ערב טוב, בדיקת ביוץ הראתה פס 2

ערב טוב, בדיקת ביוץ הראתה פס 2

נורא נורא חלש.. לפני הצהריים.. כעת בדיקה נוספת הראתה פס חלש גם אך טיפוווווווונת חזק יותר מזה של הבוקר!! נורא מבולבלת..היתכן ביוץ בי"מ 13.. שזה היום? במיוחד שחודש שעבר הביוץ אצלי היה בי"מ 22
.. אורך המחזור האחרון היה 39..וכל הציפיות שלי הן לעוד שבוע לפחות להתחיל בדיקת ביוץ, אל בכדי להיות בטוחה כבר מאתמול התחלתי לבדוק.. מה אתן אומרות? לנסות בכל זאת? אני רוצה להיות קצת יותר בטוחה כי בעלי היקר לא מרגיש טוב וגם אמא שלו בבית חולים ואני מבואסת שזה נופל על תקופה כזו דווקא
.. ואם אכן הפס החלשלוש הוא סימן לביוץ קרב.. זה אומר שהיום זה תחילת החלון?

פס חלש לא בהכרח אומר שהביוץ בפתח

ההורמון נמצא בגוף כל החודש ברמה נמוכה ופס חלש יכול לבוא וללכת במהלך החודש. יחד עם זאת זה יכול גם להיות תחילת החלון למרות שאם בדר"כ המחזור שלך ארוך אז כנראה שלא. בקיצור - להמשיך לבדוק. אם לא מסתדר לכם היום לא נורא - אולי איבדתם חתיכה מהחלון אבל גם ב-2-3 ימים אפשר להספיק הרבה. אגב, גם אצלי הביוצים היו בערך סביב היום ה-20 אבל הייתי מתחילה לבדוק מוקדם (תמיד חשבתי שאולי יתחשק לו להגיע בזמן - סביב היום ה-14). לעיתים היו מופיעים לי פסים בהירים והייתי משתגעת - באיזשהו שלב היו לי משהו כמו 6 ערכות משומשות בארון לצורך השוואה מחקר וניתוח להסקת מסקנות לחודש הבא - די מבלבל. בהצלחה ולא להתייאש.

דידיש

New member
הענייו הזה מאוד יקר -הקטע של בדיקת

ביוץ.... קניתי בניו פארם את הבדיקה של YES OR NO והיא עלתה 130 ש"ח. וזה כולל רק 5 בדיקות... ואם צריך יותר?? ואני רק בחודש הראשון לנסיונות...(מקוה שאחרון)

קרן אור7

New member
תקני דרך האתר הקנדי זה הרבה יותר

זול. אני אישית לא קניתי שם ולא מכירה את הקישור לאתר אבל שמעתי מבנות פה בפורום שממש זול לקנות שם והערכות מגיעות מהר יחסית. (אני לא בודקת כמעט בערכות ביוץ ולכן קניתי דרך קופת חולים.

אני בודקת עם המקלונים שהזמנתי מהאתר

הקנדי שנמצא בקישורים.. ככה זה יוצא לי מאוד זול ומאפשר לי לבדוק מדי יום.. אחרת זה היה באמת עסק יקר, לבזבז כמעט 250 ש"ח כל פעם על בדיקות הביוץ.. שזה מה שעשיתי עד לפני חודשייםש התחלתי לקנות מהאתר הקנדי! עכשיו.. בסוף כן ניסינו
.. כשבעלי שמע שיש פס חלש הוא בעצמו לא היה מוכן לדלג על הסיכוי הקטן.. כעת טיפה התבאסתי לשמוע שיש אפשרות כזו של פס חלש מדי פעם במהלך החודש.. בכל אופן אני אדע יותר טוב מחר ומחרתיים במידה ויתחזק הפס אז אכן מדובר בביוץ
טנקס יקירותי

maayana25

New member
O T O T O B A B Y , כשאת אומרת

מקלונים את מתכוונת לOvulation test strips כפי שכתוב באתר הקנדי? אם כן כיצד משתמשים בהם? שבת שלום..

veredtered

New member
גם לי יש שאלה לגבי הקיטים באתר

הקנדי - יש שם שני סוגים - סוג יותר זול של 'סטריפים' שצריך לטבול בשתן וסוג יותר יקר שאפשר פשוט לעשות פיפי עליו. בכל מקרה זה יוצא הרבה יותר זול מבארץ - האם הסוג הזול יותר גם כן טוב? תודה, ורד

veredtered

New member
רגע יש סוג שלישי גם!

'קסטה'... שבא עם פיפטה קטנה - זה כמו זה שקניתי בארץ במחיר גבוה בהרבה כמובן.אז בקיצור - איזה סוג מומלץ? האם הסטריפים הזולים מספיק טובים? תודה שוב, ורד

maayana25

New member
האתר הקנדי

על איזה סוג של בדיקה שמוצעת שם אתן ממליצות, האם ניתן להסתפק בסטיקים הפשוטים? והאם זה הגיע לכולן תוך כשבוע?

veredtered

New member
תלוי כמה סטריפים את מזמינה -

עד 50 סטריפים המשלוח 6 דולר, בין 50-100 סטריפים המשלוח 15 דולר. נשמע מוזר, אבל כשקונים 100 סטריפים המחיר פר סטריפ זול יותר. כך ש-50 סטריפים כולל משלוח עולים 25 דולר ו-100 סטריפים כולל משלוח עולים 45 דולר. בכל זאת הזמנתי רק 50, ההבדל לא גדול ומקסימום אזמין שוב. אפשר להזמין שם גם בדיקות הריון באותו המחיר. ורד

Rainbow26

New member
אני חושבת שכל הסוגים טובים...

אני אישית לא השתמשתי בבדיקות ביות שלהם אלא רק בבדיקות הריון (סטריפים שטובלים) אבל אני יכולה לומר לך משהותי הארוכה בפורום שרוב הבנות כאן הזמינו את הסטריפים של הביוץ ולא את הערכות היקרות יותר כי זו בעצם אותה ערכה רק ב"מעטפת" אחרת ואם לא אכפת לך להשתין ולטבול את הסטריפ אז חבל לבזבז עוד כסף (במיוחד בערכות ביוץ שמתמשים בהן כמעט כל יום במשך חצי החודש ולא רק פעם-פעמיים בחודש...). קשת.

למעלה