עצוב..

עצוב..

מישהו ראה את הכתבה על המאבטח והבחור של המזגנים?..<באולפן שישי> פשוט זוועה מאבטח שעשה את התפקיד שלו הורשע ל20 שנות מאסר על שטויות ובחור מת פשוט אסון מה שהולך לנו במדינה! פשוט א-ס-ו-ן!!!

כי אולי זה מה שהיה כתוב במדריך

שלהם? אם אתה מזהה מישהו כחשוד, פשוט תירה לו במוח והבן אדם הזה היה נראה לך חמום מוח?!

כן, אבל היה כתוב

שהמאבטח ירה לו בחזה, הבנאדם התמוטט ואז הוא התקרב אליו וירה לו בראש.

אבל היה כתוב שאחרי שהוא ירה לו

בחזה - הוא התמוטט, ואז הוא ניגש אליו וירה לו יריה נוספת בראש. אז?

מה פתאום... אמרו אתמול

שהוא ירה בו ואז הוא המשיך לרוץ והיו שם מלא בנות בסביבה אז הוא פחד שהוא יתפוצץ עליהם אז הוא ירה בו שוב

אז בכתבה כתוב משהו אחר.

כתוב שהוא נכנס בריצה, המאבטח ירה לו כדור בחזה, הוא התמוטט, המאבטח ניגש אליו וירה לו כדור נוסף בראש.

הקורבן הזמין את המוות שלו

ראשית אציין שלא קראתי את הפרופיל של המקרה ואת דברי אני מסיק מהדיון הנוכחי מדוע לעזאזל אדם שפוי במצב הנוכחי של מדינתנו חודר בריצה לבית ספר ומתעלם מהמאבטח, ועוד אדם שכנראה מתהדר בחזות של מחבל איני מצדיק את ווידוי הירי של המאבטח אבל כנראה שמדובר ביוצא יחידה קרבית שחווה על בשרו את האיבה האיומה שבינינו לבין הפלשתינאים ולכן איבד צלם אנוש בכל הקשור למלחמה שבינינו לביניהם שוב אני חוזר, איני מצדיק את מה שהוא עשה אבל העונש שהוא קיבל הוא גדול מדי הוא לא ירה באותו קורבן בידיעה שהקורבן אולי חף מפשע אלא בחשיבה שהקורבן הוא אדם שתכנן להתפוצץ בקירבת ילדים קטנים וחפים מפשע זאת לא אמורה להיות אשמת הריגה אז מדוע רצח? הוא קיבל עונש כבד מדי לאנס עם כל הכבוד מגיע עונש כזה כבד ולא לו, אנסים עושים את מה שהם עושים ברצון לפגוע, הוא אמנם הרג באכזריות בלתי מתקבלת על הדעת אבל במחשבה שהוא מציל עשרות ילדים קטנים ממוות.

No BoDy1

New member
מה רוצים מהשומר לעזאזל?!

מישהו נכנס לתוך הבית ספר, לא מזדהה, הולך לכיוון תוך הביניין! מחובתו של השומר לעצור אותו.. המתקן מזגנים לא עצר והשומר ירה בו! מחובתו של השומר לעשות את זה... בושה שנתנו לי 20 שנים!!

מאוד בושה... אתם לא מאמינים איזה

עצוב היה לי אחרי ששמעתי את זה מה היה אם זה היה מחבל? גם אז היו מביאים לו 20 שנה? בושה וחרפה

Breaking Wave

New member
שמעתי את הסיפור ביותר פירוט

היו צריכים להכניס לו יותר -שירקב בכלא. בגלל אנשים כאלה המדינה שלנו נראת ככה.

למעלה