ערב טוב חברים .....

וואו בלהמיה יפה שלי, זה כל כך יפה ונכון מה שאת אומרת

ככה גם אני רואה את זה...
ככה אני רואה את כוחה של אהבה. ככה אני רואה אנשים שמבחינתם לקחת על עצמם לטפל בילדים זה בעצם להעניק לעצמם סיפוק מהחיים. והאחיינית שלי היא באמת מוארת. את כאילו תיארת אותה במדוייק מבלי להכיר...

tsaa53

New member
אולי, אחותך חשדנית

וקשה לה להאמין שגבר רווק מוכן לקחת על עצמו "תיק" כבד שכזה?
את יודעת אהבה זה לא הכל בחיים זוגיים. יש עוד דברים שכיום לא רואים אך עם הזמן יכולים להופיע....נו, אני לא צריכה ללמד אותך.....

איך שלא יהיה, אני מאחלת להם חיים זוגיים מוצלחים וחיי משפחה מאושרים.

תודה טסה יקרה

אחותי שתהיה בריאה, היא משליכה על כולם את השקפתה שלה,
היא לא מבינה למה בחור צעיר ורווק מכניס ראש בריא למיטתה של גרושה עם שני ילדים עם צרכים מיוחדים. זה לא מסתדר בהיגיון שלה. מבחינתה אהבה לא ממש
פונקציה בסיפור הזה. היא גם לא מאמינה כל כך באהבה. אני יותר רומנטיקנית
ממנה ואני כן מאמינה באהבה גדולה מהחיים.
לדוגמא, כשאני התחתנתי בנישואים אזרחיים, היא לא הבינה למה אני לא עוזבת
אותו אם הוא כל כך מתעקש על נישואים אזרחיים. הסברתי לה שבשבילי האהבה
יותר חשובה מדרך הנישואים. מצידי יכולתי להתחתן גם בטקס של שבט הזולו.
היא לא מבינה את זה. אצלה נישואים צריכים להיות נכונים ומתאימים. היא לא מאמינה באהבה מהסרטים

להתנהלות מיוחדת , צריך אנשים מיוחדים.

הבן שלי הכיר את אשתו בחילופי סטודנטים עם סין וכאשר עמדה לשוב לסין אמרתי לו שיחשוב מה חשוב לו, ואם היא במשוואה, שיסע בחילופי סטודנטים כאלו לסין וכך יוכל להכיר אותה בסביבה הטבעית שלה, כמו שהיא הכירה אותו בסביבה הטבעית שלו.

כאשר החליטו להתחתן. שאלתי אותו היכן הם מתכוונים לחיות, וכשענה שבארץ, אז אמרתי לו שיתחתן בסין ויתן למשפחתה את הכבוד, אנחנו נסתפק בתמונות.

מה שקרה, שהיא לא רצתה לעשות שקר ולהתגייר ולהיכנע לכפיה הדתית בישראל, והבעיה תהיה של הבת שלמעשה לא תיחשב יהודיה. (הסינים במקור חסרי דת).

ושניהם החליטו כמו הרב ב-"שטעטל".
מספרים שהפריץ הטיל על היהודים גזירה, לשלם 2000 מטבעות זהב למרתף האוצר המיתדלדל שלו. הרב ביקש ממנו להימנע מהגזירה, והוא יעשה כל מה שהפריץ יטיל עליו (זה אותו פריץ עם המטבעות /מלקות/דגים באושים...) והפריץ אמר שאם כך , שהרב ילמד את הכלב של הפריץ לדבר פולנית.
הרב אמר שאין בעיה, ותוך שנה הכלב ידבר פולנית.

כשחזר לשכונה כולם היו בלחץ, איך הרב ילמד כלב לדבר ?
הוא הרגיע אותם ואמר:
רבותי, שנה זה המון זמן, בשנה זו יכולים לקרות כל מיני דברים, כמו למשל שהכלב ימות, או הפריץ ימות או אני אמות, ואז הכל יהיה בסדר.....

יפה, עכשיו אני מבינה מאיפה בא הביטוי הזה

או שהכלב ימות או שהפריץ ימות...

אף פעם לא ידעתי מאיפה זה מגיע

שחר 67

New member
גם בני בכורי אוטיסט! אני מבין את הקשיים.

מאחל לה הצלחה.
בני לוקה בתסמונת הקרויה "אספרגר".

puma141

New member
וואו שניכם!

כמה כח צריך, כמה התמודדות...
גם אתה וגם יחפה. הלוואי שתפתחו פוסט שמספר על ההתמודדות הזו, על מה זה בכלל.....:)
באמת מעניין אותי. כי אוטיזם זה שטח נרחב כל כך...

יישר כח לשניכם!

למעלה