ערב טוב לכולם

ערב טוב לכולם

אני מעשנת מזה 18 שנה כקופסא ביום ואת ההחלטה להפסיק לעשן החלטתי ממזמן רק שהמשימה מאוד מאוד קשה לי קבעתי תור למכון אברהמסון ליום שישי הבא אשמח לשמוע חוות דעתכם על המכון . ולקבל טיפים מאלה שהפסיקו לעשן איך לכל הרוחות עושים זאת. שבת שלום

shaylin

New member
מצטער על העיקוב

היית במילואים כמה ימים וכן, לא נשברתי!!!! למרות שכמות הסיגריות לידי היית מדהימה ואני מודה שחוסר העיניין שבמילואים גורם לרצות לעשן אבל "החינוך" של אלן קאר היה מוצלח... לעינינו , באופן אישי לא מכיר את מכון אברהמסון אבל זה לא משנה, החלטת החלטה חשובה מאוד ועל זה את יכולה להיות כבר מבסוטה לכי לפגישה עם ראש פתוח והרבה שמחה- את מתחילה תהליך מדהים

הכי חשוב שתפסיקי לעשן

השיטה של אלן קאר היא היחידה שמובילה אותך לשינוי תפיסתי, ומכאן גם לסיום בכיף את המע' יחסים עם מקלות העשן. יש לך אפשרות לנסות אותנו קודם, סיכוי טוב מאוד שיצליח, ואם לא אנחנו היחידים שמחזירים את הכסף !!! בהצלחה

אפשר לקבל יותר פרטים על השיטה

מה עושים ?איך עושים? כמה אחוזי הצלחה ? מה העלות של הטיפול? תודה והמשך שבת נעימה

את מוזמנת להכנס לאתר שלנו

ושם תוכלי למצוא את כל האינפורמציה, כתוב, ומאוד ממצה בכל מקרה אשמח לענות על כל שאלה שתתעורר,

meniy

New member
לימי שלום.

עברתי טיפול של גמילה מעישון במכון אברהמסון. הטיפול לוקח כ-10 דקות בהם את נכנסת לאווירת שנטי מדהימה עם רצון להמשיך את התחושה עד בלי סוף. יצאתי מהטיפול בתחושה אלוהית ורצון להאריך את הרגע. לא רציתי להדליק את הנייד ולא רציתי לחזור לציוויליזציה ולמציאות. עד כדי כך זה היה מדהים. לא עישנתי במשך 7 חודשים עד ש...נפלתי בחזרה. כיום אני שנתיים וחצי ללא סיגריות לאחר שעברתי טיפול אצל" קוסם" עולה מרוסיה בשם ולדמיר. 300 ש"ח בלבד, לחיצות כאן ושם וזהו!! מאז בלי סיגריות. האם ולדמיר עזר יותר ממכון אברהמסון? במבחן התוצאה אצלי אישית, התשובה חיובית כמובן. האם זה אומר שזה ככה אצל כולם ויש לו יותר הצלחות? אינני בטוח כלל וכלל. אינני פוסל את מכון אברהמסון. זה בהחלט נראה כמקום רציני ביותר עם קבלות ממשיות. מציעים כאן שיטה נוספת של אלן קאר. אולי כדאי לנסות? כך או כך, ברור דבר אחד: צריך רצון כנה ואמיתי להפסקת העישון. אם יש רצון ממשי, הסיכוי שזה יצליח!! בהצלחה רבה, מני.

למעלה