ערב טוב ונעים לכם!

ערב טוב ונעים לכם!

קודם כל נחמד לדעת שיש פה פורום העוסק בענייניי! אני אומנם חדש בעסק אבל אני בטוח שאוכל להיעזר בכם! אז ככה לשאלתי הראשונה - קיבלתי פלייסטיישן 2 מקנדה והבנתי שצריך איזה ג'וק ע"מ להתאים אותו לארץ! שאלותיי הם למה הג'וק נחוץ - מה הוא עושה? כמה הוא עולה? היכן ניתן להשיגו? איך נקרא הג'וק הזה? בתודה מראש - חיים - האיש והגדה

don111

New member
המממ...

יש כל מיני צ'יפים... משיח, מג'יק, אפל, DMS3, כל מיני חרטות... פה בארץ כולם עשו יד אחת ומתקינים משיח... המתקינים לוקחים על זה בין 600 ל 1000 שקל התקנה כולל הצ'יפ... הצ'יפ הזה מאפשר לך לקרוא דיסקים צרובים בפורמט dvd-r cd-r וכמובן גם את האורגינליים... אני אישית... קניתי את ה magic 3.1 (צ'יפ) מהאינטרנט והתקנתי לבד.. הסתכם לי ב 180 שקל... אם יש לך יידע נרחב באלקטרוניקה, וציוד מתאים כדי להלחים חוטים דקים מאוד על מעגל אלקטרוני מורכב במיוחד... אז תעשה את זה בעצמך - חבל על כספך P:

אווווו...

תודה על האינפורמציה! דווקא יש לי ידע רב באלקטרוניקה! אבל מצד שני יש לי גם נטיה להרוס דברים אז קשה לי לראות איך השניים ישתלבו ביחד! עכשיו הצ'יפ הזה הוא בכדי לקרוא דיסקים צרובים ובפורמטים שונים! אבל שמעתי שאם מביאים פליסטיישן מארצות אחרות אז הם בכלל לא מתאימים לצורת הצגת תמונה בטלוויזיה אצלינו (כלומר מעבר בין שיטות pal ל ntsc וכו...) אז שמעתי שצריך עוד צ'יפ לתיקון הבעיה הזאת להתאמה לארץ! יש איזשהו מושג על מה אני מדבר? הארץ שאני קונה ממנה זו קנדה! מישהו התנסה? (בקניה מקנדה התכוונתי...)

DDDDDAVID

New member
אני יודע איזה ג'וק ......משיח 2

אני מודע לבעיה שלך אני ממליץ על משיח 2 אבל הוא יפתור את בעית המשחקים ולא את בעית הסרטים - סרטים בעלי תרגום לא יעבדו בשביל זה יש צורך בג'וק אחר אני עדיין לא יודע איזה אבל אני מחפש אם מישהו יודע איפה ניתן לרכוש משיח 2 בפחות מ 650 שח שיודיע לי בבקשה . תודה

למעלה