ערב טוב אנשים.

ערב טוב אנשים.

הבעיה שלי נוגעת למשחק thief: the dark project. בשלב שבו משיגים את העין מהקתדרלה בו ממלאים בקשות של רוח בשם "האח מורוס" הפסיקו הסרטים שבין השלבים להיות מוצגים. דבר שמאוד מקשה על ההתקדמות וחווית המשחק. הקטע שיש לי את הדיסק מקורי ועליו את הסרטים ככה שאני יכול לצפות בהם מהדיסק אז אם אתם יכול להגיד בבקשה מה שמות הקבצים שעליהם יש את הסרטים או מה קורה בסרט שבין כל שלב כך שאני יוכל למצוא לבד. אז שמות השלבים שאני צריך את הסרטים שביניהם הולכים כך:
return to the cathedral - escape! escape! - strange bedfellowes strange bedfellowes - into the maw of chaos​
אודה מאוד למי שיוכל לעזור לי בבעיה זו. או לפחות למי שיוכל להפנות אותי למקור שממנו אני יוכל לגלות.

yoo

New member
אם אני זוכר טוב

הסרטים הם על קבצי AVI רגילים כך שלא תהיה לך בעייה למצוא אותם, לא שיחקתי במשחק הזה איזה 6 שנים, האמת היא שאפילו לא עברתי את השלב הראשון משום מה... ): מה לעשות בגיל 11 כנראה שזה היה לי מסובך מידי XD

את זה אני יודע...

אני גם יודע איפה הם נמצאים. אבל יש להם שמות כמו b10 ככה שאני לא יכול לדעת בדיוק מי נגד מי. ניסיתי גם לעבור אחד אחד אבל מתישהו יש סרט בצבע שלהם יש שמות שונים קיצר העניין מסתבך ואני לא מבין איזה סרט שייך לאיזה שלב ובגלל זה אני צריך את עזרתכם אז אנא אם מישהו יודע.

למעלה