עקבה חברים

200ברבר

New member
עקבה חברים

אני וחבר רוצים לנשנש בעקבה מים כחולים טובים..... מישהו יכול לתת לי טיפים ....או מידע.... או דילים... מנסיון בלבד ...אל תקשקשו סתם

200ברבר

New member
מזל שיש אותך.....

חיפושים אני חרשתי לפני שנכנסתי לתפוז.... תקרא מה כתוב .... אני מחפש נסיון... מישהו שהיה...ויודע... טיפים.... מידע... ממישהו שיודע.... ולא קישורים....

Squid

New member
וואלאק אתה באמת מברבר../images/Emo46.gif

תקרא אתה מה שגלעד כתב. היו על זה מלא שרשורים בשבועות האחרונים ואין טעם לפתוח אחד חדש. אז במקום להשתלח תריץ חיפוש על עקבה ותראה מה יוצא. אה... כן... דרך... אגב... רוב... החברה... פה... לא... עובדים... בשבילך...

taldrel

New member
עדיף להרגע ולא להתעצבן

יש באמת שרשורים נכבדים בנושא אם תעשה חיפוש קצר עם המילה עקבה. בכל מקרה ירדתי דרך דוגית והיה מעולה. מחיר טוב והכל מאורגן אל תנסה להעביר אוכל לצד הירדני הם לא מרשים תהנה.

חי בר

New member
בקיצר- גל"ש וכל השאר התכוונו שתשתמש

במנוע החיפוש של *הפורום* ולא סתם זה של הרשת
אתה יודע, בצד שמאל למעלה של הדף יש משבצת לביצוע חיפוש/חיפוש מתקדם. תכניס לשם את המילה "עקבה" ולחץ על "חפש/י" ותקבל שרשורים שהיו כאן בנושא אם כל מה שרצית לדעת, לשמוע ולראות. אה, כן, המנוע חיפוש משום מה לא תמיד עובד (לפחות אצלי)
אבל כשהוא עובד הוא עובד נפלא

taldrel

New member
מלבד הצלילות המדהימות

על תוותר על סיבוב בשוק מאוד בטוח שם ואף אחד לא מסתכל לכיוון שלך יש המון תיירים כך שלא יודעים מי אתה וגם אם אתה מדבר עברית לא מתרגשים הם אוהבים כסף ויודעים לשתוק בשביל זה כמו כל אחד חכם תחפש את הבית קפה עם הכנפה אחד הטובים בעולם כנראה. יש רק שניים תחפש את זה עם הפרגולה הצהובה. תשאל כולם מכירים. אין הרבה מה לקנות והסיגריות לא דומות לשלנו שים לב.

BATZ4

New member
מומלץ

אני הייתי במלון אקווהמרינה וממש נהנתי מהשירותים שלהם ומאדיבות הצוות . בהחלט מומלץ לעשות טיול בשוק המקומי ללא חשש. אין על הכנפה שלהם

taldrel

New member
עדיף לא לרדת לעקבה עם מדריכי צלילה

הם חושבים את עצמם יותר מדי ראה ערך הצב בץ. עדיף שיתעסקו בכביסה של עצמם או של אחרים.

למעלה