עצומה לפורום חדש - חברים

צוחה

New member
עצומה לפורום חדש - חברים

כן הסידרה המוצלחת חברים שמשודרת בערוץ שלוש מלא אנשים רוצים פורום כזה ולא מקבלים אז מי צעק פורום חברים ולא קיבל ? אני מציע את עצמי למנהל הפורום הזה בכל מקרה תרשמו כמה שיותר הודעות לפורום חברים עד שנקבל אותו POWER TO THE PEOPLE

ylikonen

New member
צודק!!!!!!!

אני כבר ביקשתי מהנהלת הפורום לפתוח פורום בשביל הסדרה הענקית הזאת אבל סירבו לי. אז אני חושב שאם עשו פורום על זינה... ועל שוטטות ועל סיינפלד אין שום סיבה שלא יעשו לחברים.

~*~gaL

New member
בעד בעד בעד

oren*

New member
מה אתה מעורר כאן כאלה צעקות,

תשלח את הפרטים שלך להנהלת הפורומים ובמידה והם יחליטו לפתוח פורום כזה הם יודיעו לך. נ.ב. גם אני אשמח לפורום של הסידרה חברים

ylikonen

New member
אתה חי בעולם הזה?

אתה לא חושב שאיזה 10 איש כבר שלחו את הפרטים שלהם? למה נראה לך שיש פה עצומה?

צוחה

New member
כבר הרבה אנשים שלחו

ותפוז שלחו חזרה אימייל שאותר שהם לא צריכים פורום חברים אז אני פה כדי לדאוג שכן יהיה פורום חברים ! קדימה חברי פורום שלי התנגדו למשטר הרודני של תפוז ודרשו פורום חברים על ידי כתיבת שירשור ענקי ! קודם פורום חברים ואח"כ העולם !!!

צוחה

New member
פורום חברים למען

רוס רייצ´ל מוניקה צ´אנדלר (מיס צ´אננדלר בונג) פיבס וג´ואי על כל השעות המהנות שצחקנו איתם ! FRIENDS 4 EVER

נבדוק שוב אפשרות לפתיחת פורום

ייחודי לסדרה. בכל מקרה, אנו ממליצים לכל המעוניינים בניהול לחזור ולשלוח מייל להנהלת הפורומים. כמו כן, מומלץ לצרף מכתב פתיחה לפורום, על מנת שנוכל להגיע למנהלים המתאימים ביותר.

אבל...

רק לפני כמה הודעות אמרתם שאתם לא פותחים פורום לכל סדרה בנפרד, משום שכל סדרות ערוץ שלוש מאוגדות בפורום טלוויזיה. נראה לי שזה היה בשרשור על ER.

מאוהבת!

New member
גם אני ביקשתי!

ביקשתי מהנהלת הפורומים שיפתחו פורום לתפוז-אבל סירבו לי! אוףףףףףףף אני מתה שיהיה פורום לחברים! הייתי רוצה מאד להיות המנהלת, אבל אני גם ישמח מאד אם רק יהיה פורום! אני יסתפק בזה! העיקר שיהיה פורום לחברים! I love you! ג´ואי פיבי צ´אנדלר מוניקה רוס ורייצ´ל

צוחה

New member
שמתי ../images/Emo23.gif שלפורום חברים אין מנהל

אז אני יכול להציע את עצמי למשרה ? שלחתי גם אימייל להנהלה אם הבקשה ועם "הודעת המנהל" לפורום אז התקבלתי ?
?

למעלה