עצה מחברי הפורום - תואר בכלכלה באוני' הפתוחה

lernery

New member
יש אפשרות לסיים עם כל הממ"נים מתי שאני רוצה?

אני מבין שיש דד-ליינים, אבל השאלה היא האם אפשר לעשות הכול עוד מראש, בקיצור, ללמוד בקצב שלי...

Karyos

New member
לכל ממ"ן יש דדליין

אם אין לך מילואים או משהו חריג אז לא תקבל דחייה. אם אתה מעוניין לעשות את כל הממני"ם מראש זה מותר אבל לא נראה לי שאפשרי. לדוגמה: סטטיסטיקה זה קורס שאי אפשר ללמוד רק מהספרים, חייבים להגיע לשיעור כדי להבין את החומר (ואם יש תרגול אז גם רצוי מאוד להגיע).

imagebyrotem

New member
אני בדיוק במצב הזה

אני איש משפחה והיטקיסט שכמו שאתה יכול להבין עובד בעבודה עמוסה. אני כרגע בסימסטר שלישי בתואר כלכלה וניהול בפתוחה. כמו שאמרו לפני - אין חובת הגעה ומגישים מספר עבודות במהלך הקורס. היתרון בפתוחה זה שהם מאפשרים ללמוד בהרבה גישות - מהנחיה מוגברת הכוללת מפגשים רבים (יש גם כיתות וירטואליות), דרך שיעורים מוקלטים ועד לחומר לימוד אולד סקול (קרי ספרים). למי שעובד במשרה מלאה זה אידיאלי, אתה יכול לקבוע כמה קורסים שאתה רוצה בכל סמסטר ולהתקדם לפי קצב שמאפשר לך גם לחיות חיים נורמלים (מה שלא סביר לקבל באוניברסיטה רגילה). תרגיש חופשי לפנות אלי עם שאלות נוספות אם בא לך.

שמוצקין

New member
צא מזה לרני זה רק יזיק

אתה תדע כל סימסטר פחות ופחות על כלכלה . חבל על הזמן

ברק820

New member
כמראיין ומעסיק עדיפים לי בוגרי הפתוחה על פני

שאר המוסדות, עד היום כל בוגר הפתוחה הוכיח יכולת ביצוע גבוה מחבריו בוגרי המוסדות .

lernery

New member
מעניין, אפשר לשאול באיזה תחום אתה נמצא בדיוק?

אני מניח שקשור לשוק ההון, אני מתכוון אם אפשר קצת לפרט.

lernery

New member
נראה שאני צריך קודם לבדוק על תואר שני במימון

ולראות האם לימודים בפתוחה יחייבו ממוצע גבוה מדי כדי להתקבל אליו במקום משמעותי, או האם בכלל אני אצטרך לעשות תואר כזה במקום משמעותי (בהנחה שאין לי הרבה מתחרים מבחינת סוג הג'וב שאני אחפש בעתיד).

lernery

New member
מעניין, נראה שתואר שני במימון זה חרטה-ברטה

(במונחים יחסיים, כמובן, למה שהייתי מצפה מאדם שמבין משהו בשוק ההון...) ואפשר להתקבל לזה עם כל תואר שהוא כל עוד יש לך ציון GMAT סביר...

aeonf

New member
+השלמות שתאלץ לעשות

מיקרו/מקרו סטטיסטיקה ועוד כמה דברים כיפיים.

שמוצקין

New member
כך גם לגבי תואר ראשון בכלכלה

ילמדו אותך תיאוריות שלא עובדות ואידאולוגיות של הימין החברתי הקיצוני , כדברי אלוהים חיים

orybtapuz

New member
עשיתי וסיימתי לפני מספר חודשים

ממליץ לך להעתיק את הפוסט שלך לפורום האוניברסיטה הפתוחה בתפוז תקבל שם הרבה יותר תשובות

למעלה