עצוב לי,ריק לי

עצוב לי,ריק לי ../images/Emo7.gif

אני ניכנסת למיטה עדן מיסכנה רק עכשיו נירדמה אמרה שיש לה פחדים לישון בלי אבא בבית מרגישה ריקנות מבפנים איזה באסה שיחזור כבר מהמילואים
מקווה לקום מחר עם הרגשה טובה יותר לילה טוב לכולם
נשיקות וחיבוקים לכולם אגיב והעבור על הפורום מחר
שרי

litzuf

New member
../images/Emo24.gifאנחנו איתך תמיד ../images/Emo23.gif

אנחנו אוהבים אותך!!!

אוווי איך אני מבינה אותך

גם האיש שלי יוצא למילואים עוד יומיים לתקופה לא קצרה...

שרי ימתוקה אחת שלנווווו../images/Emo24.gif

הבעל שלך שם במילואים ואת כמו נמרה משגיחה על הצאצאים עוד קצת וזה נגמר תביאי חיוך בובה
ענק

../images/Emo24.gifתודה ממי

הבוקר אני יותר צחוייכת כנראה ששעות הערב והלילה עושות את שלהן את פתאום מרגישה לבד והרייקנות מבאסת
לא נורא אוטוטו הוא חוזר והכל יהיה בסדר תודה מותק

שרי, שמחה שהמצב רוח שלך השתפר.

כל הכבוד לבעלך על שהוא עושה מילואים ולא מתחמק כמו רבים. גם בעלי היה עושה הרבה מילואים שכן הוא קצין (רק השנה השתחרר סופית מהמילואים) והיה היחיד מבין כל חברי והשכנים שעשה. מקווה שהזמן יעבור לך מהר עד יום רביעי

litzuf

New member
את יודעת אצלי...

אני מרגישה ככה גם כשהבעל בבית.

dafgol

New member
../images/Emo24.gif ענקי ותחזיקי מעמד

זה יעבור מהר..... אין לי מושג מה אני אעשה....גולן קיבל צו מילואים לכל חודש אפריל....ואנחנו ממש בקריזה...... הוא כבר יהיה בן 40 (במרץ) כל פסח כולל חופשת פסח של הילדים , כולל העובדה שחודש שלם יפסיד ימי עבודה......כולל מצבי הבריאותי והעובדה שמסוף החודש הוא יהיה המפרנס היחיד בבית - והצבא בשלו....מתעקש שכבודו יגיע לחודש מילואים, וזה לא שגולן הוא הפייטר האולטימטיבי בצה"ל..... אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף סורי שהתעלקתי לך ....כנראה זה ישב בתוכי ונורא רצה לצאת ..... תחזיקי מעמד מתוקה שלי

חמודה,בעלי איש קבע,אז אני

רוב הפעמים נשארת לבדי,ומאוד מבינה אותך מחזיקה את ידייך וחמודה עוד מעט זה נגמר

ליגל2

New member
גם בעלי בצבא, בקבע, אמנם

חוזר כל יום, אבל יוצא ב - 6:30 בבוקר וחוזר ב - 20:00 בערב, שלא לדבר שלפחות 3 - 4 פעמים בחודש ישנה חבדי, ושבתות לפחות 8 - 10 בשנה לבד. בשני הקיצים האחרונים בהתנתקות ובמלחמה - היה מגיע בקושי פעם בשבוע במקרה הטוב... ומהרוצה להגיד בזה - שזה תמיד קשה ותמיד מבעס כל פעם מחדש.. ואם זאת מצאתי שיש משהו יפה גם בלבד, תחושת האחריות, יש לי קשר מדהים עם הילד שלי, קשר מאד מיוחד וקרוב.. הוא אמנם קרוב לאביו, אבל איתי זה קשר אחר.. הלילות הכי מבעסים... אבל למדתי להתרגל לשקט ולשלווה של ערב שקט בבית עם הילד.. מסתכלת על חצי הכוס המלאה

למעלה