ערב טוב לכולם

ערב טוב לכולם

אני מאוד מתרגשת לפני כשעה נולדה לי אחינית. אחותי הגדולה ילדה בת במשקל 3230 בלידה רגילה אבל השיליה לא יצאה ולכן נאלצו לנתח אותה האמת שזה היה גם בלידה הראשונה שלה לפני 3 שנים.

ערב טוב, ../images/Emo49.gif לאדוה!

ועידכון - רוני שלי כבר מרגישה יותר טוב. נזלת ושיעול היסטרי אבל ללא חום. עמית עדיין עם חום. מבאס!!! היום קנינו בכתר ארון וסלסלות אכסון - אחרי שנשכיב את הילדוד'ס לישון, אנחנו מתכוונים להסתער על חדר העבודה ולסדר. נקווה שישאר לי כוח... ערב טוב לכולם ושבוע טוב בלי מחלות!!! רוית

infusion

New member
מזל טוב לדודה ../images/Emo140.gif

תמיד מפחדים מסיפור כזה בלידת תאומים : הראשון בלידה רגילה והשני בקיסרי ואז יש תפרים בכל הכיוונים. אז מסתבר שגם בלידת עובר אחד זה יכול לקרות. מקווה שאחותך תתאושש מהר ויתאחו התפרים. המון ברכות להולדת האחיינית

michal66

New member
ערב טוב ושבוע טוב../images/Emo39.gif

אדוה,
להולדת האחיינית. איזה מרגש. אני זוכרת את הלידה של רותם בת אחותי כאילו הייתה אתמול...מרגש מאוד
הבוקר נסעתי לתל אביב לבקר את סבתי,לקחתי איתי את רותם בת אחותי(בת 9 חודשים להזכירכם) לשמח קצת את סבתא. את החברות מבאר שבע לא פגשתי בסופו של דבר כי כבר היה מאוחר ורותם הייתה ממש בכיינית היום מה שבד"כ לא קורה אצלה. אהובותיי הדרומיות,באוגוסט ארד לדרום ומבטיחה להתנחל אצלכן לכמה שעות על טפיי ו
י.. עכשיו אנחנו יוצאים לחברים לאיזה DRINK קטן... שבוע נפלא

שבוע טוב לכולםםםםםםם../images/Emo23.gif

בצהריים חגגנו להורים מסיבת יום נישואים 40. ההורים מאד התרגשו מהמתנות שאני ואחותי הכנו להם. אכלנו צהריים בחיק המשפחה, הילדים היו מקסימים וההורים קרנו מנחת. אחר הצהריים מנש לקח את הילדים לים ואני נחתי קצת, הכנתי פנקייקים לארוחת ערב ועכשיו הזאטוטים משחקים עם מנש בלגו. מיד מיתפנה אליהם להקראת סיפורים ולילה טוב. מחר לא צריך למהר לגן לא לבית הספר ולא לעבודה. בתענוגותתתתתתתתתתתת. שיהיה לנו שבוע ניפלא ושיעבור מהר ורק בשמחות.......

אדווה מזל טוב יקירתי../images/Emo24.gif

איזה כייף להיות דודה נכון? בטוחה אני שתהיי דודה מקסימה. לי יש 10 אחיינים ואני מתה על כולם. אני פשוט נהנית להיות דודה. ושונאתתתתת שקוראים לי דודה, בן אחותי לעיתים קורא לי דודה יעל אני אומרת לו עידני, אתה יכול לקרוא לי יעל, בכייף דודה זה נשמע כבד כזה , נכון??????

סאני2

New member
שבוע טוב...

אדוה מזל טוב.
מיכ מיכ: איך היה מתאים לי הערב דרינק עם חברים...תהני מותק. (ממתינה לסוף החודש). רויתוש -מקווה שזהו, נגמרה עונת המחלות אצלכם. יש לי הגיג טרי : היינו היום בים, שקד שיחקה עם אב ובנו בן השנה וחצי.. האב שאל אותה: "איך קוראים לך"? ומה היא עונה לו: "אני צילי וזו גילי" (כשהיא מצביעה על זיו). כמעט נפלתי מהכיסא... ביום שישי היה יום כיף, הבוקר שהחל במסא'ז מעולה... בריכה, שמש, סאונה, ג'קוזי הרבה תיירים צרפתיים ....קפה קר וטעים.. החיים הטובים יקר אבל בריא.

taku

New member
ערב טוב ../images/Emo29.gif

אדוה, איזה כיף ואיזה אושר. הרבה נחת מאחיינית. חזרנו מאילת, כל הכנופיה, טיול יומולדת לבעלול. הרבה אקשן, הרבה בריכה, הרבה שמש והרבה אוכל. חוזרים למציאות וגם למחלות.... כן, כן הוירוסים תקפו שוב, בלי אפילו להתחשב קצת ולתת לנו זמן התאקלמות. נרשמה עליה של 40 מעלות אצל מיכל ו38 אצל מאיה, כולל שיעול מגעיל ונזלת מטפטפת וטורדנית. אגב, רכשנו כיסא בטיחות באילת וחסכנו לא מעט הודות למבצע חודש בטיחות, אז הדילמה באה על פיתרונה. מאחלת לכולם וגם לנו לילה שקט ושלו

ערב נפלא../images/Emo39.gif

אדווה המון
להולדת האחיינית, בהחלט מרגש מאוד. יעלי-
ליום הנישואים של ההורים. אורלי-הילדה שלך מקסימה אמיתית
, הרגת אותי עם סיפור צילי וגילי... אנחנו חזרנו לא מזמן מבילוי אחר הצהרים נעים. טיילנו באיזה מרכז קניות דל שיש כאן. הלכנו לאכול במסעדה של חברים, דיברנו קישקשנו ונהננו. הילדות ישנות כבר, אני וה-
בדרך לראות סרט. ערב טוב לכולם ושבוע קסום

תודה רבה

עכשיו אני בכלל מתרגשת. אני כבר מחכה לראות תאחיינית החדשה שלי,אחותי ילדה בבי"ח כרמל כי כל המשפחה שלי מהצפון כך שכבר כולם ראו אותה חוץ ממני. אני מקווה שעדי יקח חופש ביום שני וכך ניסע מחר ונישן אצל אמא שלי. טוב אז שוב תודה
.

למעלה