ערב טוב יש לי שתי שאלות

חתולון*

New member
ערב טוב יש לי שתי שאלות

שלום לכם חברים צעירים יש לי 2 שאלות ומקווה לקבל תשובות 1.איך שולחים הודעת SMS חינם מסלקום !!!!!! 2. איך ניתן לשלוח הודעת SMS לאורנג´ בלי להיות מנוי וחבר באורנג´ דרך האתר באינטרנט. תודה חתולון

IאיילI

New member
גם לך../images/Emo26.gif שתי תשובות

1) שליחת הודעת SMS חינם לסלקום - דרך הICQ
2) לא ניתן לשלוח הודעות SMS למנוי אורנג´ דרך האתר של אורנג´ (או כל דרך אתר אחר) אם אתה לא מנוי של אורנג´

kamal

New member
איך שולחים SMS חינם??

מבקש פירוט בבקשה.. תודה מראש...

d@r121

New member
יש לך אי סי קיו?

זוכר שפעם היה נהוג לשלוח אס אמ אס לאורנג דרך האייסי אז השליחה לסלקום עובדת על אותה שיטה אם לא הבנת עידן יסיביר לך פשוט המקלדת שלי השתגעה והיא לא מדברת יותר עברית

והנה, הפתעה לפי בקשתך... ../images/Emo8.gif

ניתן לשלוח SMS לאורנג´, חינם דרך האתר הזה. יש לסמן את האופציה הימנית (UCS2) מתחת לקובית כתיבת הטקסט. ואת מס´ הטלפון יש לרשום :עם קידומת הארץ לדוגמא, בכדי למספר 055-543210 יש לרשום: 972-55-543210 במקור, האתר פורסם ע"י המשתמש "3310 4ever" להלן ההודעה המקורית. זאב.

IאיילI

New member
../images/Emo67.gifוואלה../images/Emo70.gif שכחתי מהאתר הזה לגמר

י אולי בגלל שזה בסך הכל 2 הודעות ליום

LordNor

New member
זו הסיבה ששכחת ../images/Emo13.gif

אבל יש אפשרות לעקוף את זה ע"י מחיקת קוקי...

MaD-d0g

New member
לא נראה לי...

לא נראה לי שזה קשור לקוקיז.. לפי ההגיון יש להם מסד נתונים שכל ההודעות נרשמות שם, ולפני שהודעה נשלחת, הם בודקים אם נשלחו יותר מ 2 הודעות ב 24 שעות האחרונות...

LordNor

New member
../images/Emo123.gif

כן, זה מה שאני עושה לפעמיים, ככה עוקפים את המערכת (אך לא די במחיקת קוקי יש עוד פעולה שנדרשת לעשות בווינדוס, המקצוענים כבר יבינו למה אני מתכוון).

למעלה