ערב טוב אנשים - פינת הסטטוס המלחיץ

ערב טוב אנשים - פינת הסטטוס המלחיץ

כתב : יותם זימרי

אין דבר מלחיץ יותר מזה שאשתך שולחת לך ״אני אוהבת אותך״ ואתה רואה שההודעה נשלחה מקניון רמת אביב

האמנם?

תגידו, מה מלחיץ אותכם באמת? האם אתם בכלל אנשים לחוצים או כאלה שלוקחים הכל באיזי? ואם אתם אנשים לחוצים מטבעכם, אז מה מרגיע אותכם, אם בכלל?
מה אתם עושים כדי להירגע? מדיטציה, יוגה, רייקי, הליכה בפארק או בשדרה?

משהו מלחיץ שקרה לי בצהריים,
הכיסא (המתקפל) שישבתי עליו מול המחשב, בעודי מדברת איתכם,
נשבר ומצאתי את עצמי נופלת בהילוך איטי לעבר השטיח וכדי לעצור את הנפילה כף ידי נתקלה בפינת השולחן ויצאתי מכל הסיפור עם מכה בכתף וחבורה כחולה בפרק היד. הרגעתי את עצמי בכך שקמתי מיד, זרקתי את הכיסא לחדר שממנו הוא בא, לקחתי כיסא אחר חזק יותר והתישבתי עליו כאילו וכלום לא קרה. למדתי מכך, שהדרך הטובה ביותר להרגיע את עצמי, היא לחזור לשגרה כמה שיותר מהר... ולקלל הרבה

מה איתכם?
http://www.youtube.com/watch?v=TO_KX5GNa1Y

אז מאחר ושום דבר לא מלחיץ אותכם

והכל בסדר בחיים שלכם, וגם מלחמות היהודים לא ממש מטרידות אותכם,
ודיברנו כבר על כל מה שחשוב בעולם הזה,
אז לא נותר לי אלא לעבור לאח הגדול ולבשר לכם שגילי סוף סוף סיים לצרוח את האופרה מהגיהנום

ברקע, אבא שלו אשר לא נח על שמריו, יחד עם אח שלו, צעקו לו: גילי אוהבים אותך. המשפחה הזאת לוקחת את העסק ברצינות.
יאסו.

http://www.youtube.com/watch?v=Dp8up0Pgb_8

לא יודעת

זה מה שמלחיץ היום בחורים צעירים באמצע החיים

מה גם שאני שאלתי: האמנם?
פשוט ניצלתי את הסטטוס הזה כי לפתוח דיון על לחצים. אבל אף אחד לא לחוץ בעולם הזה, אז וויתרתי.

הלחיץ את הבחור מצבו של כרטיס האשראי

המשפחתי, הוא כנראה חש שהאוירה המלחיצה בקניון לא נוחה לכרטיס הרגיש ורך המזג.

purehoney

New member
כבר הולכת?ולשאלה שלך מה מלחיץ אותי

זה לאבד את החושים שלי..הריח הראיה ולא פחות השמיעה גם..שירים כאלה זה כמו חמצן ומזון לנשמה..ממש ככה(ותודה גם על השיר ששמת
)
http://www.youtube.com/watch?v=HaCpc7osbek

בוקר טוב דובשי

אכן אלו פחדים מובנים מאוד ואין אחד או אחת שלא חוששת לאבד את חוש השמיעה או הראיה חס וחלילה. אבל כשאני דיברתי על לחצים, התכוונתי ללחצים של היום יום. לא הפחדים והחרדות.
לדוגמא, בתקופה שעבדתי, הייתי כל יום בלחץ אטומי להספיק הכל לעשות בבית ולהספיק להגיע בזמן לעבודה. אם הפסדתי במקרה את האוטובוס בשעה הייעודה שלי, הרי זה יכל היה להכניס אותי ללחץ מטורף. דפיקות לב מואצות, מה אני עושה עכשיו? האם להזמין מונית שתגיע בעוד חמש דקות או לחכות עוד חצי שעה לאוטובוס הבא ולאחר לעבודה? זאת סתם דוגמא אחת מיני רבות.
או כמו שאותו ליצן כתב, כאשר אשתו מסמסת לו שהיא אוהבת אותו והיא בקניון של רמת אביב... כלומר, לחץ זה דבר יחסי. אחד נלחץ שלא לאחר לעבודה ואחר נלחץ שאשתו לא תגמור לו את כרטיס האשראי

משחקי הכדורסל של מכבי ת"א היו מלחיצים אותי נורא. ההדחות באח הגדול מלחיצות אותי נורא
ברצינות, לאפקט המתח שהם יוצרים בזמן ההדחה יש לו עליי לחץ עצום ולא משנה גם אם אני יודעת בדיוק מי המודח. סתם הבאתי לך דוגמא למצבי לחץ מסויימים.

purehoney

New member
אה טוב אז תמחקי מה שכתבתי כי לא קשור לנושא

ובוקר טוב לך וכולם

לא מוחקת שום דבר

בעקיפין הכל קשור

חוץ מזה, אם אני אמחק את התגובה שלך, אז גם התגובה ה"מושקעת" שלי תרד לטמיון

וגם את, אל תמהרי אף פעם למחוק דברים שאמרת, גם אם נראה לך שהם לא קשורים לנאמר

purehoney

New member
טוב..אני אזכור את זה לפעם הבא

אולי לדברים אחרים יהיה לי מה "לתרום" יותר...

את תורמת די והותר מעצמך וממה שאת אוהבת, וזה בסדר גמור! כל אחד תורם מהדברים שהוא אוהב ואסף לעצמו בחיים.

חחחחחחחה

חיכיתי לראות מי יעלה על הדבר הזה

אז ככה, אחרי שנפלתי וקמתי, בדקתי לראות מה בדיוק נשבר בכיסא, ואז תיקנתי אותו, אבל החזרתי אותו לחדר ולקחתי אחר חזק ומסיבי יותר כי לא רציתי להסתכן בכיסא שכבר התפרק לי פעם אחת

למעלה