עץ הפורום - אנשים "מפורסמים" במשפחה

מוצא משפחת בעלי מפולין!

אך אם יש שם קשר לגליציה (קולומיאה וזבלוטוב) ויש לך שמות ופרטים נוספים אהיה שמחה לדעת! תודה!! לאה

gcarmi

New member
סונסינו

לאה שלום בת דודתי נשואה לבן משפחת דה-פורטו, ממצרים. במקור מאיטליה. אמו היתה מבית סונסינו (שונצינו). גדעון.

שרי סילבר

Active member
סידי לאה, פרופ' סידי (הבעל של סמדר שיר), אורולוג במקצועו, וידוע לי כי המוצא בולגרי. למיטב ידיעתי היה מנהל המחלקה האורולוגית בביה"ח וולפסון, כמדומני שעבר משם (יתכן שלתל-השומר?), אך ניתן לברר ולאתר אותו. נראה לי ששווה בירור, כי טורקיה-בולגריה, מנסיוננו, הרבה מהמשפחות (הענפות) קשורות זו בזו.

חנה, יש לציין האלוף! מרכוס

שנורה בשוגג מאש כוחותינו! יש לך במי להתגאות! זו הייתה אבידה ענקית לצה"ל בראשיתו. לאה

תודה לאה

אימו היתה דודה של דודן סבתי אחות אביו אברהם כץ החמקמק,אני מעונינת לברר אם היו לו אחים בארצות הברית או קרובים מצד אישתו אמה. שלך חנה גונן

דה פיצ'וטו

אנחנו פעילים בשדות גימלאים - חיפה (חנה ביקל, ואני דני שיפר) דה פיצ'וטו, בעל בית דפוס "איילון" תרם לנו הדפסת המידעון הראשון שלנו ועל זה אנחנו מאד אסירי תודה. טל.8417601 אימייל [email protected]

מפורסמים משני הצדדים

מצד אמי בת משפחת פרוחובניק אחת הקרובות הרחוקות הייתה נשואה לאח של דוד בן גוריון. מצד אבי אחת הקרובות המחותנות היא מבית דיאמנט - משפחתה של אשתו של תיאודור הרצל.

למעלה