 2. בין בנגקוק לאיים - יש שמורת טבע שנקראת קאו סוק KAO SOK , יוצאים משם לטיולי ספארי (יום+לילה), ישנים בבתים צפים על הנהר, שונה מכל דבר אחר שעשיתי בתאילנד, פשוט לחיות באמצע הטבע... 3. באיים - לא יודעת מה נשאר מקופיפי אחרי הצונאמי (אני הייתי שם 3 ימים לפני, בצונאמי עצמו הייתי בקופנגאן), אם שיקמו אז זה ה-אי לזוגות, לטעמי. רומנטי, מלא מקומות לינה שווים על החוף, מלא מסעדות קטנות, ושקט.

efratmeni

New member
אני הייתי בקופיפי לפני הצונאמי

ואחריו וכבר לא נשארו כ"כ הרבה מקומות לינה על החוף

יש אתר מעולה

שהזמנו דרכו כמה פעמים הוא נקרא: http://www.siam.net ודרך האינטרנט זה הכי זול. בדוק...

למעלה