עסקת אלביט

מצב
הנושא נעול.

blueshark09

New member
עסקת אלביט

עסקת אלביט
הטורקים מחזירים את השגריר להתייעצות, נראה שעסקת המל"טים מתרחקת עוד צעד אחד מהיישום האפשרי.

evbi

New member
חברה טובה, אבל חרא של מניה

עסקת אלביט
הטורקים מחזירים את השגריר להתייעצות, נראה שעסקת המל"טים מתרחקת עוד צעד אחד מהיישום האפשרי.
בזמנו נכנסתי למניה כי רציתי לעשות 10 אחוז ולצאת (זה היה הנוהג לפני המשבר). עד היום אני תקוע עם המניה (עם רווח ראלי קטן). אני לא מבין מה לא בסדר במניה הזו. כשכולם עולים 300% היא כמעט לא עולה. כל פעם הליצנים בעיתונים הכלכליים ממציאים סיבות מדוע היא צריכה לרדת. בהתחלה המציאו את העיניין של שער הדולר, עכשיו הם בקטע של טורקיה. יחסי ישראל טורקיה - אין להם שום קשר לאלביט, זה זניח לגמרי. dw כל השנים דיבר על מכפילים, בואינג, לוקהיד מרטין... את מי זה מעניין ? חברה טובה צריכה לעלות, גם במכפיל 30 !!!.

רונן 99

New member
אז למה אתה לא מוכר

בזמנו נכנסתי למניה כי רציתי לעשות 10 אחוז ולצאת (זה היה הנוהג לפני המשבר). עד היום אני תקוע עם המניה (עם רווח ראלי קטן). אני לא מבין מה לא בסדר במניה הזו. כשכולם עולים 300% היא כמעט לא עולה. כל פעם הליצנים בעיתונים הכלכליים ממציאים סיבות מדוע היא צריכה לרדת. בהתחלה המציאו את העיניין של שער הדולר, עכשיו הם בקטע של טורקיה. יחסי ישראל טורקיה - אין להם שום קשר לאלביט, זה זניח לגמרי. dw כל השנים דיבר על מכפילים, בואינג, לוקהיד מרטין... את מי זה מעניין ? חברה טובה צריכה לעלות, גם במכפיל 30 !!!.
אז למה אתה לא מוכר
אין טעם להשאיר בתיק מניה מדשדשת או מניה שיורדת. בזמן הזה היית יכול לעשות עם הכסף שלך עשרות אחוזים במקום אחר. הגיע הזמן להפעיל סטופלוס ולהמשיך הלאה. תמיד אפשר לחזור למניה בשלב מאוחר יותר אם הדברים ישתנו.

אם זה מה שאתה אומר

אם זה מה שאתה אומר
אז אתה לא מבין את המהות של השקעות. בסופו של דבר בחברה שהיא לא חברה מתפתחת אלא חברה כמו אלביט מחיר המניה בטווח הארוך נקבע פחות או יותר לפי השווי שלה וציפיות השווי העתידיות שלה. ואם הדולר יורד , ואלביט היא חברה מבוססת יצוא בעיקר , אז הרווח שלה בשקלים יורד גם כן. חוץ מזה שהחוזה בטורקיה הוא חוזה משמעותי ואם אלביט תאבד אותו זה יפגע ברווח. אתה פשוט יושב מתוסכל על זה שרצית שהיא תעלה והיא לא עולה. אז הגיע הזמן לשחרר ולעבור הלאה.

prizman

New member
אני לא כ"כ בטוח במקרה אלביט.

אם זה מה שאתה אומר
אז אתה לא מבין את המהות של השקעות. בסופו של דבר בחברה שהיא לא חברה מתפתחת אלא חברה כמו אלביט מחיר המניה בטווח הארוך נקבע פחות או יותר לפי השווי שלה וציפיות השווי העתידיות שלה. ואם הדולר יורד , ואלביט היא חברה מבוססת יצוא בעיקר , אז הרווח שלה בשקלים יורד גם כן. חוץ מזה שהחוזה בטורקיה הוא חוזה משמעותי ואם אלביט תאבד אותו זה יפגע ברווח. אתה פשוט יושב מתוסכל על זה שרצית שהיא תעלה והיא לא עולה. אז הגיע הזמן לשחרר ולעבור הלאה.
אני לא כ"כ בטוח במקרה אלביט.
סה"כ היצוא לטורקיה הוא 5% מסך ההכנסות שלה וחוזה המל"טים הוא רק חלק ממנו, רוב אם לא כל שאר החוזים סגורים ואי אפשר לסגת מהם, כך שלא הייתי מגדיר את הפגיעה כתוצאה מביטול חוזה זה כפגיעה משמעותית. שנית, אלביט היא חברה מתפתחת שיוצאת עם מוצרים חדשניים כל הזמן. אני עוקב אחריה שנים מהצד, מצפה הרבה פעמים לזינוק במחיר המניה ונאדה, גם לי מהלך המניה מוזר.

shilk84

New member
הבעיה היא בך, לא במניה

הבעיה היא בך, לא במניה
שים לב שבמשך שנתיים וחצי (תחילת 2007 - אמצע 2009) המניה הניבה כ-100% לעומת תשואה אפסית של המעו"ף באותה תקופה... המניה בסדר גמור. מצד שני, מי שנכנס למניה לעשות 10% ולצאת (כי זה היה הנוהג?) - משהו כנראה לא בסדר בצורת ההשקעה שלו...

נו אז מחר אלביט חוזרת לעליות

עסקת אלביט
נו אז מחר אלביט חוזרת לעליות
ישראל התנצלה, למה לא לשנות את שם המניה מאלביט מערכות למניית (יחסי) טורקיה-ישראל?

מצב
הנושא נעול.
למעלה