ערב טוב לכולם

יש האוהבים דמיון ו

שקרים או הסלפות או דברים ללא כוונה אני אוהב דברים עם כוונה מציאות ולא דימיון אוהב כנות לא אוהב הסלפות...

מחשבות...

לפחות זה מראה שאת מסוגלת לחשוב... על מי על מה אם תרצי לדבר על זה אני פה מאזין ל "רדיו"

מה רדיאו?

אתה צריך להיות קשוב אלי רוצה לדבר וצריכה, אני כבר חוזרת הולכת להכין לי קפה ונתחיל בסיפור..

"רדיו"

קשוב אלייך כולי אוזן חבל שאין תמונה של אוזן היתי שולח לך תכיני לי שוקו ועוגיות בדרך איזה מין מארחת קמצנית את מה בנוסף למרוקאית גם פרסית? רוצה לדבר ? צריכה לדבר ? דברי אני מאזין טוב פה ובמציאות לא אחד ששומע רק את עצמו כמו פטיפון סיפור.. היו הייתה כיפה אדומה עם תלתלים שגרה בצפון... חחח בא לי מלחמת כריות כאן ועכשיו חחח

כן ממש ממש

"צנועה" תעשי סילסול רק כדי להצדיק תסיפור כיפה אדומה או שאני יקשור אותך ויעשה לך סילסול לא מומלץ אני לא ספר ובטעות אני יעשה לך מערבולות חחח תצאי כמו אחת מהשטחים אלא אם את נראית כמו אחת מהשטחים ואז תיראי אחת מאפגניסטן לאחר טיל אמריקאי שנפל לידה

אמרו לי

שאני דומה קצת לסעידה סולטנה... אז בסדר סלסול עשיתי לפני שעה אצל ג´קלין ומישל עיצב, ויש לי כיפה בצבע אדום ושפתיים מלאות (כמו שכבר הזכרנו) ומה יקרה כשהזאב יטרוף הלכה כל ה"פריזורה"| שאני לא יצאבלונד| בטעות

הקפה...מוכן

כמה סוכר תזכיר לי? אין צד פרסי... בקשר לשיחה: ביקשתי ממנו 3 ימים לחשוב, אני נטחנת במחשבות ולא מגיעה למסקנה.....

אממ....

2 סוכר לא מגיעה למסקנה אוך כמה עצות יש לי ואני מכיר את כל התשובות אך לא אתן אותם מהסיבות שציינתי עמך הסליחה עם זאת אני פה מוכן לשמוע ולייעץ בדברים שהחלטתי לא תיגרום נזק או אי שלמות מצידך בעתיד עם זאת אני מוכן לשמוע מה שבא לך לספר.. אז זה כל הסיפור 2 שורות ?

לא יש עוד המון

אבל אני צריכה רק יומיים כדי לכתוב את הכל ואז..... אז... אז אתה תגיד סליחה אני לא יכול לעזור, ומה עם האצבעות שעמלו כל כך קשה אה?

יש לי תשובה

את תפרקי רגשות ודברים שיושבים לך כמו אבן בידיעה שמישהו באמת קרא והקשיב ... אני לא אתן עצות לא אובייקטיביות ודברים שאני לא מתכוון אליהם ... :) לגבי האצבעות בהזדמנות אני יעשה לך מסא´ז אם יצא ... ואני מזהיר לא לתפוס אותי במילה!!!

מצפה...

היית יכולה לבקש ממנו אמש ולומר לו תעשה לי מסא´ז ואני אחשוב לא תעשה אני יאמר מראש לא ילא פוליטיקאית ...

חחח

אני תמיד יודע לאן לקלוע חחח וואו ניראה לי את באקסטזה ממני אם מריבות עושות לך את זה העצבים שאני מביא לך כמו עכשיו פשוט מביעות אותך לרקיע העשירי :)

למעלה