עצות וטיפים לדייט ראשון (או איך שלא אקרא לזה)

mashumashu2

New member
עצות וטיפים לדייט ראשון (או איך שלא אקרא לזה)

שלום לכולם

אני בן 27,אין לי הרבה ניסיון בדייטים ואיני מרבה להזמין בחורות לצאת.
השבוע החלטתי לקפוץ למים לראשונה מזה הרבה זמן והזמנתי בחורה שעבדה איתי בעבר הקרוב לקפה בערב.
דבר ראשון שמעניין אותי, זה מה משתמע בדרך כלל מהזמנה כזאת? האם היא מתארת לעצמה שאני רוצה אולי לפתח את זה לקשר?

בנוסף, איזה עוד טיפים כדאי לדעת של איך להתנהג בדייט ראשון, אני מרגיש קצת בחסרון בגלל שלא הייתי בסיטואציה הזאת.

ודבר אחרון ותכלס הכי חשוב, אשמח להמלצה למקום נחמד לשבת בו בערב באיזור דרום תל אביב. בירה/קפה מוזיקת רקע נחמדה. מקום לשיחה

תודה מראש לעוזרים

דייט ראשון

קודם כל, יש סיכוי גדול שהיא מבינה שזה דייט, אבל אל תניח שזה מובן מאליו, ויש גם סיכוי שהיא לא רואה את הפגישה כמוך.

איך להתנהג בדייט ראשון? הכי חשוב, להתמקד בלהעביר את הזמן בכיף. שיחה נעימה זו התחלה טובה. קודם כל, גם אם תהיה בסטייט אוף מיינד הזה, גם אם הדייט לא יצליח לפחות העברת ערב נעים, וקיבלת קצת ניסיון בדייטים, שזה גם מאד חשוב.

שנית, אל תחשוש מדחיה. מכיוון שאתה חסר ניסיון בעניין, אתה לתת יותר מידי משמעות לדייט הספציפי הזה ולחשוב שעד שסוף סוף עזרת אומץ להזמין מישהי לדייט, אם היא לא תהיה מעוניינת בהמשך קשר זה יהיה נורא. אז תזכור שזה לא נורא. אם יהיה המשך לדייט הזה, מעולה! אבל גם אם לא יהיה המשך, לא קרה כלום וזה לא אומר משהו רע לגביך. תזכור את זה בשביל לא להיות לחוץ בדייט.

ולבסוף, תשדר שאתה מעוניין בה אבל אל תעשה זאת בצורה מוגזמת. בייחוד בסיטואציה כזו בה יכול להיות שלא ברור איך היא רואה את הפגישה ביניכם, כדאי להראות שאתה מעוניין במעבר לידידות בשביל לא להתקע בפרנד זון. כמה מחמאות (מחמאות כנות בלבד) תעזורנה, אבל בלי להגזים בעניין. תיצור קשר עין, ותראה עניין בה ובמה שיש לה לומר, ותהיה קשוב לה. זה הכל.

ומעבר לזה, יקרה מה שיקרה. תן לדברים לזרום ותראה לאיזה כיוון העניין מתפתח.

tzachy

New member
אז ככה-

נראה לי שאם הזמנת אותה ליציאה לבית-קפה/מסעדה, אז היא אמורה להבין שזה מעין דייט שכזה, אבל אני לא קורא מחשבות... מהכיוון ההפוך: יצא שבחורה כלשהי הזמינה אותי לשבת באיזשהו מקום לאכול. אמנם באתי, אבל מכיוון שהיא ממש לא הטיפוס שלי (לא חיצונית ולא אישיותית) בשום שלב לא ראיתי בזה דייט, לפחות עבורי.

לגבי התנהגות בדייט (היו לי לא מעט דייטים בחיי. זה לא בהכרח קשור לקשרים! (אני מאוד בררן)), אחד הדברים שאני חושב שאולי צריך לשים לב אליהם הוא (וכבר כתבתי על זה פעם כאן) היחס בין הדיבור להקשבה. חשוב, גם להקשיב לצד השני ולתת לו ("לה" במקרה זה) לדבר.

אני פחות מכיר את אזור דרום ת"א, אבל נראה לי שלא מאוד רחוק משם, באיזור יפו, יש מקומות מעניינים ליד הים. זה לכאורה יכול להיות רומנטי... אבל זה גם תלוי במזג האוויר...

בהצלחה.

Big White

New member
מהניסיון שלי...

לפעמים בחורות חושבות שאתה מזמין אותה סתם ככה, בלי סיבה, בגלל העיניים היפות, כי כניראה שאין לך עם מי לדבר, משעמם לך בבית, אין לך חיים וכו.
:-\

אייבורי

New member
שני דברים

&nbsp
א. תהיי רגוע, נחמד עם חוש הומור (אם חסר לך, קנה עכשיו במבצע)
&nbsp
ב. ההיי קשוב, למד להקשיב לה ולשאול שאלות בזמן הנכון כלול הנהוני המממ מענין.
&nbsp
&nbsp

למעלה