ערב טוב לכולם שוב אני מציקה

מוזהבת

New member
ערב טוב לכולם שוב אני מציקה ../images/Emo6.gif

אז ככה היום הולדת מתקרבת ונשאר לי סה"כ חודש ושבוע לארגן את הכל. אני לא מוצאת את ההודעה הקודמת שלי אז אני יכתוב שוב. בבקשה מכולם אני צריכה עזרה:
דבר א' אני צריכה להכין מפה של מטמון - בכל יעד שנגיע יהיה משהו או כל משימה/ חידה תוביל אותנו ליעד הבא.
דבר ב' אני צריכה להכין או חידות או משימות עוד לא החלטתי מה עדיף.
דבר ג' צריכה ממשהו שמכיר את האזור של הרצליה להמליץ לי על מקומות בילוי/ מסעדות.
דבר ד' אם משהי יודעת איך לעצב מחשב/ תמונה של מחשב -אני צריכה בשביל העוגה שאני מכינה לו.
אני מכינה לו עיתון.
רוצה לקנות לו כמה משהוים שיקבל במהלך היום מצחיק- או ספר בדיחות או למסגר תמונה מצחיקה שלנו. סקסי- סירופ שוקולד+כיסוי עיניים מפתיע- ביצת קינדר מקורי- שלט לחדר שאני יכין ישן, חדש ועתידי- תמונות עבר הווה עתיד מזל- כרטיס חישגד מרגש- תמונה או שלי או של שנינו נוסטלגי- חשבתי אולי תמונה מהילדות למרות שיש לי כבר מחמם כניראה מצעים לשעת הצורך- פלסטרים קצבי- דיסק להעביר את הזמן- תפזורת אני אוהבת אותך ההפתעה הכי גדולה זה שהשכרתי יאכטה וכל החברים שלו יחכו לנו שם. בטיול יהיו איתנו אח שלו וחברה שלו. אני צריכה כבר להתחיל בהכנות אז אני מבקשת מכל אחד/ת שיש לה/ו רעיון טוב לענות בבקשה. תודה ענקית

מוזהבת

New member
לא הכל מוכן

* למשל משימות/חידות * מקומות להיות בהם עד הערב * לו"ז * איך להתחיל את הבוקר/ לגרום לצאת מהבית- חשבתי אולי נרות לאורך כל הדרך או בלונים או פרחים * מפה * הצעה לגבי המשוהים להשאיר או לשנות

יע25

New member
אמ.. להתחיל את הבוקר

תוכלי לצלם את עצמך על קלטת וידאו או די וי די ולשים לו אותה ליד המיטה... בבוקר להתגנב החוצה... להתקשר אליו כשהכל מוכן, להעיר אותו ולומר לו שישים ת' קלטת בוידאו. בקלטת תגידי לו מה נקודת המוצא.. לאן עליו להגיע.

מוזהבת

New member
על זה לא חשבתי בכלל.

עכשיו יש בעיה אחת הדי.וי.די בחדר לא עובד. אולי משהו כזה לכתוב לו מין מכתבון קטן ולשים על הדי וי די ולכתוב לו להתלבש/ להתארגן ולשים את הדי וי די בסלון. ביציאה מהחדר עד הסלון מה עדיף לשים פרחים/בלונים/נרות. עכשיו יש לי כרטיסים לארוחת בוקר זוגית- עכשיו אפשר להשתמש בה כנק' המוצא הראשונה או להשאיר לפעם אחרת? *** איך אני יכולה לצלם ולהעביר לדי וי די????

יע25

New member
פרחים

נרות יכולים להיכבות עד שיתעורר.. תצלמי לקלטת ויש וידאו שמעבירים לדי וי די

מוזהבת

New member
יש לי שאלה

אני יכולה לצלם במצלמה דיגיטלית או וידאו ולהעביר למחשב? אם כן אח"כ אפשר לצרוב על דיסק לא?

מוזהבת

New member
תודה רבה לך בכל מקרה

אחלה רעיון נתת לי. ניראה לי אני יקנה ורדים ויפזר כמו שביל. אני רוצה להמשיך להעזר בך אפשר????
דבר א' אני צריכה להכין מפה של מטמון - בכל יעד שנגיע יהיה משהו או כל משימה/ חידה תוביל אותנו ליעד הבא.
אני צריכה להכין או חידות או משימות עוד לא החלטתי מה עדיף.
צריכה ממשהו שמכיר את האזור של הרצליה להמליץ לי על מקומות בילוי/ מסעדות. רוצה לקנות לו כמה משהוים שיקבל במהלך היום מצחיק- או ספר בדיחות או למסגר תמונה מצחיקה שלנו. סקסי- סירופ שוקולד+כיסוי עיניים מפתיע- ביצת קינדר מקורי- שלט לחדר שאני יכין ישן, חדש ועתידי- תמונות עבר הווה עתיד מזל- כרטיס חישגד מחמם - ניראה מצעים לשעת הצורך- פלסטרים קצבי- דיסק להעביר את הזמן- תפזורת אני אוהבת אותך מרגש משנה את זה לסיום של הערב - היאכטה אשמח לשמוע דעות על הכל אם לדעת צריך לשנות משהו

יע25

New member
תוכלי לעשות את זה בחמשירים קטנים

ובכל יעד תחביאי משהו אחר... תוכלי לעשות לו גם "חפש את המטמון" בקניון... בכל חנות תשאירי מתנה עטופה ופתק.. כך הוא יסתובב לו ויאסוף את המתנות.. ולבסוף.. תאספי אותו ותיסעו ליאכטה.. תוכלי כאחת מהמתנות לקנות לו כיסוי לעיניים ותעצמי לו את העיניים עד ליאכטה

מוזהבת

New member
אולי כיסוי עינים כן

אבל אני לא יעשה לו חפש את המטמון בקניון. אלא אני רוצה לעשות לו מהרגע שיוצאים מהבית עד לרגע שמגיעים ליאכטה.

למעלה