ערב טוב וסוף שבוע טוב.

RINAT1983

New member
ערב טוב וסוף שבוע טוב.

לכול המאזינים ולנגה.......... נגה אני מקווה שיהיה היום הרבה דנה...... נישאר לי טעם לעוד מההופעה של דנה מאתמול.

dandan 23

New member
שבת שלום לכל החבר'ה בכוכב ../images/Emo41.gif

שלום לכולם וכמובן לנגה! חג שמח ושיהיו לכולנו שעתיים של כיף ומוזיקה מעולה!!

nerod 72

New member
אהלן כולם!!

ערב טוב ונוצץ לכולנו....חג פורים שמח ומהנה לכולנו... שלום דן ורינת וגם לתמרי,קרן, יניב, מושיקו, דני וכמובן נוגה ההורסתתתתתתתתת....

yanivm1

New member
ערב מעולה לכולם! לגולשים, לנגה

ולאורחים באולפן. עוד מעט אני נוסע לירושלים לחבר טוב להעביר שם את הסופ"ש.. אז שיהיה חג שמח, יניב

קרנוק

New member
ערב טוב ופורים שמייח לכולם!

שבוע שעבר נבצר ממני להאזין לתוכנית-אירגוני יום הולדת אתם יודעים. ובהזדמנות זו אאחל לדני ותמרי מזל טוב!! למה אתם מתחפשים?

שני32889

New member
ערבבב טוףףףףף

וואי איזה שבוע מעלףףף אחד הנדירים שהיו!!! רביעי-דום חמישי-גני התערוכה שישי-שוקן שבת-דום עוד פעם אחח פנאןןןןןןןןןןן חח וסלחו לי על ההתלהבות פשוט זה אחד השבועות הטובים שהיו לי =)

dandan 23

New member
שופה כנסי

ראית מה שכתבתי בפורום של דנה על קלוד בשיר "סקס אחר"- מקנאת בבחורה קצת?? :) חחחח

yanivm1

New member
אפרופו קלוד, שבוע שעבר הייתי בווקס

והופיעה בחורה בשם מישל שאחכ נודע לי שהיא הייתה זוכת פרויקט Y2 בכל מקרה היא שרה שיר דאנס סוחף, היא שרה באמת מקסים. ומי ליווה אותה? קלוד וקובי, הרקדנים הכי הכי... היה מקסים!

שני32889

New member
אז זהו...

שבפרוייקט Y2 זכתה הילה ולא מיכל טעות שלך חח(ועוד יש לי הוט ואני יודעת חחח) בכל מקרה כולם יודעים שאין על קלוד ואין וויכוח בכלל כפרההה עליו מושלםם אחד!!!

yanivm1

New member
אז אני כנראה טועה. אולי מישל הזאת

זכתה מקום שני או משהו כזה. לא יודע... לא ראיתי פרויקט Y2... בכל מקרה הדגש היה על קלוד וקובי...

למעלה