עקב המצב הבטחוני המיוחד חייבים למצוא מחסה

מחשבות

New member
עקב המצב הבטחוני המיוחד חייבים למצוא מחסה

לקבצן שכבר חודשים ממרר לי את החיים ועשה מנוי על השקלים שלי בצומת ליד הבית שלי. רק ככה הוא יורד מהכביש.

tomi32

New member
בית משפט קבע שאסור

(מסמך ארוך משמעם. מספיק לקרוא מסוף עמ' 42)

מחשבות

New member
פינת רחוב זה בית?

מהפעם הראשונה, השניה והשלישית שקיבל ממני כסף הוא כבר לא מרפה. שעות על גבי שעות הוא ברמזור הזה. אמנם מצאתי שיטה: אני מכין בכוונה כסף בשבילו ואז הוא אף פעם לא נמצא, אבל לא תמיד יש לי כמה שקלים ואז מעשה שטן.

שקדייה

New member
חס וחלילה.

רק לא זה. רק שלא תהיה להם מדינה... כי אז הם עלולים אשכרה לשגר עלינו טילים!

כשהשנאה משתלטת על ההגיון, שום דבר טוב לא יכול לצמוח מזה...

מצד שני, על הלוק של זהבה, בגילה- אני חותמת עכשיו. אין ספק שהשמאלנות טובה לעור הפנים.

מרי פופ

New member
לחיות בלה לה לנד בהחלט מועיל לעור הפנים

יש לי כמה קמטי ימין-מרכז במצח שהיו יכולים להחסך.

אני לא שונאת אף אחד, אלא להפך מאוד מבינה את מה שהם מנסים לעשות כאן ואת דרכם, רק מעדיפה למנוע מהם.
ורק כדי להעמיד דברים על דיוקם, אנשי שלום שכמותכם, שנאה זה לחפש את ההזדמנות הלגיטימית להכנס בהם (ואזי בילדיהם, נשיהם וכו'), אבל בחסות הלגיטימציה, כמובן.

שקדייה

New member
שככה יהיה לי טוב

הנה סופסוף מצאנו קו דמיון.
מסכימה לגמרי עם השורה הראשונה שלך.

אבל כדי שלא נשמח מוקדם מידי - את השורה השניה פשוט לא הבנתי...

AYELET1

New member
לא ניכנס בשום דבר כי עדיין יהיו שם אזרחים

מסכנים נורא

פשיסטית חסרת לב ומליאת שנאה שכמוך...

שקדייה

New member
חבל שהשנאה מטריפה לכם את החושים כל כך...

אף אחד פה לא מרחם עליהם. אני מרחמת עלינו!
על החיילים והמילואימניקים שלנו....
וגם על התושבים שחוטפים טילים בשגרה....

לא חושבת שכניסה רגילת תשפר את מצבם של אלו או של אלו.

את חושבת שכן? איך בדיוק?

מירי,

New member
היא לא!

היא רק תזרז את הפסקת המבצע.
(וכמובן תגבה הרבה יותר אבדות).

יש לנו חיל אויר וארטילריה מעולים- אני חושבת שצריך לתת להם להמשיך לעשות ת'עבודה- בלי רחמנות.
אני דואגת לתושבי הדרום הרבה לפני שאני חושבת על ילד פלסטינאי.

שקדייה

New member
איבדתי אותך...

את חושבת שכדאי להכנס רגלית רק כדי לזרז את סיום המבצע? אבל אפשר לזרז את הסיום בעסקה- בלי אבדות, ועם דעת קהל עולמית אוהדת.

ומי שרוצה שיכו בהם חזק- למה שירצה שזה יסתיים, במיוחד בפורמט הנוכחי בו בכל יום שעובר אמנם אנחנו מאבדים את המומנטום של ההרתעה (כמה אפשר לשחק את המשחק של "הנה פרשנו כוחות ואנחנו עוד שניה נכנסים, תחזיקו אותנו..."?) אבל ממשיכים לרשום הצלחות בביצועים הצבאיים....

בקיצור, באמת לא הבנתי למה את בעד כניסה רגלית....

AYELET1

New member
חבל שהאנטישמיות והגזענות מטריפה לכם את

החושים

קשה לי במיוחד לשכוח את הפוסט הגזעני והאנטישמי שלך מלפני כמה ימים, אודות ההסבר למה הגיוני לשנוא את העם היהודי (הם שונים, מתבדלים, מתחתנים בינם לבין עצמם ופנינים נוספות).
זו שנאה (אם כבר הזכרת שנאה ...).
קרבות מעולם לא הוכרעו בדרך אוירית בלבד. זה לא משמח, לא נחמד ובהחלט לא משובב את הנפש.
אבל זו עובדה (שקראתי בכל מיני ניתוחי מלחמות של אנשים מקצוענים ממני בתחום).

וגם לאחר יציאה משטחים שונים (כולל עזה...) והבטחה שעכשיו , כשאנו לא שם, נוכל להכות בהם בכח אם יעזו לירות על מדינת ישראל בלה-בלה-בלה לא ממש מקויימת.
אז את חושבת כך, מצהירה שאת בכלל לא מרחמת על פלסטינים אלא רק על תושבי הדרום והמילואימניקים, וכמעט באותה נשימה מסבירה למה העם היהודי שנוא בצדק אבל את עדיין אוהבת אותו... כדאי שתארגני מעט את מחשבותייך והצהרותייך.

AYELET1

New member
ורק להבהרה- נושא הפוסט נכתב רק בתגובה לדברים

המסויימים שנכתבו אלי.
"אתם" ו"אנחנו" די מגעיל אותי, מה גם שלא רלוונטי - הדעות אינן מקשה אחת-הימנים כולם שונאים , מתלהמים והשמאלנים כולם שונאי העם היהודי (NOT)...

שקדייה

New member
אם זה לא הפוסל במומו פוסל, אני לא יודעת מה כן

איילת, אני ממש ממליצה לך לקרוא את עצמך שוב לפני שאת נעלבת .

AYELET1

New member
לא נעלבתי. הזדעזעתי מהאנטישמיות וכן, מחוסר

העקביות.
אין לי עניין להמשיך להתנצח איתך.

שקדייה

New member
דעתי עד כמה שלא נראית לך, מאורגנת היטב

אני מאוד מבינה את הצורך שלך לסמן מטרה להתפרקות.
אני גם מבינה שלא ממש בא לך לנהל דיון שיורד לניואנסים, חשבתי לנסות להסביר שוב... לא יודעת אם יש טעם.. רק בשורה אחת- יש הבדל בין להבין מה הבעיות והכשלים שלנו כעם לבין לאהוב/ לשנוא אותו... את רוצה להדביק לי שנאה עצמית? תבלי.
את רוצה להדביק בכוח לכל השמאל שנאה ולצייר את הימין כשלוחה של ילדי הפרחים שוחרי שלום ואהבה עולמית- גם שיהיה לך בכייף.

פעם הייתי באיזה קורס נהיגה

המנחה שאל : "כשאתם נוסעים ברכב ומגיעים לרמזור שהופך לאדום - מה אתם עושים?".
ענה אחד במיידי :"עוצרים ונותנים שקל לאיש שעומד שם".

מודה שאני לא נותנת. אני לא יודעת לאן הכסף הולך ואם באמת הוא לא מממן סמים וכאלה.
יש לי חברה שדואגת שיהיו לה באופן קבוע חטיפים ברכב (בוטנים קלויים, וואפלים, במבה, פחיות שתיה וכדומה) וברמזור היא פשוט נותנת להם משהו לאכול.
ככה היא גם מרגישה שהיא נתנה וגם יודעת שהיא לא תרמה למשהו רע.

למעלה