|עעזרה בבקשה דחוףףףףףףףףף!!!!!!!!!!

SIVAN 1

New member
|עעזרה בבקשה דחוףףףףףףףףף!!!!!!!!!!

מספר אנשים משתמשים במחשב שבו אני משתמשת והיום רשמתי מודעה באחד הפורומים והמודעה נרשמה עם שמו של אחד המשתמשים ולא עם השם שלי. עכשיו הבעיה היא שהמודעה רשומה בכרטיס האישי שלו( בפורומים שבהם הוא ביקר כביכול) ואני ממש לא מעוניינת שהוא יראה אותה ואין לי שום אפשרות למחוק אותה בבקשה תעזרו לי מה אני יכולה לעשות ? אני חייבת למחוק אותה דחוף לפני שהוא יראה אותה . בבקשה !!!!!!!!!!!!!

Deviation

New member
קודם כל להרגע

פני במסר אישי למנהל אותו הפורום ובקשי למחוק את ההודעה. במידה ומערכת הפורומים ההיא תומכת בעריכת הודעות (שלא כמו בתפוז) נסי לערוך את ההודעה. אבל שוב, הדבר הטוב ביותר הוא לפנות למנהל הפורום.

SIVAN 1

New member
ואם יהיו מוכנים למחוק אותה....

היא תימחק גם מכרטיסו האישי????????

Deviation

New member
אפשר להמעיט בסימני שאלה? ../images/Emo4.gif

לא נוח לקרוא הודעה עם עשרות סימני שאלה. במערכת תפוז אין אופציה לערוך הודעות (גם לא על ידי מנהלים), לעומת זאת יש מערכות שתומכות בעריכת הודעות, נסי לערוך את ההודעה. במידה ומנהל המערכת (או הפורום) ימחק את ההודעה מהפורום היא תמחק אוטומטית מכרטיסו האישי ועל כן מומלץ לפנות למנהל המערכת (או הפורום).

SIVAN 1

New member
שוב אני../images/Emo10.gif

יש לך קישור של מערכת התומכת בעריכת הודעות? ואיך עושים זאת בכלל זה מסובך לעשות זאת? יש לך עוד הצעות שיכולות לעזור במקרה כזה ????? תודה על עזרתך וסליחה על כמות סימני השאלה אני פשוט לחוצה.

למעלה