עצומה יוחזר בני Mלך הסטלנים|בהצלחה

פרגיתי

New member
../images/Emo45.gifMלך הסטלנייייייםםםםםםםםםםם

תפוז תחזירו אותו וכמה שיותר מהררררררררררררררררר

בני נמצא בהוואיי.....

בני נמצא בהוואיי.... חוץ מזה מגיע לו להיות חסום....בני ירד על כולם...קילל את כולם....גם אותי קילל..... תפוז = בבקשה לא להחזיר את בני.....לא להחזיר את מלך הסטלנים.....להשאיר את מלך הסטלנים בחוץ.....שהמלך ילך לחפש עבודה.... תנו לו להיות מושעה לפחות 6 חודשים....שילמד לקח....רק בעוד 6 חודשים....אולי נחשוב על זה.....למלך הסטלנים= צריך להישאר בחוץ כדי להתקרר..... לא להחזיר אותו....בני רק גורם נזק לתפוז.... ערבי מן השטחים (מן מדינת ג'נין)

|בעד|

שלא ייתנו לו לחזור! חחחחח

kobijak

New member
תחזירו את המלך

להחזיר מיד את בני המלך. בלעדיו משעמם פה עד מוות. פעם הייתי שעות שורף פה והיום דקות ספורות. ביי קובי

gilad007

New member
../images/Emo31.gifבני

הני היה כל כך דפוק וטוב שחוסמים אנשים כמו בני הוא סטלן שלא עושה כלום כל היום רק תן לה בראש תן לה במחוש בני ההומו תודה תפוז שהעפתם אותו

osi10

New member
להחזיר את בני ולסיים את אי הצדק

יש טיפוסים שנוכחותם בבלוג ובפורום היא רק כדי לעצבן, ולנהל מלחמות. מי שלא נראה לו בלוג כלשהו שלא יכנס. חבל מאוד שיש כאלה המרשים לעצמם לבקר אחרים בצורה בוטה להציק,ולקלקל כאן לאחרים,ולגרום לאוירה עכורה. ועדיין ממשיכים להופיע כאן. וחבל מאוד שתפוז לא רואה את כל התמונה. בסך הכל היה נחמד פה בהתחלה............

okiman

New member
להחזיר את בני השבויים והנעדרים מייד

להחזיר את בני מייד! לפני שאני יוציא את כל הקקי שלי על תפוז! שום דבר לא עוצר בעדו! והוא גם לא ניתן לחסימה! (אלה עם כן יש לכם פומפה)

חחחח אוקימן אחי מה מצב ??

טוב לראותך פה מה מצב אחי הכל טוב?? ואללה תודה לכולם אין מילים!!! תעשו לי טובה אישית אל תתייחסו לאנשים תנו להם להוציא את הקנאה שלהם!! ותראו שימאס להם והם יקפלו זנב. חג שמח ממני Mלך הסטלנים

למעלה