עצובה ואובדת עצות

תשקיעי אנרגיות להיות עם עצמך ותתמקדי בך!!!!!!

סיימת קשר של 3 שנים. לנשום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לנשום, להירגע, להתחבר מחדש אל עצמך, להפיג שיעמום ולא לבזבז זמן ואנרגיה על מי שלא שם בשבילך. תהיי שם בשביל עצמך, ואל תברחי מעצמך לעוד קשר. זה זמן טוב להירגע קצת. בשורות טובות...

שלום

תלוי מאד, מה כתבת במכתב. אם הדברים היו לענין ולא אישיים מדי, ובאו מתוך רגשות כנים, טוב. התאמני והכריחי עצמך להביע אהבה ולא להתנכר. יעשה מה שירגיש לנכון. אל תכפי עליו, אלא היי טובה ונחמדה אליו כל הזמן. אז יקל לו להיות אתך בקשר, וככל שיאהבך, ירצה יותר. השתדלי עוד להשיגו בכל דרך שתוכלי, אולי קרה לו משהו רע ולא יכל לענות. אם לא תצליחי להשיגו, תוכלי רק לקוות, שיפנה אליך.

yuli c

New member
אז כך...

אני יודעת שהרבה אנשים באים לכאן ואולי באיזשהו מקום מצפים לקבל תשובות חד משמעיות של תשלח/אל תשלח, תתקשר/אל תתקשר וכאלה. אישית אני חושבת שלרוב בתחום הזה אין שחור ולבן, אין נכון או לא נכון אבסולוטית יש מה שנכון לאותו אדם ספציפית בסיטואציה ספציפית וגם זה לא תמיד ניתן לדעת מראש... ולענייננו, האמת היא שבאופן אישי אני כל פעם נדהמת מחדש לקרוא על מקרים שכאלה שאנשים נעלמים להם בתחילת או אפילו אמצע קשר. מילא אם זה אחרי דייט או שניים (לא שאני תומכת בזה) אבל ככה בקשר להעלם כל פעם מדהים אותי מחדש... אז תראי, אמנם דבר כזה לא קרה לי (ומקווה שגם לא יקרה) אבל כמו שאני מכירה את עצמי הייתי שולחת מכתב גם אם זה בדואר. אבל כזאת אני, אני בן אדם שמאוד חשוב לו לסגור דברים גם מול הצד השני, ואני בגישה שכל מה שעוזר לך בזה כל עוד כמובן לא מדובר בהטרדה וגובל באובססיה הוא לגיטימי. זאת גם אולי אחת הבעיות בהעלמויות מהסוג הזה שזה הרבה פעמים עלול ליצור אצל הצד השני אובססיה מסויימת. לסיכום אני אומרת, אז נכון את לא תשני אותו ולא תחנכי אותו מחדש אבל זה באמת מסוג הדברים שאת צריכה לפעול בהם איך שמרגיש לך נכון. את מרגישה לנכון לשלוח את המכתב כעת תשלחי, לא מרגיש לך נכון עם זה תחכי עד שתרגישי שזה נכון לך או לחלופין שלא. כי הרי במישור הרציונלי קשה לי להאמין שזה ישנה פה. מדובר פה בתהליך שלך בעיקר מול עצמך.

suzzie q

New member
התגובה שלך מאוד עזרה ו..

את צודקת, אין בעצם שחור ולבן, כנראה שחיפשתי לדבר על זה עם מישהו,ובכלל עזרתם לי מאוד כולכם. את צודקת בחוצפה של אנשים להעלם כך. זה נורא. זה נורא אחרי חודש וחצי של קשר ואני מתארת לעצמי שמזוויע אחרי מקרה של שנה ויותר כמו שמישהי מתארת פה, זה מעשה קר, אנוכי ואני מאמינה שרק נכים רגשית יכולים לפעול כך. הצרה היא שזה מעליב, שאני מסתובבת עכשיו בתחושה שאני לא שווה כלום, זה ממש יוצר טראומה. ואני גם אדם שחשוב לו לסגור דברים. אני מתחבטת עדיין בשאלה של מה לעשות ומקווה שאחליט. תודה

yuli c

New member
אין בעד מה...

תראי, באופן אישי אני יודעת שמכתבים ששלחתי (וגם כאלה שלא) עזרו לי כמה וכמה פעמים בחיים לסגור לעצמי כל מיני פינות... אבל זאת כמובן אני. רק רציתי גם להגיד לך שבמישור הטכני של דואר ולא אי מייל לדעתי זה לא צריך להוות כאן איזשהו שיקול. אני זוכרת שלאקס שלי בפעם הראשונה ששלחתי איזשהו מכתב (כפי שציינתי כאן באחת ההודעות) זה היה בדואר כי לא ידעתי את האי מייל שלו. בתכלס דואר זה לא דבר כזה "מתאמץ" זה לא שאת הולכת להקים מאהל מתחת לבית שלו
. ואני יכולה להבין את הטראומה שאת מרגישה, אני זוכרת שפעם יצאתי לשני דייטים עם איזה בחור שמאוד החמיא ופירגן והראה עניין ואחרי הדייט השני נעלם לו והתחלתי לנתח כל פיפס שנאמר בדייטים ובשיחות טלפון ואת יודעת איך זה השופט הכי נוקשה של האדם זה הוא עצמו... ואני זוכרת שאז נורא נפגעתי ולא יצאתי לדייטים תקופה ארוכה, כך שאם ככה הרגשתי אחרי שני דייטים אני יכולה להבין את ההרגשה שזה קורה אחרי חודש וחצי של קשר... בכל מקרה לא יודעת כמה זה יעזור שאני אכתוב לך את זה, אבל אדם שבוחר לסיים ככה קשר זה רק מראה על החולשה והפחדנות שלו. לא משנה מה היה, בעיני אין שום הצדקה להתנהגות הזאת וחבל שאת לוקחת על עצמך דברים לא לך.

135791

New member
יולי,

רציתי הרבה זמן להגיד לך שאני מאוד אוהבת לקרוא את התגובות שלך לאנשים. את אף פעם לא מתקיפה וכותבת בנעימות ובהבנה. סתם שתדעי שכיף לקרוא ואני מקווה שתמשיכי להגיב כאן לאנשים כי אני חושבת שאת מאוד עוזרת.
חג שמח!

yuli c

New member
תודה../images/Emo9.gif

האמת שכפי שהסברתי קודם שאחד העקרונות אצלי בחיים בכלל כשזה מגיע לתחום הזה זה לנסות כמה שפחות לשפוט ולתקוף אנשים וגם להמנע מהכללות ומאמירות של נכון לא נכון, צודק לא צודק עשה/אל תעשה אני מנסה בדרך כלל לתת לאנשים נקודות למחשבה או דעה כללית בנושא שמשם הם יכוונו עצמם ויבינו מה נכון **להם**, פה בפורום זה קצת יותר קשה כי אין הכרות עם האנשים והמקרים אבל זה בגדול הכיוון שלי.

suzzie q

New member
רק רציתי להוסיף

שבמקרה פגשתי בחורה שאביה עובד בחברה של הבחור הנ"ל ומכיר אותו, והם ניסו לנחם אותי בכך שמדובר בבחור מאוד יפה ושזה רק אמור להחמיא לי שהוא יצא איתי, ושזה אומר שאני נראית מאוד טוב. היש דבר מגוחך מזה?בזה אני אמורה להתנחם? בכל אופן, אתמול מצאתי את עצמי מכניסה את המכתב לתיבת הדואר. מובן שכעת אני מתחרטת קצת אבל באותו רגע זה הרגיש הדבר הנכון. תודה לכל מי שניסה לעודד אותי מקווה שלא אכזבתם אתכם בכך ששלחתי את המכתב,אפשר לומר שאולי קצת אכזבתי את עצמי. אם זה מעניין את המגיבים אעדכן אתכם אם תהיה איזושהי תגובה מהצד השני...

נונה17

New member
למה אכזבת? זו ההחלטה שלך

רוב הסיכוי שלא יתחדש הקשר ביניכם. יש סיכוי שאפילו תשובה לא תקבלי, אבל אם זה עזר לך להרגיש שסגרת איזה מעגל - זה כבר טוב.

למעלה