ערב ב' כיסלו \ ערן צור

E i n a v 1 1 1

New member
דווקא לא

אני חולקת עליך. היא נראית ממש חמודה. שתיהן נראות חמודות. דווקא חשבתי שמלי היא זאת שתופסת מעצמה.

lil d

New member
שירי

עושה מה שהליקון אומרים לה לעשות בתור המותג "שירי מימון". בתור בנאדם היא חמודה, קצת שברירית כזאת, די רצינית

lil d

New member
שלום לך באמת!!!

אני מעריך אותה בגלל שאפשר לראות שהיא עושה את ההפרדה בין דמות הסופרסטאר שהיא מייצגת ובין שירי הבנאדם הפשוט, ובתור אחת שכזאת היא מותק של בחורה... תמיד זה נראה כאילו כל המשחק הזה גדול עליה קצת. אז מה קורה איתך ? מתגעגעים אלייך...

hafraapsichotit

New member
מתגעגעים זה אתה והפיצול?

או שגם אתה "בורח" לשפת גוף שלישי כל פעם שמדובר ברגשות? אני חיה לי מיום ליום. עדיין מחפשת עבודה
ובינתיים נופשת אצל אבאמא (בעיקר מעבירה את זמני בבישול) ו- אהמממ... מנסה להחליט אם להרשם לקורס דיבוב או לקורס קריינות.

lil d

New member
גם וגם

הכיטוב אבאמא. שיהיה בהצלחה עם החיפוש, אני יכול לנסות לעזור לך עם זה. מעוניינת?

Purple Mushroom

New member
חבל .

פיספסת את העבודה של ה4 אלף . הלוואי עלי להרוויח 4 אלף בחודש . מקווה השבוע לפתוח הודעה על משכורות .

PinkWin

New member
אה, זו דרה ב-1 חלקים.. חשבתי

שזו הטלנובלה שהם מפיקים כל שנה
חבל שהם לא לקחו שחקנים קצת יותר מוכשרים

E i n a v 1 1 1

New member
מה רע בעופר שכטר תגידי לי???

אז מה אם הוא ילד שלא הספיק להתבגר זה אומר שהוא לא מוכשר? הוא כבש את טלי שרון! והראה את עכוזיו! לא יפה לזלזל! ומה רע בשירי מימון? היא מספיק טובה לייצג אותנו בארוויזיון אך לא מספיק טובה להיות שחקנית? אני יכולה להיות אחלה סנגורית... חומר למחשבה BTW גם אני לא מחובבי עופר שכטר

PinkWin

New member
בלי להעליב אותם כמובן. שחקנים הם לא

כל אחד בתחום שלו. שירי- עם כל הכבוד לה ויש כבוד. היא זמרת מעולה. כנ"ל לכל השאר. אני אהבתי את בטיפול, זו היתה סדרה מדהימה.

E i n a v 1 1 1

New member
לא יצא לי לראות

הייתי בבסיס. תסלחי לי, אבל אם הם מסוגלים לשיר, הם מסוגלים לשחק, להנחות לדגמן וכו' כמו שאומרים גם יפה וגם אופה

E i n a v 1 1 1

New member
חשבת לעבוד בפנאי פלוס?

כבר העברת ביקורת מבלי לראות! נו נו נו ככה את ממהרת לשפוט? עופר שכטר לא כבש אותך אחרי טלנובלה בע"מ בו הוא השוויץ בגופו? ועכשיו אני מבינה למה יב"ז הייתה מוכנה להקריב את חייה עבורו...

PinkWin

New member
יש לו גוף לא לטעמי. הוא שחיפי../images/Emo9.gif

אני אוהבת שרירים. יש איתי אחד בקורס שממש דומה לשכטר.יש לו עתיד.

E i n a v 1 1 1

New member
כן הוא יכול להיות הכפיל שלו../images/Emo6.gif

כנראה שהוא הטעם של טלי שרון, אין מה לדבר הבחורה מוכשרת, אך לא בבחירת בחורים... היא אוהבת את אלו שאפשר לחנך לפני שהם מתבגרים

lil d

New member
אז זהו,

שיש כמה הפתעות... אני לא יודע איך זה יצא על המסך אבל בצילומים היו כמה רגעים של משחק מעולה...

E i n a v 1 1 1

New member
../images/Emo163.gif

עדיין לא סיפרת איך שירי עופר ומלי על הסט! מצפה לשמוע חוויות ודיחווים! אל תשמור הכל לעצמך, זה לא בסדר

lil d

New member
סיפרתי קצת

על מלי ושירי. בתכלס יש מלא מלא עבודה, אין זמן ממש לדבר וכאלה עם השחקנים (חוץ מבמונית הלוך וחזור מהסט) כי כשאנחנו עובדים הם באיפור,שיער, הלבשה ואח"כ גם קצת בחזרות. אבל ממה שהצלחתי לראות כולם ממש חמודים, עופר קצת קרוע עושה מלא צחוקים ושטויות, קצת ילדון כזה, אבל ממש מצחיק...

למעלה