עצומה יוחזר בני Mלך הסטלנים|בהצלחה

Lee TaL

New member
בני הMלך

-מצטרפת

elkortito

New member
../images/Emo45.gifבטח בעד!

חבל שתפוז חוסמים את המלך.. זה לא היה צריך להגיע לכזה דבר!

elkortito

New member
סתם משו שיושב לי על הלב..

תפוז אם כבר אתם חוסמים אנשים אני מאמין שיש פה כמה אנשים שהיה מגיע להם החסימה הזאת הרבה יותר מלבני בסה"כ תפוז אתם סבבה.. פתחתם פה סבבה של רעיון אני גם מאמין שאתם באמת מנסים להרגיע פה את הרוחות.. אני לא יודע את מי שחסמתם ואת מי הזהרתם אבל מה שאני יודע זה שיש פה כמה אנשים שמאוד אוהבים לקלל אנשים אחרים ולהשמיץ אותם מה שהולך פה בזמן האחרון זה מגעיל אנשים פה מקללים אנשים אחרים בלי שום בושה! וראסמי זה אחושרמוטה מגעיל שלוקחים בנאדם ושמים אותו בתוך תמונה של בית-כלא וקוראים לו נרקומן ועושים עוד מלא מלא דברים מגעילים.. לא יעזור לכם כל המחיקות של ההודעות שלהם כי הם יכתבו עוד הודעה עוד יותר מגעילה בקיצור חשוב לי שכל מי שקרא את ההודעה שלי יחשוב טוב טוב לפני שהוא כותב עוד הודעה כי זה מגעיל מה שאתם כותבים! לפני שאתם שולחים את ההודעה הבאה שלכם תקראו מה כתבתם ותראו איזה גועל נפש זה מקווה שמכאן והלאה אף 1 לא יקלל אף 1 ואף 1 לא ישמיץ אף 1 :>

אחי נשמה מה אתה מתרגש כנס שניה

לפני הכל חג שמח אחי!!! דבר שני אל תתייחס להם שיעשו מה שבא להם שיכתבו מה שבא להם אני לא מתייחס אח שלי ממש לא מתייחס שתפזו יראה מה הם רושמים וימחוק אותם במקום למחוק אותי ולחסום אותי תראה איזה השמצות איזה ליכלוך איזה פה מסריח יש לאנשים פה אחי. הכל מקנאה מעין הרע שלהם הכל בא בבום בגלל השטויות האלו!! ותאמין לי אחי יש לי סבלנות יש לי כח רצון יש לי אופי חזק ואני מאמין שבתפוז יבינו כמה אנישם חלאות יש פה שרק מה שהם עושים הם משמיצים את הבן אדם ללא סיבה ללא כל ידיעה עליו. לאותם אנשים שהם מקללים עושים שטויות ומשמיציםם אני מציע להביט בלינק המצורף ולהכין את עצמם ואם צריך שתפוז יגיע ע"מ לתת כמה מילים אז זה יהיה בסיידר. עכשיו תעשו מה שבא לכם ותכינו כתב הגנה אותם ילדים שאבא שלהם הולך להוציא הרבה כסף ולאותם אנשים שחושבים שהם גיבורים גדולים... בכל אופן תפוז יעשו מה שבא להם... ואין פה על מה להתווכח... שיראו את ההשמצות של האנשים פה ואני מבטיח דבר אחד שאני נפגעתי קשה קשה ביותר לא בגלל הסימה, אלה בגלל כל ההמצות שאנשים עשו פה הכפישו את שמי ברבים ללא כל סיבה ואני גבר עומד במילה אותם אנשים אלו הולכים לקבל בבון הגדול רק שיהיה להם אליבי בבוא היום.... אז בבקשה לא להתייחס אליהם הם נראים בצאט הטרולים למי שמבין אותי... ונתראה בבלוג בקרובבבב תעשו חיים וחג שמח לכווולםםם ממני Mלך הסטלנים.... אוהב את כולכםםםם תודה על העידוד

../images/Emo12.gif גם אתה מתכוון לפגוע בעצמך../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

או שלא קראת את הכתבה עד הסוף ואתה סתם מתלהב מהכותרת... בני י'דביל, מדובר שם בחבורה שמכירים ונפגשים גם מחוץ לאינטרנט.. במועדונים וכו'.. אין כלל קשר ואפילו לא דמיון בין המקרה שלה לשלך אז תרד מהעץ נרקומן מפגר לך אין בכלל את האומץ ובטח לא את המשאבים ללכת לבית המשפט. ברגע שתגיע לשם הם יאסרו אותך במקום להקשיב לך ורק בגלל שאתה כזה נרקומן מכוער. בני, כל שנותר הוא לרחם עלייך ואם אתה מרגיש הזדהות עם הבחורה מהכתבה אתה מוזמן לעבור לפורום שלה, אולי שם יחנכו אותך קצת... אני מאמין שתמצא מהר מישהו שיטפל בך טוב.

בעד...יוחזר בני Mלך הסטלנים לאלתר!

בני אוהבים אותך... בני תן לתפוז בקר קר טונאזזזז!!!! אללה בלבלבלבאגן בלבלותתתתת תן לה בטוטה שתהיה מבסוטה

מי הם הטרולים שבפורום הזה?כנסוווו

נכנסתי ושוב ראיתי את הזעם של האנשים את הקנאה את העין הרע שיש בהם. אבל שוב לא מתייחס הם מחפשים את זה מחפשים יחס אבל במקום להתייחס עדיף לתת להם לכתוב שוב ושוב עד שימאס להם. בכל אופן אצלי הכל בסיידר ואני שמח לראות את כל התגובות שלכם תודה על הכל ממני Mלך הסטלנים... וטרולים חמודים יחד לא תקבלו בסוף תקפלו ת'זנב שלכם ותעופו מפה כמו אוויר... שבת שלום ממני בני

למעלה