עסקת אשראי לא כובדה בגין טעות המוכר והכסף לא חזר

butro

New member
עסקת אשראי לא כובדה בגין טעות המוכר והכסף לא חזר

קניתי מוצרי חשמל וגיהצתי את כרטיס האשראי שלי והעסקה קיבלה אישור ואסמכתא מחברת האשראי וקיבלתי את הסחורה. הכרטיס הוא על שמי ומחובר לחשבון החברה שלי. וזו לא העסקה הראשונה ולא האחרונה שביצעתי בכרטיס הזה.
לאחר שבוע הכרטיס בוטל בגין שינוי הגדרות בחשבון הבנק שעבר לבעלים אחרים. ואני התנתקתי מהבעלות על חשבון הבנק וכמובן כרטיס האשראי.
לאחר שלושה חודשים מהעסקה, בעלי החנות התקשרו אלי להודיע שהתשלום חזר לחשבון ממנו יצא והם תובעים אותי. לאחר בירור מסתבר כי כשבעל החנות שיגר את העסקה למסלקה הוא רשם בטעות תאריך שהוא לא תאריך ביצוע העסקה וזה היה תאריך אשר בו הכרטיס היה מבוטל. לפי טענת חברת האשראי העסקה זוכתה לחשבון למרות שהכרטיס היה בתוקף בת העסקה אך התאריך שבעל העסק רשם אינו נכון. הבעלים החדשים של החשבון המזוכה מסרבים להחזיר את הכסף לחנות בגין סכסוך אישי בינינו.
אז מה שקרה הוא שהטעות שהחנות עשתה גרמה לביטול העסקה מבלי שאני מבקש זאת ולזיכוי כספי לחשבון אשר בבעלות אחרת ושם זה תקוע.
כעת החנות תובעת אותי בבית משפט השלום. מה קורה פה? האם אני תובע בחזרה את כולם? האם אני משלם לחנות ותובע את חברת האשראי? האם אני תובע את הבעלים החדשים של החשבון? מה נראה לכם?
תודה מראש..

RE: עסקת אשראי לא כובדה בגין טעות המוכר והכסף לא חזר

פורום זה עוסק במשפט פלילי בלבד.
ככל שהינך מעוניין לקבל ייעוץ משפטי בתחומים שאינם נוגעים לפורום תוכל לפנות אליי בפרטי ואשמח לסייע.

למעלה