ערב טוב ומהנה לכולםםםםםםםםםםם

אלין 50

New member
ערב טוב ומהנה לכולםםםםםםםםםםם

כמ אני מתגעגעת... ומקנא מאלה שיש להם אפשרות לציץ לכאן במשך היום.. מחכה לערב כדי לקרא את התגובות שליכם וממש נהנית לקרא מתחילים להריח את פורים וזה כיף

אלין 50

New member
מצטרפת לקבוצה שהתגעגעה לבן ../images/Emo141.gif

האמת חיפשתי אותך גם בצאט האדמה בלעה אותו חשבתי... והנה קמת לתחיה...שמחהבשבילך.. שאלה?. איזו ברכה מברכים אדם שלא ראית אותו הרבה זמן? ממתינה לתשובה

ben 911

New member
אדם שלא ראיתותו הרבה זמן...../images/Emo4.gif

לא מברכים... מה יש לברך? ברוך המוציא נקניקים מהארץ?
קופצים עליו בחיבוקים ומתחילים לפמפם אותו באיזה אלף נשיקות..עד שנרגעים.

אלין 50

New member
יש לי חדשות בשבילך בן

חוץ מזה שקופצים ומפמפימים...חחחחחחחחחחחחח אומרים לו ברוך מחייה המתים... תבדוק בכתובים.. הנה חידשתי לך משהו

אלין 50

New member
עשרת הדיברות כלל מס 5

כלל מס 5: צחק ! הרבה ובקול רם צחק עד כלות הנשימה !!!!!

ben 911

New member
חידוש חדיש ישר מהתנור ../images/Emo6.gif

המממממממ...ברוך מחיה המתים.
אלין? אפשר לדעת למה אני צריך דוקא עכשיו בדיוק שהתעוררתי משינה עריבה להתעסק עם מתים?
אין לך משהו יותר...משמח? הממממ?

magda

New member
אליןןןןן כמה שאני רוצה לפגוש אותך .

כדי שנצחק עוד ועוד... מה את אומרת? צחוק = בריאות תדמיני לך את כל הפורום מתגלגל בצחוק כמו שעשינו במפגש .......

אלין 50

New member
מגדה התגעגעתי גם אני חייבים

לעשות איזה מפגשון קטן לפני הטיול ביום שישי הייתי במסיבת רקודים בבית באיזור שלי היה נחמד רקדנו שרנו.למה רציתי להגיע הגיעה אחת שנתנה הרצאה על צחוק מאיפה זה בא כמה קלוריות מורידים על שעה של צחוק כמה סוגים של צחוקים ואני ואיריסחברה שלי ניזכרנו בך וכלכך צחקנו בלי מעצורים זה היה בנושא הצחוק

magda

New member
איזה כיף שגרמתי לך לצחוק

מקווה שבקרוב נעשה את זה על אמת.. באמת שצחוק זה מאוד בריא ..רק שאני לא יכולה גם סיגריות וגם צחוק ..לא הולך ביחד.

אלין 50

New member
אז תפסיקי לעשןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

תהיה לך בריאות כפול שתיים פעם בגלל שהפסקת לעשן ופעם בגלל הצחוק אז יאללה קדימה מגדה

magda

New member
אלין יקרה שלי אני לא מעשנת...

הכוונה שלי הייתה שאני יכולה לצחוק המון כשבסביבה שלי לא מעשנים כמו במפגש שלנו היה כמעט בילתי אפשרי לנשום וגם לצחוק זה כבר מאמץ גדול מדי לריאות.

למעלה