עצה לכל המשחקים בסימס 2!

LOVE SIMS 2

New member
עצה לכל המשחקים בסימס 2!

בתחילת המשחק שלי היה לי ממש קשה לנהל את החיים של הסימס! הרגשתי שאין לי יציבות, וקראתי בקנאה על המשפחות האחרות שלכם. שאלתי בפורום איך לעשות משפחה טובה ויציבה,ולא קיבלתי תשובה מספקת. אז עכשיו אני רוצה לתת לכם עצה מעולה, איך לנהל משפחה אידיאלית! (אלא אם כן אתם רוצים חיי סימס משוגעים) צרו זוג מושלם, שתהיו שלמים איתו לגמרי. תבנו בית מושלם. תשקיעו גם אם אין לכם כוח, כי מהמשפחה הזאת יתפתחו הדורות הבאים שלכם. כל פעם שאתם נכנסים לבית תכתבו בקודים AGING OFF שיעצור להם את הגדילה. תעשו שהם יאכלו כל פעם ארוחות ביחד. אל תעשו להם עוד עבודה! כשנגיד האבא מגיש את הארוחה ועומד לאכול אותה, תעצרו אותו! תעשו שישב על הכסא עד שהאישה תבוא ותאכל איתו, וכשמישהו גומר לאכול, הוא מחכה לשני שיגמור לאכול. ותמיד האבא מנקה אחרי האישה! בזמן החיים המושלמים שלהם, תעשו אותם מוכשרים במלא דברים! תקדישו את החיים שלהם ללמידה! (לא את כל החיים) ובאותו זמן תשמרו על היחסים שלהם 100%. אחרי שהם ממש מוכשרים הגיע הזמן לעשות אותם בעבודה! תעשו שכל אחד יקבל פרס קריירה, ושלפחות אחד מהם יטוס באליקופטר לעבודה! זה ממש שווה! אחרי שהם הכי מוכשרים שיש בעבודה הגיע הזמן להתחיל בחיי החברה! תעשו להם מלא חברים שיכירו באזורי הבילויים או בצ'אט. אחרי שיש להם הרבה חברים הגיע הזמן להתחיל את המשפחה... תעשו שהאישה תוליד תינוק. תעצרו את הגדילה ותעשו ששניהם יאהבו את התינוק ב-100%. עוד מעט המשך המדריך...

ReD MoOn GiRl

New member
יופי עכשיו לפחות אדע מה לעשות...

ישר כשקונים לי סימס 2!!! זה ממש עוזר רק צריך לכתוב דברים כאלה יותר!

LOVE SIMS 2

New member
המשך ניהול חיי משפחה מושלמים

אחרי שהם אוהבים ב-100% את התינוק תמשיכו את הגדילה, ושהוא יגדל להיות פעוט, המשיכו להשקיע בחיי המשפחה, ועשו כמה שאתם יכולים שהפעוט יהיה מוכשר! תזכרו לעשות ארוחות ערב יחד, להמשיך להשקיע בעבודה, באהבה בין ההורים ובחברים. כשהפעוט גודל לילד עצרו שוב את הגדילה. עשו לילד מלא חברים. מומלץ שיהיו להם קצת חברים ילדים, ומלא חברים נערים ומבוגרים. ככה כשהם יגדלו זה יחסוך לכם את העבודה למצוא להם חברים בגיל שלהם... תעשו שיעשו את שיעורי הבית שלהם תמיד, ושיהיו מוכשרים בתחומים רבים! כמו ההורים שלהם! כשיגדלו להיות נערים תעשו להם מסיבה בלתי נשכחת! כבר מהילדות יהיו להם מלא בני נוער חברים, ועכשיו הם ממש מקובלים בחברה! עשו להם נשיקה ראשונה בלתי נשכחת, ואל תשכחו לעשות אותם מוכשרים! אל תעשו להם עבודה. תנצלו את חיי הנוער שלהם. בעיקר מומלץ שיהיו מוכשרים בבישול, כדי שיהיו בשלנים טובים ושכשהם יגדלו יעשו ארוחות נהדרות למשפחה. אם אתם רוצים לעשות עוד ילד למשפחה, עשו איתו אותו דבר כמו הילד הקודם. כשההורים מזדקנים אל תפסיקו את העבודה שלהם! תמשיכו אותה! והנה הנער שלכם גדל למבוגר, ויש לו כבר מקודם מלא חברים מבוגרים. תעבירו אותו לבית. אם זה זכר, תעשו את הבית מושלם, כי הרי האישה שאיתה הוא יתחתן תעבור אליו. אם תעשו נקבה, אתם יכולים לעשות את הבית סביר, הרי היא בעצמה תעבור אל בעלה... תעשו לאיש שלכם חברה, וכנסו לבית של החברה ותעשו אותה מוכשרת מאוד, ותזכרו לעשות לה מראה מושלם... תעשו להם חתונה, וכשהם יגורו יחד תזכרו לעשות ארוחות משפחתיות. שהאיש יזמין את ההורים שלו והאחים שלו ואם לאשתו יש עוד בני משפחה שתזמין גם אותם. זכרו לשמור על קשר. ותעצרו את הגדילה, וכך הלאה... יש לי עכשיו משפחה מושלמת, משפחה SANCHEN שהם נראים כמו טיבטים (מי שלא יודע טיבטים נראים כמו סינים) והם ממש יפהפיים ויש להם בית מושלם. בדיוק היום מצאתי לאישה ששמה פמה עבודה פוליטית, שתהיה חברת כנסת מפורסמת. אז בהצלחה! והרי לחדשים במשחק, קשה לעשות הכל ישר מושלם. אז כנסו לזה בהדרגה. קודם לימודים, אחר כך עבודה, חברים, משפחה... אז בהצלחה! דנה

ReD MoOn GiRl

New member
תודה דנה~צ'אן!!!...

אולי לא תאמיני אבל רשמתי הכל בפינקס הסימס שלי!!! כן כן עם זאת שיש לי פינקס אנימה יש לי גם פנקס סימס אני ילדת פינקסים!XD

1Simsit1

New member
מדריך מעולה !!!../images/Emo60.gif

קבלי חיזוק חיובי ענקקקקקקק !!

נורא אהבתי!

למרות שזה לא כל כך הסיגנון שלי, אבל אני אקח כמה מהעצות שלך! ותמשיך את המדריך!

D Bowie

New member
הכל טבו ויפה אך...

כשאתה עושה גדילה מפסקת ויש לך תינוק התינוק לא יגדל!! אז קחו בחשבון כי הגדילה חלה עם כוווווווווולם ואם אתה עושה הפסקת גדילה באמצע ההריון הוא יישמך שישה ימים ולא שלושה ואז אתה תהיה חייב להפסיק תגדילה קבלו טינאג'רים במיטה...:) מקסיס לא ממש השקיעו בעניין ה'whoo hoo

SiMs MeN

New member
יאאא כנסי שניה

איך עשית שנערים יעשו? אצלי אי אפשר !

D Bowie

New member
פאטץ'...שלח לי מסר

אני אביא לך תסמנג'ר שלי ואני אשלח לך...

aninit

New member
ת'פאטץ מורידים באתר הרשמי, לא?

כי אני הורדתי משם לשעת הצורך. ^^.

LOVE SIMS 2

New member
שאלה בשבילך D Bowie

השם משתמש שלך... אתה קורא לעצמך על שם DAVID BOWIE?

aninit

New member
כל הכבוד! את בטאגליינס! ../images/Emo49.gif

,
. ^^.

aninit

New member
זה לא הסגנון שלי אבל...

כשיהיה לי סימס 2 [בקרוב! בשבת היומולדת שלי אז אני אבקש סימס 2] אני אקח חלק מעצותייך. ^^. תודה.

למעלה