עצבות זמנית

טוהר 26

New member
עצבות זמנית ../images/Emo14.gif

עצבות זמנית - מילים: חמוטל בן זאב לחן: בועז שרעבי זה קורה לי לפעמים זה קורה יותר מדי חברים ומשברים השמיים הם עדי. ואני רוצה מאוד משתדל בכל כוחי ואני אובד עצות ובוכה בתוך תוכי. זו עצבות זמנית, אל פחד היא תחלוף לה עוד מעט כשצרות באות ביחד הן חולפות לאט לאט. זה קורה לי לפעמים צעקה מתוך ליבי עלבונות ואכזבות כל הכאבים שבי. ואני כולי תפילה אין ייאוש, אני חופשי כמו ציפור אראה עוד אור אור בהיר ואנושי. זו עצבות זמנית, אל פחד היא תחלוף לה עוד מעט כשצרות באות ביחד הן חולפות לאט לאט ואני כמעט נוגע בשמחה, באהבה וכמעט כבר משתגע שתבוא תקופה טובה.

אביטל25

New member
זמנית - זה יעבור ../images/Emo24.gif

את מודעת לזה שיש איי שם מישהי שמתגעגעת אלייך????

הרקדנית

New member
../images/Emo23.gif

דווקא מצאתי המון כוחות בשיר הזה והמון אמונה ותקווה..כי זה רק זמני ו"אני כולי תפילה..אין ייאוש.." פה בשבילך, תמיד
השיר שיביא לך אהבה- גלי עטרי לא תפסיקי לקוות איך תצליחי לשנות את עצמך לכסות בקולות אחרים כאילו אין איזה דבר שאת רוצה. את יודעת זה מזמן כשהיית ילדה שיחקת אחת שלא צריכה ולא אכפת לה מאף אחד מאף אחד. את רוצה לשיר את השיר שיביא לך אהבה להלחם, ומה שמפחיד אותך תהיי חזקה לבטא את השמחה שבך שנדחקה. זה מאז וזה עכשיו את יודעת מה חסר ותגלי איך להביא את זה עכשיו, בשבילך בשבילך. את רוצה לשיר את השיר שיביא לך אהבה להלחם, ומה שמפחיד אותך תהיי חזקה לבטא את השמחה שבך שנדחקה כאילו אין איזה דבר שאת רוצה

:)LEE

New member
../images/Emo42.gif

לפעמים רון שובל מילים: מיכה שטרית לחן: ארקדי דוכין גל רודף גל ונשבר גם אתה לפעמים יום רודף יום ונגמר גם אתה לפעמים לפעמים הים שקט ואין גלים גם אתה לפעמים ומחר תזרח השמש מבעד לעננים ותרגיש יותר טוב תרגיש חמים שובי אלי בואי אהובה גם אם לא קל לפעמים סלחי לי על כל שגיאותיי גם אם לא קל לפעמים לפעמים הים שקט ואין גלים גם אתה לפעמים ומחר תזרח השמש מבעד לעננים ותרגיש יותר טוב תרגיש חמים
יום נפלא

ומעבר לזה,

וברגעים האלה, המילים יכולים רק לגרוע, שיהיה לך יום טוב ושבוע נפלא, שהעצבות תתחלף לה מהר מהר ברגעים יפים יותר, ולעומת זאת, אני כן ישאיר לך פה מילים של שיר, של מאזי סטאר והתלבטתי הרבה אם לשים כאן שיר "אופטימי" או עוד שיר שישקף את ההרגשה שלך כמו שהיא וזה מה שהחלטתי: Mazzy Star Happy Field of light They hold me inside Count my stars They're all lucky in the sky There's a time When you go off the light And all my things look like someone else's memories Cold outside Burns a great big hole in my heart I just wait till you're happy And your smile makes it bright It makes it bright Sleep inside Ocean has miles It shimmers and it glows For some people I know it shines I know it shines Stay inside Don't the colors make you blind They hold me inside Count my stars Let them shine I know they shine

CRAZYIT

New member
../images/Emo24.gif ענקקקקקקק

לכולכם.. פשוט כולכם... מה שאתם עושים לפעמים... המילים האלה.. השירים האלה האחדות הזו - זה יותר חזק מכל דבר אחר!!!!! אוהבת המון, ומעריכה את כולכם.

טוהר 26

New member
תודה, תודה רבה לכולכם

לחזור הביתה סחוטה מעייפות ולקרוא אתכם נותן לי מרץ להמשיך קדימה. העצבות היא זמנית <כך אני מקווה> העייפות ממנה אני סובלת בזמן האחרון די מכריעה אותי אז אני אלך לנוח. ושוב המון תודה לכם!

למעלה