ערב טוב לכולם

יוווו אני מת....

דיי אני לא יכול עוד... אמאאאאאאאאאאאאאאאא אבאאאאאאאאאאאאאאאא במבה לא לא במבה של שקל :) הגדולה.... מסיבמבה חחח קמצנים ההורים בימינו...

מה נכנס בך?

האמת היא שגם אני חולת במבה אבל כבר מזמן לא יצא לי ל"דפוק" שקית

מה שקרה...

היו לי טלפטיות שידעתי מתי את שולחת הודעה לא הייתי על המחשב וכמה פעמים שלחת הודעה היה לי תחושה נכנסתי ואכן הייתה חחח לפעמים יש לי את זה יש לי אינטואיציות חזקות רק שזבה בא והולך לאו דווקא קשור אלייך ואני מבין שהכל הלך חלק אתמול... מקווה שאת סגורה עם עצמך על מה שהלך שם:)

זהו ש....

אין לך מושג מה הלך שם, לא מה שאתה חושב בטוח.. בקשר לטלפטיות זה לא יוריד מהכבוד שלך אם תגיד שזה קשור אליי מה יש תחמיא לי קצת לשם שינוי

היות ו....

היות ואמרתי שאני וכמוני כל הפורום מאחורייך ללא עררין בכל צד של דרך שתבחרי... אני לא חשבתי על מה תעשי אני פשוט נתתי לך "עצות" אובייקיביות לא זה לא יוריד מהכבוד שלי אבל למה לשקר למה להחמיא על משהו לא קיים אני לא אומר משהו עד שאני ממש מתכוון אליו לא מאלה שמפזזים בליקוקי מילים אצלי בתור אחד שכותב יש ערך למילים ולסימול שלהן כמו שלא הייתי רוצה שמישהו יאמר לי סתם משהו רק אם הוא מתכוון אליו כך אני נוהג בסובבים אותי ואני אחמיא שאראה מקום למחמאות - שלפי דעתי צריך יהיה להכניס מחמאה ואתכוון אליה ב100 אחוז לא תשמעי ממני סתם מחמאות וכל מיני... ככה תדעי שאני מתכוון לדברים באמת אולי יקח לזה זמן אך זה יהיה אמיתי ... מה שלא ניתן לומר עלייך לפי הבקשה לחלק ולפזז מחמאות אלייך למרות שאין מקום להן ...

קים קימב קימברלי...

אמרתי לך בעבר זה אני מי שלא נוח לו ולא יאה לו... אני על כנות לא מוותר אני לא שוחר שלום... אך אוהב כנות ויודע שמה שלא נבנה בכנות לא קיים כלל ויהיה אשר יהיה יהפוך לקשר חתרני אם היו בונים פירמידה על קודקוד המשולש היא הייתה נופלת חייבים לבנות על בסיס רחב וזה מה שאני עושה מי שיבוא ויפזז לא באהבתו הלא כנה ואמיתית איך תאמיני לו שבאמת יתכוון? ומשהו שבא יותר מדי מאבד מערכו ... מה לעשות אלה הדרכים בהם אני בחרתי ותאמת... למרות שלפעמים זה דופק עניינים אך אם העניינים מצליחים עם האנשים הדומים ברצונות ודרכי חיים כמוני ניתן לבנות משהו שלא תיתקלי בו בדרכים שלך בכיוון החיובי ...

נ.ב

אמרתי לך רק למה שאת מתכוונת אז בלי נשיקות וירטואליות גם אם זה בלחי ( מה חשבת שאתן לך להתחמק ) :)

למעלה