עצות בנושא מורכבות

daliach

New member
עצות בנושא מורכבות

אחרי שהחבר שלי היה איתנו כמעט כל השבת בגלל מחלתו של הנסיך, שאלה ראשונה, אני מקווה שהוא לא יחליף את אבא שלי כי יש לי אבא ותנו לי קצת זמן להסתגל למרות שהחבר אגם נחמד.

עלמה 3

New member
צודק הנסיך השלך

ושואל את השאלות הטיבעיות הנשאלות. ואפשר לומר לו שאף אחד לא יחליף את אבא שלו, שהוא בן זוגך, אבא שלו הוא אבא שלו. יפה לנסיך שלך, הוא מבקש זמן הסתגלות - תנו לו. והרבה הצלחה בהמשך

azaria

New member
צודק הנסיך וצודקת עלמה.

טבעי מצידו לחשוש ששינוי במצב יהיה לא דווקא לטובה. הנה אבא ואמא כבר לא ביחד. ועכשיו מצטרף אל אמא גבר אחר... הגיוני שהוא יחשוש. ומצויין שהוא משתף אותך בדאגות שלו. הרבה יותר טוב מאשר אם היה שומר בבטן ונותן לזה להתבשל ואז מתפוצץ עליך אחרי זמן. עכשיו שמעת ממנו מה מציק לו ומדאיג אותו, וגם בקשה מפורשת לזמן הסתגלות... זה אכן בריא גם בשבילו וגם בשבילכם. קחו את העניינים לאט. אם זה נועד להיות - זה יצליח. אם זה לא נועד - אז עדיף לגלות את זה כשעוד לא מסובך מדי לפרק את הקשר. וברוכה הבאה. שתפי אותנו בעוד ממה שקורה לכם. נשמע שמעניין אצלכם.

דריה

ברוכה הבאה, חרדות הנסיך טבעיות , טוב שהוא מבטאן. וכמו שאמרו קודמי ,הרגיעי יצבי "בטני" את מעמד האבא - כי אבא כמו אמא יש רק אחד - ולך מאחל אהבה חדשה וקסומה יוסי

החתולית

New member
זה נפלא בעיני שהוא יכול להתבטא

באופן בהיר וברור כל כך, מבלי לחשוש - שהרי לעתים קרובות, הילדודים שלנו חוששים להגיד מה הם באמת מרגישים, מחשש שיפגעו בנו, ואז לא נרצה בהם או נכעס עליהם. כנראה שהוא מרגיש בטוח מספיק לבטא את החששות והחרדות שלו, ואפילו לבקש באופן מפורש שתתנו לו זמן להסתגל. חתיכת נסיך לתפארת את מגדלת :) העצה המאד לא מקצועית שלי היא, הרגיעי אותו והסבירי לו שאת מקומו של אביו אף אחד לעולם לא יתפוס (כי בדיוק כמו שיוסי כתב - אמא, אבא וקציצה יש רק אחד). מלבד זה, תנו לו את האפשרות להסתגל, הרי הוא כבר אמר שהחבר נחמד :)

daliach

New member
חתולה ריגשת אותי

כי באמת הנסיך שלי ממעט להתבטא אבל בימים האחרונים מאוד שיתפתי אותו ושאלתי ושמחתי שהוא התבטא אני מקווה באמת שהקשר יתרום גם לו הרבה

למעלה