עצות לרכישת קטנוע 50 סמ"ק

זהב4

New member
עצות לרכישת קטנוע 50 סמ"ק

שלום!!! בכוונתי לרכוש קטנוע בנפח מנוע של 50 סמ"ק במחיר של עד 5000 ש"ח, אשמח לקבל עצות לגבי מה חשוב לבדוק לפני כן, למשל: לגבי המצב המכני (שאין לי מושג בזה), מה נחשב קילומטראז' סביר, איזה פירמות מומלצות (מהסתכלות על קטנועים ברחבי ת"א ראיתי שהרבה נוסעים על טייפון או קימקו - זה אומר שהם טובים, או פשוט הכי זולים?), ועוד... אודה לכל התייחסות. זהב

fighter21

New member
אני מדבר מהניסיון האישי

אני ממליץ לך על הטייפון. אם אתה רוצה במחיר של עד 5,000 אז זה יהיה טייפון מודל 2000. לגבי המצב המכני, אל תסתבך, אם אתה לא מכיר אישית את המוכר תקח למכון בדיקה ותוציא 200 ש"ח או כמה שעולה בדיקה, זאת רק במידה ואתה מרוצה באופן כללי מהקטנוע. נראה לי שהסיבה שהטייפון הוא נפוץ זה מגלל שהוא סחיר ומגלל שהוא אמין, זה מה שנאמר לי לפני שקניתי אותו זה מה שאני רואה כיום שאני משתמש בו.

קודם כל היא בחורה...

ולגבי הטייפון- דווקא בגלל שהשוק מוצף טייפונים אני לא בטוחה שהוא כל כך סחיר. תכנס ללוחות ותמצא מאות טייפונים..אני מניחה שדי קשה למכור אותו בגלל ההיצע הגדול.

Hell ad

New member
קשה למכור בגלל היצע גדול?

זה תלוי בהרבה גורמים. אם יש מחיר אטרקטיבי וכלי שמור, אז יהיה קל מאוד למכור כי יש אמנם היצע גדול אבל גם ביקוש גדול. אני לא מאמין שלא יצליחו למכור טייפון במידה וידרשו מחיר שהגיוני לדרוש בהתאם למצב הכלי. ולפותחת השרשור טייפון אחלה קטנוע, אבל יש גם את הטרקר שהוא בערך אותו קטנוע, גם הוא אמין ואני אישית מעדיף אותו (העדפה אישית, הייתי שליח במשך שנה על הטרקר וחצי שנה על הטייפון) יש גם את הסופר פיור ודומיו - אמנם יותר קטנים וטיפה פחות מהירים אבל גם הוא אמין במיוחד ולא אמורות להיות בעיות. הוא גם יותר זול ולכן תוכלי למצוא קטנוע בשנתון מתקדם יותר יחסית לטייפון או הטרקר. אלה הנפוצים, יש עוד הרבה...

למעלה