עצובה ומבולבלת ומרגישה מטומטמת

פומלה 7

New member
עצובה ומבולבלת ומרגישה מטומטמת../images/Emo5.gif

רציתי בבקשה שתתנו לי עצה או חוות דעת או כל מה שיש לכם לומר על הסיפור שלי. אתם יכולים גם להגיד לי שאני מטומטמת בגלל שאני יודעת שאני ככה. הבעייה היא שלפני כמה חודשים הגיע אלינו לעבודה עובד חדש שהיה נראה לי נחמד. היינו בקשר ידידותי קרוב וזה גרם לי בהמשך להיקשר אליו רגשית. הוא לא נמשך אלי כנראה למרות שבהתחלה היה נראה לי שהוא כן נמשך. ניסיתי לעשות כל מיני מהלכים כדי להיות איתו והוא לא ממש היה בכיוון שלי. זה די מאכזב ומשום מה אמרתי לכמה בנות שקרובות אלי שאני בקשר איתו ושהיינו ביחד והיה לנו סקס וכל מיני קישקושים. לא יודעת למה אמרתי, אולי בגלל שרציתי שאף אחת מהן לא תלך איתו, יכול להיות. הרגשתי די קינאה אליו ושאם הוא לא איתי אז עדיף שהוא לא יהיה עם אף אחת מהן בגלל שזה יגרום לי כאב. ידעתי שיש מצב שמישהי כבר תנסה להיות איתו בגלל שהוא בחור שנראה ממש טוב. ובאמת היו איזה שתיים שניסו ליצור איתו קשר אבל אמרו להן שהוא בקשר איתי ושיש לנו סקס וכו' ככה שחבל להן על הזמן. בינתיים בחודש האחרון העבירו אותי לסניף אחר ועבדתי שם והכל היה סבבה עד עכשיו, אני חוזרת לסניף שעבדתי בו קודם ביום שני ופתאום נודע לי שדבר ראשון הבחור הזה פוטר מהעבודה בגלל שהוא התגלה כלא ישר ולא מתאים למקום אבל מצד שני אחת הבנות (שסיפרתי לה שכביכול הייתי איתו) נמצאת איתו בקשר זוגי והם גרים יחד! אני לא כל כך מתעניינת בו והוא לא ממש מעסיק לי את המחשבה בגלל שהזמן שעבדתי בסניף השני עשה את שלו, אבל מצד שני אני הולכת להיפגש עם אותה מישהי שנמצאת איתו כל יום בעבודה. אני לא יודעת מה לעשות. היא לא יודעת שאני יודעת שהם בקשר ואני לא יודעת אם להגיד לה או להעיר לה משהו בנידון. אולי בעצם כדאי לי להתעלם ממנה לחלוטין או שדווקא להיות הכי רגילה שאפשר כאילו אין כלום. אני לא אשקר, זה מפריע לי! זה כואב לי שהוא רוצה אותה ולא רצה אותי. זה מפריע לי שאחרי שכביכול היא יודעת שהייתי איתו היא פתאום עשתה איתו קשר זוגי ואפילו גרה איתו. בבקשה תגידו לי מה לעשות ואיך להתנהג במצב הזה בגלל שאני כל כך בסערת רגשות ככה שקשה לי לשפוט את הסיפור באופן הגיוני. בגלל זה חשוב לי לשמוע דעה של אנשים ניטרליים. תגידו באמת מה אתם חושבים על הטימטום שלי ומה עלי לעשות עכשיו. אני ממש לא איפגע או אכעס אם תכתבו דברים ששופטים אותי בגלל שאני לפחות מודעת לזה שהסיפור הזה לא נורמלי. תודה מראש ושבת שלום לכולם!

סורי, אבל אף אחת לא חייבת לך משהו

תחשבי שהמצב היה הפוך, ואת רוצה אותו כמו שאת רוצה אותו, ומישהי אחרת היתה אומרת לך שהם היו ביחד ואז המישהי הזו נעלמה, והגבר כן מראה איתותים, היית יושב ומגרדת את הבייצים? אולי היא אפילו גילתה ששיקרת להן? לדעתי עדיף שתעבירי את זה כאילו כלום לא קרה, ותחסכי לעצמך את הפדיחה של לגלות שהיא יודעת ששיקרת להן

Old Girl

New member
פשוט תחיי עם זה בשלום.

קודם כל, הסיטואציה שאת מתארת (רצית אותו, הוא לא רצה אותך, הוא כן רצה אחרת) קרתה לכל אחד לפחות פעם בחיים אם לא יותר. זה לא שאהובך מזה שמונה שנים נטש אותך עם חברת ילדות. לא היה ביניכם כלום, הוא לא הרגיש כמוך וזה לא אסון גדול. אני מתארת לעצמי שזה פוגע באגו ומעורר חששות בסגנון של "מה, אני לא טובה מספיק?". אבל זה לא כך. אין בעולם היררכיה מוחלטת של אנשים, שבה אלה שנמצאים מעליך לא רוצים אותך ואלה שנמצאים מתחתיך כן רוצים. זה שהוא לא רצה בך לא מעיד שום דבר על הערך שלך ביחס אליו, וגם לא על הערך שלך ביחס לאותה אחת. זה שסיפרת לכולם שהיה לך סקס אתו אולי נשמע מטופש, ואולי זה באמת מטופש, אבל הרבה אנשים עושים דברים מטופשים בסגנון הזה. מספרים על סקס שלא היה להם, מגזימים בתיאור מערכות יחסים שיש להם, האחרים מנפחים הכנסות, מגדילים את ממוצע הציונים, מעצימים את חשיבות התפקיד שהם עושים בעבודה - הקיצר הרבה אנשים משקרים כדי להשיג כל מיני מטרות אישיות כמו שיפור הדימוי, הערכה מצד אחרים וכד'. אני לא בעד זה ולא אומרת לך להמשיך כך לנצח, אבל כן חושבת שאת לא צריכה להתייסר כל החיים בגלל השקר הזה. לדעתי - אל תתעסקי בזה ואל תמשיכי לנפח ולהזין את השקר. יש מצב שחלק מהאנשים אפילו יודעים שמדובר בשקר (בייחוד זו שחיה אתו), ועדיין אל תאכלי את עצמך ואל תמשיכי להזין את הסיפור. תני לו להישכח וזהו. אולי בכלל יש לך מזל, בשביל מה את צריכה מישהו לא ישר כבן זוג. אם היא תשאל אותך עליו, מה שבכלל לא סביר לדעתי כי אף אחד לא נהנה להביך אחרים או להיות מובך - תגידי שאת לא מעוניינת לדוש בזה ושתדבר עם בן זוגה על כל מה שמעסיק אותה. זה הכל.

עוד לפני שקראתי את ההודעה..הייתה לי הרגשה

שאת לא סתם מרגישה מטומטמת...ואין לי שום כוונה לפגוע בך.. אבל המוטיב החוזר "ביחסים" בינך לבין הבחור הוא סקס..ממתי סקס בין שני אנשים בין אם הוא דימיוני או לא..מפריע לבנות אחרות או לבנים אחרים להתחיל עם האובייקט? אם באמת גילך הוא 38..אז אני חושבת מתוקה..שהגיע הזמן להתבגר..ובמקום להמציא דברים ולרצות מישהו שלא רצה אותך..התרכזי בדברים יותר מציאותי שיועילו לך ומי יודע יביאו לך אושר ויציבות..נפשית בעיקר. שבת שלום

k e r e n m

New member
אני הייתי מוסיפה

למה שכתבת טיפול נפשי..בעיקר אם המדובר באישה בת 38

bvb6

New member
גם את עדין רוצה אותו...

למרות שהוא פוטר מהעבודה בגלל שהוא התגלה כלא ישר ולמרות שאותה בחורה נמצאת איתו בקשר זוגי- אז מה ההבדל בין אותה בחורה לבינך? כלום!

לא הבנתי

זה שזה לא נעים לך שהיא איתו - זה ברור. אבל זה שאת כועסת עליה כי היא לא התייחסה לסקס שלא באמת היה בינכם.. נו באמת... זה כמו לחלום בלילה שאיזה חבר מעצבן אותך ועל הבוקר לקום וללכת להתפוצץ עליו..

wild orchid

New member
בואי נזכר שלא היה בינך לבינו שום דבר,

לא סקס ולא שום קשר אחר, הוא אפילו לא היה מעוניין בך. בואי נזכור גם שהוא לא רכוש פרטי שלך ולא חייב לך שום דבר. הבחורה ההיא גם כן לא חייבת לך שום דבר בין אם היה בינכם משהו ובין אם לא. אתם לא ביחד ומעולם לא הייתם ביחד. היא מצאה חן בעיניו ואת לא, למה שלא יהיה איתה בקשר?! אין לך מה להעיר לה, שוב מאותה הסיבה שהיא לא חייבת לך כלום. במקרה הטוב היא תשאל אותך מי את בכלל ולמה את דוחפ ת את אפך לעיניינים שלא שלך, במקרה הרע את סתם תעכירי את האווירה. תתנהגי כמו שאת מתנהגת לכל אחד אחר בעבודה, בעיות האגו שלך לא מעניינות את אף אחד.

פומלה 7

New member
|כלאני מודה לכם מכל הלב על התשובות הכנות!../images/Emo45.gif

אני שמחה לקרוא את התשובות של כולם ואני רוצה להגיד שבאמת עזרתם לי להסתכל על המצב בעיניים קצת יותר מפוכחות (מה שלא כל כך קל לי לעשות כרגע). כנראה שהייתי עד עכשיו במצב שאני צריכה שמישהו יבוא וינער אותי מהטימטום כמו שאומרים ולא רק יגיד לי מילים של ניחום או הזדהות. תאמינו או לא אבל זה עשה לי טוב לשמוע כמה שאני מטומטמת בסיפור הזה. זה לא שאני מטומטמת בחיים באופן כללי אלא בסיפור ההזוי הזה שהכנסתי אליו את עצמי. בגלל זה גם רציתי שאם למישהו יש מה להגיד -אז שיגיד לי באמת מה הוא חושב בגלל שרק זה ייתן לי להסתכל על הכל כמו שצריך ולא לנסות לשקוע במחשבות על איך ומדוע. זהו זה! עשיתי מעשה מטופש באמת! היה נראה לי בהתחלה שהוא מעוניין בי, אולי זה היה בגלל שהייתי מעוניינת בו ככה שנראה לי שזה הדדי (מה שלא בהכרח תמיד קורה). ואכן כשהוא לא רצה אותי זה די פגע לי באגו. אני לא רגילה לקבל דחייה אלא להיות בד"כ זאת שדוחה אחרים כי יש לי המון מחזרים. זאת הרגשה לא רגילה ולא קלה וזאת פעם ראשונה שחוויתי אותה ולכן זה קשה ומוזר לי. האמת היא שהתחלתי עם הסיפור שכביכול היה בינינו משהו בגלל שאנחנו הינו מבלים די הרבה יחד בשעות העבודה והיינו ממש קרובים ככה שבאופן טבעי יכול היה להיראות שיש בינינו קשר גם מחוץ לעבודה ואולי בגלל זה הרגשתי איזה סוג של תקווה מטומטמת וסוג של בעלות ושתלטנות עליו כאילו הוא חייב לי משהו -עד שהכל התנפץ לי בפרצוף. לגבי הבחורה שהזכרתי אני יודעת בוודאות שהיא דיברה איתו על ה"קשר" שלו איתי והוא הכחיש אבל היא לא מאמינה לו. נאמר לי גם שהיא כל הזמן מכניסה כל מיני מילים שקשורות אלי ועל זה שהוא "היה איתי" וזה די מפריע לה. מבחינתי? שתחשוב. עדיף ככה מאשר לצאת יותר מטומטמת ממה שאני כבר. גם ככה כולם "יודעים" ומאמינים אז אני לא אהרוס את הכבוד שלי לגמרי. גם ככה זה מבעס.. נראה לי שבאמת הגיע הזמן לעזוב את כל זה. אני אישה בת 38 וחצי וזאת התנהגות שלא מתאימה! אני באמת לא אדבר כלום בנושא ולא אראה לה שום תגובה מצידי. אם היא תשאל -אני אגיד לה שפשוט אין לי מה להוסיף בנידון ושהיא תפתור את הבעיות שלה עם בן-זוגה ולא איתי. אגב, אני ממש ממש לא רוצה אותו עכשיו כמו שחלק מכם חשבתם. אני די שלמה עם המצב, אבל מה שהפריע לי זה האגו שלי שהוא כן רצה מישהי אחרת ולא אותי. ועוד זאת מישהי שאני נתקלת בה על בסיס יומיומי ככה שזה סוג של משהו שעוקץ בכל פעם שאני נתקלת בה. אתם יודעים מה? אולי באמת עדיף שזה ככה . גם ככה אין סיכוי שהיה קשר נורמלי שיחזיק בינינו. במחשבה מפוכחת יותר אני עכשיו חושבת על הדברים היטב: דבר ראשון אנחנו באים מרקעים שונים לגמרי, אני ממוצא אחר והוא ממוצא אחר (נחות ממני, בלי להישמע גזענית) -ככה שזה כמו נסיכה שנמצאת עם איזה עבד. מצד שני אני אישה מאוד מחושבת והגיונית והוא יותר חי את הרגע בלי הרבה מחשבה על מה יהיה מחר.. אני אישה עם תוכניות לעתיד ועם חסכונות והוא תלוש מהמציאות וחי מהיד אל הפה. ככה אני קוראת לזה. לי יש דירה שלי עם ביטחון כלכלי בזמן שהוא חי כל פעם בשכירות במקומות מגעילים עם כל מיני שותפים שמתחלפים כל חודשיים. והכי חשוב זה שאני אישה טובה של בית ואני טיפוס של יום, אני אוהבת היות בבית בערב ואני לא מאילה שמבלים בלילה, אני מקסימום הולכת לסרט או למסעדות טובות בזמן שהבחור הזה טיפוס בהחלט של לילה וכל הזמן יוצא לבילויים עד הבוקר בכל מיני מועדונים וטראנסים ושטויות. הוא אוהב לשתות אלכוהול ולעשן (אני לא בטוחה מה) ואני נגד עישון ולא נוגעת באלכוהול לגמרי. אני טבעונית וחיה חיי בריאות. אוי, באמת שזה בזבוז זמן! הוא גם הועף מהעבודה בגלל שהוא בנאדם לא ישר -אז באמת מה אני צריכה לחיות עם דבר כזה? שילך לעזאזל הוא ומי שמסוגל לחיות איתו. גם ככה בטח אם היה נהיה בינינו משהו זה היה מחזיק שבועיים לכל היותר. ושוב תודה ענקית לכל מי שענה לי!!! אתם הארתם את עיני ואני חכמה יותר עכשיו. שתהיה לכם שבת הכי מדהימה בעולם!!!!!!

פומלה 7

New member
אוי, רציתי לשים תמונה של כלנית לפני הכותרת..

ויצא לי רק האותיות כ' ול'. זה נראה כחלק מהמילה "אני". סורי..

שלום

אינך מוכרחה לשתפה בספורכם. השתדלי להיות מנומסת ונעימה אליה ואל תתעסקי אתה יותר מדי. בקשר אליו, נסי להשקיע בו עוד ואולי תצליחי להשיגו.

למעלה