ערב אור לכוווווולם!

idanshulman

New member
ערב אור לכוווווולם!

שלום לכווווולכם אנשים טלל ואל.. שמחתי מאוד לראות שאנחנו מתרבים במהירות גבוהה ויש עוד אנשים שאוהבים את קיצס ופרידמן ככה.. ולכן! החלטתי להצטרף לפורומכם הקט! שמי יסמין.. ואממ.. זהו ניראה אם אתם רוצים לדעת משו תשאלו.. ודרך אגב אתמול היה כללללל - כךךך אדיר.. ובכלל שהוא עושה את שלי יחימוביץ הוא קורע.. איי זה היה טוב.. בייביי

פIלי

New member
ערב טוב ערב טוב ...

אני יער ואני מכור... יש פה עוד איזה שרשור בסביבה שיש בו פרטים על כולנו, את מוזמנת לחפש.

lishhhh

New member
ערב שלום

אני ליהי ויש לי שאלה- מיזה עידן שולמן?

greeneye

New member
אני גל.

ואני מכורה לקיציס ופרידמן -אוהבים אותך גל רציני. תזהרי מאיתנו. אנחנו כמו אנשי זאב. אנחנו נושכים. ואז הופכים אנשים לכמונו.

mati88

New member
אז מה? את באה לפה הרבה?

*קריצה+ עיוות כבד בפנים* חחחח...כן! זו אני! שיפחתך המשובטת! (משובטת זה עם ט'!) אז אני מצפה ממך להשתתפות פעילה ואיטנסיבית... יום טוב לך ילדונת, בה בי..

greeneye

New member
תמיד רציתי לשאול.....

תמונה מקורית? מי צילם? ממתי זה?

אז ככה-

התמונה עצמה מקורית, כן. בזמנו סרקתי אותה למחשב. אבל זו תמונה שאני מניחה שוכפלה כבר כמה פעמים. התמונה הזו היא מלפני 10 שנים בערך, מתקופת "הקאמל קומדי קלאב" של קיציס. תמונה יחסית מאוד ישנה. יש צלם כלשהו (נורא לא נחמד, אגב) שיש לו חנות ברחוב קינג ג'ורג 26 (אם אני לא טועה) בת"א. יש לו המון תמונות של קיציס/פרידמן שהוא צילם וממנו אני קונה. (אם החנות "פאטץ שופ" אומרת לך משהו, אז תדעי שזה ממש מול) אבל בזמן האחרון אין לו תמונות חדשות. למעשה רוב התמונות שיש לו הן ישנות מאוד אבל כל פעם אני מוצאת איזה משהו חדש שלא ראיתי לפני...

greeneye

New member
כאילו מה......

יש לו פוסטרים או תמונות? וכמה זה עולה......בערך?

Yuvalenko

New member
מה?!?! איזה גנב!!!! ../images/Emo46.gif

רוית, את מוציאה את כספך לשווא, הבנאדם בטח רמאי וגנב, הוא בטח יודע שאת מתה על קיציס ופרידמן ומנצל את זה! ברצינות!

זה מחיר קבוע אצלו.....

כל תמונה עולה 10 שקלים. זה לא רק המחיר שהוא לוקח לי, זה מחירים קבועים אצלו.

Testicles

New member
שלום 2X

אני מעין, ואני בן. אני מתכוון... נו, כאילו... אין לי שני שמות, וגם לא פיצול אישיות. אוקיי.. שכחי מזה, בואי נתחיל שוב.

mati88

New member
חחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

יפה...אהבתי....חחחחחחחחחחח

Yuvalenko

New member
שלום. אני יובל. ואין לנו פיצול.

ברוכה הבאה לאברבאנל. כאן מתאשפזים מידי יום ביומו חולי נפש חדשים, בעוד שהוותיקים כאן זוכים לקבל חופשות לא מעטות, על התנהגות טובה ולקיחת תרופות בזמן באופן רציף. עד היום, לא השתחרר מכאן אף אחד. ראי הוזהרת. (במיוחד תיזהרי ממתן, הגבר השעיר והמגושם בתא מספר 37, הוא יוציא לך את הנשמה, וירוקן לך את השכל לחלוטין, עד שתהפכי להיות בדיוק כמוהו. ולא יזיק, אגב, להשחיל כמה פרוטות לכיסו של מנהל המוסד - גל...)

kfm

New member
חחחח יובל!! היא עוד תחשוב שאני בן!!

טוב, אז אני מתן, (ואני בת, *מודרניות שולטת.*) חח כמו כולם כאן, אני נורמלית, (לא), וחולה על קיציס ופרידמן. למשל היום אמרתי איזה משו בביצפר ואז חברה שלי אמרה בשקט "איזה דיסלקטית." אני: "מה? קיציס?"....
המממ אה כן, יובל (תזהי אותו לפי עשרות אלפי המילונים שמסתובבים איתו והאודם הורוד), יש לו בעיית הזיות. מבינה? הוא רואה דברים שלא קיימים. משקורה אחרי 4 שנים רצוף בחדר סגור, לבד, כשהיצורים החיים היחידים שאיתך הם ג'יפה, נבו ואבא חנן.

למעלה