ערב טוב לכווווווווולם לא, לא

תמנונה

New member
ערב טוב לכווווווווולם לא, לא../images/Emo140.gif

עזבתי אתכם....רק לקחתי מעט חופש.....לא אכחיש...היצצתי לכם......הרי זה חלק משעורי הבית שלי. האמת.....שמחה לחזור אליכם, לכולכם. נונה

תמנונה

New member
ענת ערב טוב...תודה על ../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

ההזמנה מאמש להכנס לשדור....אבל חזרתי מאילת הרוגה ולכן נתראה כולנו בשדור הבא. חוץ מזה...תגידי לי ענת איך אתם בכלל מריבים בלעדי??????? סתאאאאאאאאאאאאאם. אהבתי את תגובתך....וצר לי על כל מה שקרה. מאחר ואני מאמינה בדינמיקה של החיים אז גם זה יחלוף וכמו הרבה קטעים בחיים...חלק יזכור ויסלח....וחלק יסלח ולא יזכור. נונה

F a d i

New member
הופה הופה לבוזוקי הופה גם לבגלאמה

תמנונה וגרב חזרו
ברוכות השוות
ולכל המצטרפים ברוכים הבאים

../images/Emo6.gifפאדי מו

פאדי מו שמחה לשוב הביתה
מה שווינו לערכו לעומת שלך? תמשיך להיות אדם מקסים יש לי מסר מיורם הוא יותר לא יציק לך פה בפורום אלא הוא עבר למסרים פרטיים,והוא מבקש את מס' הפלאפון שלך אני בתומי נתתי .. מקווה שאתה לא כועס
אוהבת גרב.

merakli

New member
ליידי גרב ברוכה השבה../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif

12אניהיא

New member
תמנונה ערב טוב...שמעי../images/Emo124.gif

גברת נונה את חושבת שסתם קראתי לך?????? פתאום גיליתי שמשעמם לריב בלעדייך
בגדול אני שמחה לראות אותך כאן

תמנונה

New member
איזקיס../images/Emo140.gif../images/Emo141.gif../images/Emo140.gif../images/Emo141.gif../images/Emo140.gif

odeliaremos

New member
תמוננהההההההההההההההה../images/Emo41.gif

נשמה שלי ברוכה הבאה חזרה לבית שלנו החם האוהב ולא מוותר עלייך אני עכשיו שמחה לראות איך כולם חוזרים איזה כיפ לי איזה כיף לנו תמנונה את ענקית מהחיים וכל יום אני אוהבת אותך יותר והנה אם היית לידי הייתי נותנת לך מליון
איזה יופי ממש כיף לעבור לוקרוא את החזרה שלך ולש גרב המדהימה איזה יופי

תמנונה

New member
אודליהההההההההההההההההה

נשמה אמיתית תודה ושיהיה לך רק טוב.

טוב...אם כולם פה

אז אני יכולה ללכת!!! נמאס לי מפורומים שהמשתתפים בו חוכמולוגים גדולים ולא מוכנים קצת לריב. הלך לי כל החשק להיות איתכם! גועל נפש ושבת שלום לכולם. שתחיו הרבה שנים עם זכרונות טובים מהחיים. אוהבת ושונאת סיפור אהבה.

odeliaremos

New member
קדימה תלכי ../images/Emo24.gif

קדימה אנחנולא אוהבים לריב במשפחה כמו במפשחה יש ימים יותר טובים יותר רעים אם לא בא לך אז תלכי אנו שוחרי מוזיקה יוונית ושלום לא ריב אז באמת כמו ששרית חדד שרה יאללה לך הביתה מוטי יאלה לכי הביתה מקורית את בטוח לא

טוב מקורית,אני מצטרפת אלייך

ואומרת שאם אי אפשר לריב בפורום יוונית בואי נלך לפורום יידיש http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=516 תיכנסי, תעזרי קצת שלא יהיה משעמם שם
אוהבת גרב.

איזקיס

New member
גרבבבב......נשמתנו

אני לפחות ידעתי שתהיי פה אחרי כמה שעות בלבד ...וזה קרה כן...כן....זה היה רגע הסטורי ואני הייתי בהיסטריה........
אוהב מכל ה-
............אורי היא סך הכל הייתה באולימפיאדה ....תגידי.. הבאת מדליה?? יאסו גרב

למעלה