ערב טוב אני עברת בית רציתי אם יש

varadc43

New member
ערב טוב אני עברת בית רציתי אם יש

אפשרות שתציעה לי כמה פריטים חשובים לזרימה טוב בבית שמעתי פסל של צב אצטרובלים תודה מראש

שבת שלום

זרימה טובה בבית נוצרת כשיש איזון נכון בין הכיוונים, הצבעים החומרים והיסודות של דיירי הבית. עיצות כלליות שאני יכולה לתת לך והן תמיד טובות זה: לזרוק את כל מה שלא השתמשת בו בשנה האחרונה או לתת לאנשים נזקקים. לדאוג שקירות הבית יהיו במצב מצויין. ללא סדקים או כל פגיעה אחרת. כך גם לגבי הצנרת, אינטלציה, חשמל והגג/תקרה. שדלתות הבית תפתחנה לרווחה ולא רק חצי המרחב. שהמשקופים יהיו שלמים ובהירים. שמראה הבית באופן כללי יהיה בהיר ולא כהה. כל יתר התוספות כמו הפסלים, הקריסטלים, ספירלות, וכו' הן תוספות מברכות שיוסיפו אך לא יכולות לבוא במקום דברים אלה.

varadc43

New member
אביב חיים טובים איזה תוספות../images/Emo82.gif

מביאות ברכה ? את יכולה לתת לי דוגמא לאיזה צורה של תוספות תודה רבה

כל נושא והתוספת שלו...

אלה דברים ש"עובדים" רק אחרי שהקרקע הוכשרה ונעשתה העבודה בבית שעליה דיברתי בהודעה הקודמת. לשים דברים שאמורים לתת תוצאות כשהסביבה בבית אינה תומכת בהם מבחינה אנרגטית, לא יתן את התוצאה המבוקשת. זה כמו לקחת אקמול כדי להרגיע את כאב הראש. עדיף לטפל בסיבה לכאב ראש כי כשהשפעת האקמול תעבור, כאב הראש יחזור. קוראים לי אביבה

עוד משהו

קראי את המאמרים/טאגליינס והודעות חשובות של הפורום בדף הראשי של הפורום. אני בטוחה שהרבה שאלות שלך יזכו למענה כבר מעצם קריאה זו.

ניצול שרשור: גם אני משפצת

שלום אביבה וכולם אני עושה עכשיו 'שינוי מחדש' של מראה הבית, במחירים צנועים אמנם. אשמח להשתתף בפורום. אני יודעת שהשאלה לא כ"כ קשורה אבל בכל זאת, לא מצאתי פורום אחר שעונה על השאלה הזאת: אני רוצה לרכוש רהיטי קש לדירתי, ואין לי מושג היכן מוכרים מגוון גדול ורחב של רהיטי קש. למישהו ישנו מושג
תודה, אודיסיאה

למעלה