ערב טוב לכולם
, מה הפסדתי?

keren1

New member
בוקר טוב למועדון ../images/Emo96.gif הבוקר

תגידו לי נפלתם מהמיטה ירון ואלדד???? זהו אני מחוברת לאינטרנט מהיר... איזה כייף!! הולכת להעיר ולארגן את הילדודס. ואחזור אח"כ.

טובית 27

New member
בוקר טוב

איזה כיף אתמול הלכתי לישון בשעה 21:30 אחרי הסדרה האחד. יום טוב

pamelab

New member
בוקר טוב ../images/Emo13.gif

לא נעים להגיד אבל גם אני מכורה לסידרה האחד - ואתמול נירדמתי אפילו כמה דקות לפני הסוף.... תספרי לי את הסוף. יום טוב לכולם

נעמיא

New member
בוקר אור לכל המשקימים../images/Emo42.gif

אלדד-קרעת אותי מ
על הבוקר!!!!! יום טוב לכולם. אני עדיין בבית. שרון-מזל טוב-מותק!!!!פיספסתי אתמול,שיהיה הרבה הרבה אושר מזל ובריאות לכל המשפחה. תמונות מקסימות-ומסרי לירדן
גדולה ממני-אני אוהבת את המקסימה הזאת
באי.

קצת יותר טוב .. תודה .. ../images/Emo24.gif

אני כבר במשרד .. אתמול עשיתי מקלחת חמה והלכתי לישון .. עדיין קצת מצונן אבל מקווה לשרוד את היום תודה לכל המאחלים מאתמול בערב ...

קירה1

New member
גיל, אני ממליצה לעבור בבית טבע

ולקנות טינקטורה של אכיניצאה (יש בקבוקים של הצמח הזה בלבד, ללא תערובות). לקחת כפית כל 4 שעות. למשך שבוע מקסימום. בכלל, זה מתאים לכל המבוגרים. (האמת שזה מתאים גם לתינוקות, במינון מופחת, אבל אני לא ממליצה לעשות את זה בלי לעבור תשאול מדוקדק). אם יש וירוס - זה יקצר את זמן המחלה בצורה משמעותית (מתאים גם לבקטריות וגם לפטריות - כולל וירוס ההרפס על השפתיים, או פטריות בציפורניים וכד').

gilal

New member
בוקר../images/Emo42.gif

אלדד, זה מה שאתה ממלמל כאשר אתה יוצא בשעות מוזרות כאלו מהבית?
בוקר טוב לכולם

בוקרטוב../images/Emo42.gif

מצטרפת לאיחולי המזלטוב המאוחרים לכל מי שפספסתי אתמול. מקוה שכולם בריאים פה! יום טוב.

מיכל @

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

חברים יקרים שלי, אני מצטערת על הנוכחות הדלה שלי (אם בכלל
) בימים האחרונים. לחצים ובעיות בעבודה יחד עם לחץ מטורף לא משאירים לי יותר מדי זמן במשך היום.
אתמול לא נכנסתי בכלל לפורום. רק ההתעסקות עם המסרים בענייני המפגש גזלה את שעות הפנאי המועטות שלי. אז תסלחו לי, אתם יודעים איך זה. מקווה לחזור במהרה לשפיותי ואליכם. יאללה, חייבת לטוס!
ואלדד - לא הגיע הזמן שיהיה לך ניק משלך???

בוקר טוב לכולם !

גיל!אתה חייב להבריא מהר שלא תדביק אותי כשאבוא לשלם עבור המפגש.
שיהיה יום נפלא לכולם.

מ12

New member
בוקר טוב../images/Emo9.gif

איזה מרץ על הבוקר! כל הכבוד. מישהו יודע משהו על ניתוחי לייזר לעיניים? בעצם עדיף שלא תספרו לי, יש לי תור לניתוח ביום ראשון. מ-
ל-

michal66

New member
בהצלחה ../images/Emo24.gif אני גם ../images/Emo132.gif

ומפחדת פחד מוות מהלייזר הזה. מעדיפה להישאר עם המשקף ומידי פעם עדשות.. כל הכבוד על האומץ ושיהיה ב-ה-צ-ל-ח-ה

בוקר טוב, איזה בוקר קשה עבר עלי!

הכל הלך עקום ותמוז מרחה את הזמן כמו מסטיק (כל מכנס לקח 5 דקות! זה מדהים) וזה אחרי לילה ללא שינה. אז מזל"ט לכל מי שלא הספקתי אתמול, רצה לי

*שיר

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב

היום הבעל נוסע ל-10 ימים. בעעעעעעעעע
ממש אין לי כח לזה
מי מחזיק לי אצבעות שיעבור בשלום?!

michal66

New member
יעבור בשלום, אין סיבה שלא ../images/Emo24.gif

אנחנו כאן כל הזמן. מיכל

למעלה